![]() |
|
Re: La multi ani !
daca sta 1 sapt sa puna niste poze pe forum , cam cat mai sta si el pana intalneste o fata cu care sa...... :D...ca deja are 19 ani .... ajunge ore sa depaseasca filmul Virgin la 40 de ani ?
tataie...33 de ani ?????? |
Re: La multi ani !
NU MERGE!!!!!!!!
o sa incerc sa ii schimb formatul sau in cel mai rau caz, il dau pe mail altcuiva sa il urce |
Re: La multi ani !
i.n.a.p.t
|
Re: La multi ani !
Io
Nu Am Postat Tot :lol::lol::lol::lol: P.S gata cu offtopicul ca iar intra RoByNeT suparaciosul, ofticosul...etc... |
Re: La multi ani !
Quote:
PS: ai +1 pumn in cap vineri deci = 2. |
Re: La multi ani !
Daffy.. suna-l pe Johnny FULLIMAGE poate iti explica el cum sa urci filmul...
|
Re: La multi ani !
nu credeti ca ar trebui sa ne mutam pe diverse????
Lucian, te rog ;) |
Re: La multi ani !
bine, atunci muta posturil pe diverse :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
moved.....
|
ba inaptule si alea de mai sus cu eugen, lucian, cu mine, sau esti idiot..
si cu tine, ca ziceai ca inveti si ca nu poti sa pui poze si plm..ori e thread ptr urari si etc ? sau ptr afirmatii ca nu poti u sa pui pozele, ca unu zice nu se sting lumanarile,,,, si iti recomand si thread-ul asta : din 2004 de cand se posteaza poate inveti si u ceva : https://forum.4tuning.ro/28-femei/1546-agati.html LOL gg MTX :)) @RoByNeT sa nu mai fac un post aiurea. Mutat din "La multi ani!". |
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci azi aveti ceva....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce ? :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Intr-adevar! chiar avem :) Mtx are aviara si eu porcina! la mai mare Daffy!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))) si in plus avem ceva ce tie iti lipseste....la tine sta doar de forma sa nu te ploua in gat :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
adik prietene si o viatza de non-parazit?
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:26. |
|
- Copyright 2026 4Tuning