Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

Slid3r 13-12-11 10:11

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Ebay?Ce firma si la ce bani este bara stabilizatoare?

jock 13-12-11 10:18

Re: Golf 4 - My Angel!
 
..nu are firma ,in jur de 150 ron ...si da, ebay

..in urma accidentului s-a cam defrisat" pe langa oala amortizor ...si cu bara asta m-am gandit sa o mai ajut cat de cat , nu pentru performante (WIECHERS")

tzeasta 13-12-11 10:19

Re: Golf 4 - My Angel!
 
marfa bordu sa:twisted: il vedem sus :P

EckoAJV 13-12-11 16:53

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Marfa ceasurile dar sunt de automatik..

jock 14-12-11 08:54

Re: Golf 4 - My Angel!
 
2 Attachment(s)
..stiu ;)

..s-a folosit de la ceasurile donatoare": folia ,carcasa geam , ace ceas ....si cam atat , capacul si partea electrica la gunoi"

..s-a muncit ceva , acele nu se potrivesc cu placa mea,sunt scurte ( eu le-am modificat) ,capacul la fel ,nu se potriveste - la gunoi , trebuie decupat folia (partea din mijloc) ,pentru folie nu mai exista semne de ghidaj,doua iconite nu mai vin la locul lor, kilometrajul arata mai putin ...etc.

70% am terminat ...

Nu recomand metoda asta ...

tzeasta 14-12-11 19:49

Re: Golf 4 - My Angel!
 
lasa ca sunt frumoase 8) da cand nu ai ce face iti dau eu de facut ceva nu trebuie sa te chinui ;)):* sunt de acolo stai linistit

valitataye 14-12-11 20:31

Re: Golf 4 - My Angel!
 
A iesit bine,dar totusi nu mergeau puse asa cum le-ai cumparat pe celelalte?

jock 14-12-11 21:37

Re: Golf 4 - My Angel!
 
..erau pentru masina automata' ,de aici si pretul asa mic ;)

..pot sa zic ca azi le-am terminat (mai trebuie sa sterg eroare de airbag ,aparuta din senin) ..polishat si geamul ,recomand XERAPOL

GJ 64 GAB 15-12-11 12:07

Re: Golf 4 - My Angel!
 
REPET: Eşti scăpat de sub control !:twisted:

sike 15-12-11 12:24

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Salut pot sa zic ca am citit tot topicul si pot sa zic doar atat cu putinii banii si multa munca se pot realiza lucrurii foarte frumoase si placute ochiului ,iti doresc multa bafta in continuare cu masinuta !

Numai de bine!

jock 15-12-11 14:03

Re: Golf 4 - My Angel!
 
GAB" ,:D ;)

Sike, multumesc la fel ...si sa nu uitam ,"si functionale" ;)

jock 18-12-11 21:44

Re: Golf 4 - My Angel!
 
3 Attachment(s)
..ca tot vin sarbatorile :D

KTA87 18-12-11 22:06

Re: Golf 4 - My Angel!
 
:shock: Speechless...

.Alex 18-12-11 23:03

Re: Golf 4 - My Angel!
 
e evil botu , zici ca vrea sa te pape tot :twisted:

jock 18-12-11 23:07

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
..."lumea" ia distanta deja :D


All times are GMT +2. The time now is 21:07.

- Copyright 2026 4Tuning