![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
Ebay?Ce firma si la ce bani este bara stabilizatoare?
|
Re: Golf 4 - My Angel!
..nu are firma ,in jur de 150 ron ...si da, ebay
..in urma accidentului s-a cam defrisat" pe langa oala amortizor ...si cu bara asta m-am gandit sa o mai ajut cat de cat , nu pentru performante (WIECHERS") |
Re: Golf 4 - My Angel!
marfa bordu sa:twisted: il vedem sus :P
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Marfa ceasurile dar sunt de automatik..
|
Re: Golf 4 - My Angel!
2 Attachment(s)
..stiu ;)
..s-a folosit de la ceasurile donatoare": folia ,carcasa geam , ace ceas ....si cam atat , capacul si partea electrica la gunoi" ..s-a muncit ceva , acele nu se potrivesc cu placa mea,sunt scurte ( eu le-am modificat) ,capacul la fel ,nu se potriveste - la gunoi , trebuie decupat folia (partea din mijloc) ,pentru folie nu mai exista semne de ghidaj,doua iconite nu mai vin la locul lor, kilometrajul arata mai putin ...etc. 70% am terminat ... Nu recomand metoda asta ... |
Re: Golf 4 - My Angel!
lasa ca sunt frumoase 8) da cand nu ai ce face iti dau eu de facut ceva nu trebuie sa te chinui ;)):* sunt de acolo stai linistit
|
Re: Golf 4 - My Angel!
A iesit bine,dar totusi nu mergeau puse asa cum le-ai cumparat pe celelalte?
|
Re: Golf 4 - My Angel!
..erau pentru masina automata' ,de aici si pretul asa mic ;)
..pot sa zic ca azi le-am terminat (mai trebuie sa sterg eroare de airbag ,aparuta din senin) ..polishat si geamul ,recomand XERAPOL |
Re: Golf 4 - My Angel!
REPET: Eşti scăpat de sub control !:twisted:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Salut pot sa zic ca am citit tot topicul si pot sa zic doar atat cu putinii banii si multa munca se pot realiza lucrurii foarte frumoase si placute ochiului ,iti doresc multa bafta in continuare cu masinuta !
Numai de bine! |
Re: Golf 4 - My Angel!
GAB" ,:D ;)
Sike, multumesc la fel ...si sa nu uitam ,"si functionale" ;) |
Re: Golf 4 - My Angel!
3 Attachment(s)
..ca tot vin sarbatorile :D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
:shock: Speechless...
|
Re: Golf 4 - My Angel!
e evil botu , zici ca vrea sa te pape tot :twisted:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
..."lumea" ia distanta deja :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:07. |
- Copyright 2026 4Tuning