![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ poza2 - cat de dur erai in poza :)))
@ poza 3 - "SUOOOOO" - pentru cunoscatori |
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)))) adevarat suooo :)) si racy stie daca isi mai aminteste ceva...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ne-ar spune daca nu ar fi pe "dat pe mute" (Gaby :-w :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba racy cum a fost aia mica de J&B ? :D ai lins o !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
seamana putin cu lucian nu ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@Hyena auzi ma gogoasha aia sau ce mancai o foloseai si pe post de pana la chitara? si 2 nu seamana putin sunt leitzi mai ales la buze
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Taci bogdy ca are ochii "tei"
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Foarte frumos luciane sa vb de mine:)) ai castiacat un premiu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
GXZ vs Mascatzii :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Ok, daca dati totul pe fatza, pun si eu o poza cu bogdy de anul trecut din vara, inainte s-o arda cu noi :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)))) are 1-0 Bogdy ... lucian ... :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
ca tot o ardem pe caterinci si plm nu ne suparam aiurea 1-1 scor stras am o poza cu mine modificata am rugamintea ca toti cei care vad poza sa de a zoom pe dintzi
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Baaaaaaa ce-s ma pozele alea ?:))))))))))):)))))))))))):)))))))))))))) aoleu mor de ras ... luciane ce te umflai asa in pene..in coaste in fatza mascatilor?ii cam speriasei :))))))))):)))))))))):)))))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bay ce e haosul asta aicea ma???doamne ce popza a bagat akuam lucik e de 5 puncte -=)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Intrebare,fata aceea mai este in viata adica...mnaa..cred ca nu a vazut cu cine a facut poza :)) !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e ciufulimea-tzi ciorapii aia inmuiatzi in varza o ardem cu daste nici o prob am revenit si sunt bine`sss:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Tin sa va anuntz ca in seara asta mi-am schimbat statia de pe masina :D am da JBL-ul de 600W si mi-am luat tot un JBL de 1200W acuma dupa ce ii face ceva ext tre sa achizitionez un difuzor mai bun sau inca unu sa am 2 sa faca treaba :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
sa il stapanesti sanatos :D
mi`am luat si eu pentru inceput ca ma saturasem de caseta aia :)) cam asa ceva face ... eu am zis ca e destul de bunicel ... http://www.pioneer.eu/eur/products/D...0UB/print.html si o sa urmeze statia si sub cat de curand si ceva grav oricum :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Experientza de la shcoala veche kidule.... ai uitat ce era inainte pe forum.. cu dima vsp astia... radeam de muream pe poze facute :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@axel ai impresia ca am scris eu aia ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dupa poza ta.. sincer.. .eu cred :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Salut lume!aseara nu am putut sa ma prezint si nush dak sapt viitoare voi putea din motive financiare!sper sa ma pun cat mai rapid la linia de plutire si sa particip la intalniri si mai ales la Craiova!cred ca o perioada nu o sa mai apar asa de des pe cat o faceam inainte!sper sa nu supar pe nimeni prin absenta mea si sper sa ma intelegeti!:sad:Va multumesc!multa bafta!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nici o problema ghizmo! @ kid---alea erau alte vremuri...pe cand cleopatra rupea strazile in 2 :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Sau poza care i-ai trimis o lu lucian ca sa intrii in club parca asta era lucian nu ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hyena,intereseaza-te de 4 cauciucuri de maine incolo,defapt sa fie 8 si pt dacie:???::oops:
P.S.: Lu` Dima ii statea chiar bine..mie nu:???: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
7 Attachment(s)
offff abia ast sa vina vara:twisted::twisted::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
noutati andu s-a apucat de prezentat moda pt catalin botezatu:lol:
ps: am inteles ca mai nou asigura companie domnilor maturi(pt detalii 0765.535.xxx8)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Le faci buchet ,a?:???: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)))))))))))
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:44. |
- Copyright 2026 4Tuning