![]() |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut niste praguri pt golf 4 alea de 25anniversary aduci si la ce pret?ms
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut! Discuri de frana de ~300 mm pt un fiat coupe 2.0 20v turbo 220 cp? Niste preturi daca se poate?
Multumesc! |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Ideea este sa le cautati voi :) eu n-am timp sa sap din pacate
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut, m-ar interesa niste preturi pentru fiecare in parte. Multumesc.
1. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-E...Q5fAccessories 2. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...lKr5hEQpY%253D 3. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-5...Q5fMerchandise |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
1. 100 ron
2. 150 ron 3. 70 ron |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut Razvane,
Crezi ca ai putea sa-mi aduci si mie ceva din cele de mai jos: http://cgi.ebay.com/Peugeot-106-Citr...item3f047007fd http://cgi.ebay.com/GLOW-PLUGS-X4-CI...item1c110820a8 Multumesc. |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
cat ar costa sa aduci asta: http://cgi.ebay.com/Volkswagen-Golf-...item56379a757e ??
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
@ANDREI_JOY
1. 150 ron 2. 215 ron @dRR-XWX 1. Nu pot da pret fix pentru ca este o licitatie 2. 1140 ron @bau4rock 1. 80 ron |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
http://cgi.ebay.com/Peugeot-106-Citr...item3f047007fd Un set ma intereseaza. Vorbim la telefon pentru restul detaliilor. Multumesc. |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
si cum facem sa vedem daca mai e de actualitate anuntul?k as fi interesat sa facem treaba,ms
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut,
http://cgi.ebay.de/Golf-4-Bora-Dacht...item45f6eeca14 Poti sa-mi zici te rog care este pretul lor ( eu presupun ca e licitatie ). Pot fi trimise direct in Germania la o anumita adresa ? |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut filtru asta la ce banii ajunge aici?
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/K-N-A...#ht_4946wt_952 |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut
un strut bar pentru astra g 1.7dti 16v la ce pret poti aduce? mersi |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
sal , imi poti zice si mie pretul final si timpul de livrare pentru http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-9...item35ae38eb59
http://cgi.ebay.de/Schaltknauf-Alu-M...item3362c87cd2 http://cgi.ebay.de/BMW-3er-E36-E46-5...item3f04cd0d8f |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
http://cgi.ebay.co.uk/BMW-NEW-CARBON...item3a615de367
Cat ma costa aduse acasa(in lei)!? Multumesc :paper: |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut asta la ce pret o poti aduce?(in lei)
http://cgi.ebay.de/Orginal-VW-Schalt...#ht_1561wt_905 si asta http://cgi.ebay.de/Front-Spoiler-Lip...ht_3900wt_1204 |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut, zi-mi te rog, un pret pentru :
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HKS-5...ht_1384wt_1165 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eB...ht_1137wt_1165 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eB...ht_1277wt_1165 multumesc. |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Mai este valabil anuntul sau nu?!
Multumesc! |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
un pret pt asta adusa acasa ms
http://cgi.ebay.co.uk/RED-Brembo-Loo...#ht_5219wt_932 |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
http://cgi.ebay.de/VW-Golf-3-III-GTI...item3a6279dfa7 aceasta prelungire cat ma costa (pretul final)?
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
140 ron
nu ma uit mereu pe forum, da-ti un e-mail ca nu va ia mai mult de 1 minut :) |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
poti sa aduci asa ceva?cat ma ajunge in total pana la iasi?
http://cgi.ebay.de/Sportfahrwerk-FK-...item4cf51062ef |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
cam 240 de euro cu ele livrate la tine la usa, vanzatorul respectiv nu trimite direct in RO, trebuie sa le trimit in Germania si de acolo in RO.
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut, spune-mi te rog cat ma costa cu totul in lei sa imi aduci acasa un set de praguri model Seat Leon Cupra 1M cu tot cu taxe de transport, comisionul tau, etc.
Dar o bara fata de Leon Cupra 1m? La fel m-ar interesa pretul in lei cu totul si te-as ruga sa te interesezi daca bara fata vine cu grile, grilaje proiectoare si ce mai trebuie pus pe ea acolo sau vine doar coaja barii si celelalte elemente trebuie cautate sau luate pe original? Mi-a zis Jock ca tu i le-ai comandat pe ale lui de pe CarLovinCriminals.PL si ca au fost ok ca si calitate si pret, te-as ruga sa te uiti cat ma costa si pe mine elementele dar sa imi zici preturile separat. Multumesc Uite din ce am gasit eu pe ebay.co.uk la magazinul lor ar fi astea http://cgi.ebay.co.uk/SEAT-LEON-CUPR...item2eb2ecd119 Iar bara fata ar fi asta http://cgi.ebay.co.uk/SEAT-LEON-CUPR...item1e613c8dd2 Sau asta e tot bara fata,dar nu inteleg de ce e mai ieftina ca cea de mai sus http://cgi.ebay.co.uk/SEAT-LEON-CUPR...item2eb2ecbaa8 Oare nu e mai avantajos sa iau direct tot bodykitul? Eu vreau sa le pun pe Toledo 1m , dar daca e sa ies mai ieftin cu tot kitul nu e problema ca vand dupa bara spate. Multumesc si astept raspuns |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut ceva pentru matiz? semnale fata albe, jante se gasesc? m-am uitat dar nu mi-a sarit in ochii...poate nu am fost atent. multumesc
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Scuze ca imi permit sa te deranjez a ajuns si coletul meu ? ....
au trecut doar .... 51/30 zile.......... Oare mai e nevoie sa ma prezint ? |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut , cam cat mar costa transport la jucariile astea ???? te rog frumos astept raspuns urgent din partea ta !!!
http://cgi.ebay.de/Keskin-KT1-9x16-E...item35b051f706 |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
cat ajunge total in lei asta ? multumesc
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
http://cgi.ebay.de/Tuningart-Gewinde...item2eb2078db4
http://cgi.ebay.de/FRONTBLINKER-SEIT...item588d2179d8 In total costa aproape 200 euro (la cumparare) Cat ma costa in plus sa imi fie acasa? BAFTA |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
un pret pentru radio CD :http://cgi.ebay.de/Dacia-Logan-Blaup...item3a68467ae8
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Sal, am mai comandat prin tine, aduci si de pe amazon ?
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut,poti aduce suspensie reglabila pentru clio 2 sport 1.5 dci 2003.:D
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut o suspensie sport reglabila bmw e 36 4cilindri se poate ms
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Sal.,
Ma poti ajuta cu o comanda de pe ebay.de pe care neamtul nu vrea sa o trimita in Romania ? Multumesc. |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Recomand! Am comandat f multe piese de la suspensii anvelope si tot ce este pe Ebay!
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Cat ar putea ajunge sa imi trimiti acasa unul din produse.(Daca se poate un pret pentru fiecare in parte)
http://www.ebay.de/itm/Alpine-CDA-98...item19ca1f0ca4 http://www.ebay.de/itm/Alpine-CDA-98...item35b6693ab2 |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut,
Sunt licitatii, n-am cum sa-ti ofer un pret final pentru ele, poti doar sa-mi spui cat esti dispus sa dai, sa-mi virezi juamtate din suma in cont si eu sa licitez pentru tine. Daca nu castig nici una din licitatii in bugetul tau iti returnez banii. O zi buna! |
| All times are GMT +2. The time now is 14:21. |
- Copyright 2026 4Tuning