Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

87MTX 27-01-10 20:25

Re: La multi ani !
 
daca sta 1 sapt sa puna niste poze pe forum , cam cat mai sta si el pana intalneste o fata cu care sa...... :D...ca deja are 19 ani .... ajunge ore sa depaseasca filmul Virgin la 40 de ani ?



tataie...33 de ani ??????

daffy duck™ 27-01-10 22:41

Re: La multi ani !
 
NU MERGE!!!!!!!!

o sa incerc sa ii schimb formatul sau in cel mai rau caz, il dau pe mail altcuiva sa il urce

87MTX 27-01-10 22:45

Re: La multi ani !
 
i.n.a.p.t

daffy duck™ 27-01-10 22:49

Re: La multi ani !
 
Io
Nu
Am
Postat
Tot

:lol::lol::lol::lol:


P.S gata cu offtopicul ca iar intra RoByNeT suparaciosul, ofticosul...etc...

RoByNeT 28-01-10 08:52

Re: La multi ani !
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3022618)
Io
Nu
Am
Postat
Tot

:lol::lol::lol::lol:


P.S gata cu offtopicul ca iar intra RoByNeT suparaciosul, ofticosul...etc...

deci ca se vezi cat de fraier esti ... cand stii si tu ca esti degeaba, nu stii ce sa zici si schimbi subiectul ... ti`a zis ceva tatatie ... si da`l in kilu meu de film ... e pe banda magnetica l-ai pus pe calorifer la demagnetizat ceva ? www.google.ro daca iti ia mai mult de 10 min inseamna ca n`ai treaba ... ti`am mai zis de 10000 de ori ... daca nu esti in stare de o treaba ... nu o incepe ! E aiurea ce facem noi aici dar TREZESTE`TE NAIBII ODATA DIN PUBERTATEA AIA !



PS: ai +1 pumn in cap vineri deci = 2.

Lucian_GXZ 28-01-10 09:59

Re: La multi ani !
 
Daffy.. suna-l pe Johnny FULLIMAGE poate iti explica el cum sa urci filmul...

daffy duck™ 28-01-10 10:06

Re: La multi ani !
 
nu credeti ca ar trebui sa ne mutam pe diverse????

Lucian, te rog ;)

Lucian_GXZ 28-01-10 11:32

Re: La multi ani !
 
bine, atunci muta posturil pe diverse :)

daffy duck™ 28-01-10 11:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
moved.....

87MTX 28-01-10 14:20

ba inaptule si alea de mai sus cu eugen, lucian, cu mine, sau esti idiot..

si cu tine, ca ziceai ca inveti si ca nu poti sa pui poze si plm..ori e thread ptr urari si etc ? sau ptr afirmatii ca nu poti u sa pui pozele, ca unu zice nu se sting lumanarile,,,,

si iti recomand si thread-ul asta : din 2004 de cand se posteaza poate inveti si u ceva : https://forum.4tuning.ro/28-femei/1546-agati.html



LOL gg MTX :)) @RoByNeT sa nu mai fac un post aiurea. Mutat din "La multi ani!".

daffy duck™ 28-01-10 15:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci azi aveti ceva....

87MTX 28-01-10 15:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce ? :D

Lucian_GXZ 28-01-10 16:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Intr-adevar! chiar avem :) Mtx are aviara si eu porcina! la mai mare Daffy!!!

87MTX 28-01-10 16:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))) si in plus avem ceva ce tie iti lipseste....la tine sta doar de forma sa nu te ploua in gat :D

Lucian_GXZ 28-01-10 16:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
adik prietene si o viatza de non-parazit?


All times are GMT +2. The time now is 05:26.

- Copyright 2026 4Tuning