![]() |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
@americanu' - imi pare rau nu am vazut postul de care ziceai probabil k ai depasit iar orice limita de moralitate shi bun simtz shi ai inceput iar sa jigneshti cum prea bine te pricepi...ashtept shi mesaj pe privat de la tine nu ma supar cu ce ziceai in postul care tzia fost sters... poate ne zici cam cand preconizezi k o sa revii in tzara sa ne pregatim shi noi |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
mda....1 sa-mi dea si mie meaj pe prv cand zice ala ca vine in tara
2 il provoc io ca facem pariu ca il iau cu gigantozauru meu...bineinteles dupa ce i se va reface motoru 3 scuze de offtopic Va multumesc!!! si o intrebare....Domnule sebastian subaru al tau s-a dat si la motociclete????si daca da la care si daca se mai poate si nu cer prea mult vreau si io sa stiu rezultatu...Multumesc!!! |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
S-a dat asa in joaca dar nu sunt tinta mea motoarele raman la 4 roti si zero curse cu motare dar daca le prind pe strada nu le pot evita tot timpul.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
atata timp cat nu intersectezi masina cu ele si stati paralel la semafor e ok...ms de raspuns!!
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Ce masina meseriasa ai domnu Sebi. In ceea ce priveste disputa ta cu Ono sa sti ca eu te sustin. I-ai demonstrat ca esti mai bun ca el si asta conteaza. Daca filmuletzu era facut de un om de-al tau se vedea care cum cine a castigat. Esti un meserias.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
a murit topicu ?
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
a murit provocarea....cred... :lol:
sau nu isi mai gaseste cheile de la WTX... :lol: |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
am citit toate paginile acestui topic si nu pot sa spun decat:BRAVO DOMNULE,ESTI TARE! astept cursa cu cel din america,sper sa ii dai rusine :lol:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
fi serios chiar crezi ca exista?
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Sigur ca exista. O poza mare color, plina de bale :lol: :lol:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
:lol: probabil ca-i pune si 4x4 in corel;)
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
orice e posibil in corel... :lol: ...si turbo fara lag...
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
In curand vine pe starayi o noua IMPREZA condusa demential de mine.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
:lol::lol::lol: foarte tare speran ca configurata destul de pentru strada nu pt curse.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
@SEBASTIAN : mi-a luat cateva ore sa iti citesc tot threadul si nu am decat cuvinte de lauda, Felicitari ! esti un exemplu bun de urmat.
E pacat ca apar discutii cu tot felu de indivizi care se bat cu pumnii in piept, probabil cu masini fotografiate de ei prin parcari, dar .... cum ar fi viata fara ei ? :-) vorba aia, daca toti am fi la fel, ne-am plictisi ! :lol: Mult succes in continuare iti doresc |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Promit sa nu stau cu mainile in san mereu sa caut sa fac ceva mai bun.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
despre masina ce se mai aude?...hiberneaza?.. se lucreaza sau....?
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Se lucreaza la motor ! S-a inchis blocul azi si s-a inceput montarea pistoanelor.
Incet dar sigur! |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
ceva poze sa ne mai facem si noi cate o idee?
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
nu prea am stat de poze, dar poate daca fac un reportaj il voi pune.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
11 Attachment(s)
Acum cutia de viteze revizuita, motorul cu interne noi superforjate sunt pe pozitie. Blocul motor este cel original model EJ20 pe care-l consider celmai performant, din pdv al rezistentei mecanice.
Raman de montat accesorile. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Ai o saiba lipsa :D
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
foarte bien arata totul, deci la craiova o sa fii prezent?
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
pentru?
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
Sa fi fost in locul tau, eram prezent la fiecare linie de start, pentru simpla satisfactie ca "acum nu mai au ce comenta" si pentru a ma distra copios ca doar de-aia am investit in masina, nu sa o sterg de praf. Sper sa iei ca atare ce iti spun si sa nu te simti ofensat in vreun anume fel. Mult succes iti doresc Cu respect. Guashe |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
E o chestie ... Parca cu cat esti mai rapid, cu atat iti pasa mai putin sa o areti. Nu vreau sa vorbesc in numele lui, dar poate ca Sebastian nu mai simte ca are ceva de demonstrat si face ce face pentru el. Eu cel putin cam in punctul asta ma aflu cu modificarile. Obisnuiam sa-i alerg pe toti la semafoare, acum e mai domoala faza ca nu-mi mai pasa. Modificarile le fac pentru mine si nu sunt motivat de competitie. Ea e doar un bonus
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Exact!
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
stiind ca verdictul e dat.. papa tot.. potzi sa o scotzi pt placerea de a o conduce.. sau aceasta placere cand se consuma daca nu pe o cursa legala pt ca pista nu avem in romania....si plus de dragul admiratorilor:P
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Presupun ca e destul de aiurea sa te pui la start si sa nu vina nimeni langa tine "pentru ca n-are rost domne".
Poate daca s-ar anunta ceva concurenti seriosi ar veni si cielo la Craiova. Mai era un Cielo d-asta la Bz anul trecut care fugea binisor :) ceva ceva???? |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Felicitari domnu Sebastian pentru masina dumneavoastra si pentru pasiunea depusa.
Esti un exemplu de urmat. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Am sa vin la craiova ca sa fiu competitiv cu un Logan 1.6mpi la grupa A.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Afirm, sustin si semnez.
Cu mici exceptii asta e nivelul curselor si nu as fi venit cu o masina scumpa in dezastrul de acolo. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
Avion masina:shock:..daca ii pui si niste aripi o vedem pe otopeni la decolari:lol:...Si ceva noutati? Ai terminat-o?:P app am vazut cu o pagina in urma o poza q interiorul si cu bordul.....si am o intrebare... de cate ori ai dat vitezometrul peste cap?:lol: |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Nu cred ca masina asta va fi terminata vreodata.
Mereu va mai gasi Seby sa ii faca ceva...el sincer cam vrea sa atinga perfectiunea cu ea. Felicitari! |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
in ce stadiu e masina? pacat ca nu te`ai prezentat cu ea ieri la Kicskunlachaza poate avea mai multe sanse in fata masinilor ungurilor decat M3`ul.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
Masina este facuta pt el, ceea ce pare ok, dar atunci ma intreb de ce posteaza pe forumuri ca bate masini de 1000 de cai? De ce mai conteaza asta daca oricum o face doar pt placerea lui? Oricum misto muzeu`, bafta in continuare pe dyno, pe forumuri, si pe A2 cu adversari pasarile migratoare care sunt in trecere p-acolo. PS: tare si loganul, ciumecareala de-a dreptu` pps: mai zicea cineva mai sus ca tot asa, o face pt placerea lui, nu pt competitii - respect pt omul ala deoarece n-are 80000 de posturi cu masina. O faci pt tine, bravo..dar taci si nu epata copilareste pe forumuri. Multi poate nu stiti, dar eu am un dragster pe metanol de 6.000 de cai si nu ma dau cu nimeni pt ca oricum n-am nimic de demonstrat, l-am facut asa, de plictiseala. Ma mai dau uneori cu el duminica prin Glina, pe langa groapa de gunoi. |
| All times are GMT +2. The time now is 20:35. |
- Copyright 2026 4Tuning