![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Va salut A.C.S Inferno Motor Sport Romania!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Va salut domnule Bogdy cu un pahar din cea mai shampanie scumpa :twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hai sa bem un paharel sa ne imbatam nitel! Daffy nu ai vazut ca Lucian are porcina nu se manifesta ciudat? grohaia dadea cu ratul la...ciumalau?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine ca nu am apucat sa cumpar shampania!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
O poza de la mine gasita pe aici.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)) Sa se consulte cu Mutu sa ii dea niste pastile de slabit:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Toate ca toate dar ati uitat pe cineva din poza:)) !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
femeia era sa isi ia premiu pt locul 1 la indemanare :lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
indemanare baston =))
PS: gg mariusik :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
facem ba o miuta mai pe seara??...sau facem alt sport pe care il puteti practica :lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Am uitat ca daffy are un talent ascuns...daffy ce esti muscator de perna sau suflator in ceafa?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
canta la flaut cu gusha :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daffy astept raspunsul si nu cauta pe " goagal" ca nu gasesti :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba....poate am un talent ascuns, poate nu.....
nu sunt muscator de perna sau suflator in ceafa si nici nu cant la flaut cu gusha ( ca sa stea robynet linistit ca nu ii fur postul) era doar o idee ca sa mai facem si noi miscare, mai o caterinca de jocul lu' X sau Y...chestii de genu dar ca deobicei, cand se propune o chestie de genu, se incepe cu caterinca. o dupa amiaza placuta in continuare! Daffy |
| All times are GMT +2. The time now is 13:52. |
|
- Copyright 2026 4Tuning