Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

bogdy.ghetto 28-01-10 17:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Va salut A.C.S Inferno Motor Sport Romania!

Lucian_GXZ 28-01-10 17:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Va salut domnule Bogdy cu un pahar din cea mai shampanie scumpa :twisted:

bogdy.ghetto 28-01-10 18:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Hai sa bem un paharel sa ne imbatam nitel! Daffy nu ai vazut ca Lucian are porcina nu se manifesta ciudat? grohaia dadea cu ratul la...ciumalau?

Lucian_GXZ 28-01-10 23:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bine ca nu am apucat sa cumpar shampania!

bogdy.ghetto 30-01-10 10:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
O poza de la mine gasita pe aici.

cozo 30-01-10 12:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bogdy_44 (Post 3030362)
O poza de la mine gasita pe aici.

asta era cand arata si el mai bine....acum s-a mai ingrasat!!! :lol:

bogdy.ghetto 30-01-10 12:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)) Sa se consulte cu Mutu sa ii dea niste pastile de slabit:))

Tweety_rzw 30-01-10 23:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Toate ca toate dar ati uitat pe cineva din poza:)) !

daffy duck™ 31-01-10 09:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
femeia era sa isi ia premiu pt locul 1 la indemanare :lol::lol::lol::lol:

RoByNeT 31-01-10 13:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
indemanare baston =))


PS: gg mariusik :)

daffy duck™ 31-01-10 13:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
facem ba o miuta mai pe seara??...sau facem alt sport pe care il puteti practica :lol::lol::lol:

bogdy.ghetto 31-01-10 13:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Am uitat ca daffy are un talent ascuns...daffy ce esti muscator de perna sau suflator in ceafa?

RoByNeT 31-01-10 13:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
canta la flaut cu gusha :)))

bogdy.ghetto 31-01-10 13:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daffy astept raspunsul si nu cauta pe " goagal" ca nu gasesti :))

daffy duck™ 31-01-10 14:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba....poate am un talent ascuns, poate nu.....

nu sunt muscator de perna sau suflator in ceafa si nici nu cant la flaut cu gusha ( ca sa stea robynet linistit ca nu ii fur postul)

era doar o idee ca sa mai facem si noi miscare, mai o caterinca de jocul lu' X sau Y...chestii de genu

dar ca deobicei, cand se propune o chestie de genu, se incepe cu caterinca.

o dupa amiaza placuta in continuare!
Daffy


All times are GMT +2. The time now is 13:52.

- Copyright 2026 4Tuning