Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

Eugen_TL 25-08-06 19:23

Re: Femeia ...
 
fratilor lasati femeia... daca ar fi materie la liceu am pica la examen cu totii ce draq:lol:

Spark 25-08-06 19:53

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 532373)
fratilor lasati femeia... daca ar fi materie la liceu am pica la examen cu totii ce draq:lol:

deci asta o fost bestiala remarca ... da` adevarata ... cine le intelege ... :rolleyes2

Mustang 26-08-06 07:54

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 532373)
fratilor lasati femeia... daca ar fi materie la liceu am pica la examen cu totii ce draq:lol:

daca stii sa trisezi ... te-ai scos :)

@ aleks ... da bah ... esti deja bosorog... lasa minorele :lol: :lol: :lol:
insoara-te cu una de varsta ta ... sau mai mica cu ... stai sa ma gandesc ... 5 ani MAXIM :D
restu' ... la mine ... tot :D

Alexutzzz 26-08-06 16:46

Re: Femeia ...
 
mustange ... ce e cu semnatura aia? de cine esti luat?

Mustang 26-08-06 23:03

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Alexutzzz (Post 533190)
mustange ... ce e cu semnatura aia? de cine esti luat?

da'i greu sa cetesti ? :D
uita-te si la sign la sasha :D

Spark 26-08-06 23:13

Re: Femeia ...
 
mda ... semnatura lui sasha zice ceva de genu :
" I'm The Best , Fuck The Rest !!!Mustang is my husband ! :lol::lol::peace: "
mustang ... u lucky lucky guy u ... ;)

Alexutzzz 27-08-06 09:39

Re: Femeia ...
 
bhaaa pai voi ca iubiti prin messenger?:))

Mustang 27-08-06 09:52

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Alexutzzz (Post 533741)
bhaaa pai voi ca iubiti prin messenger?:))

conteaza ? =))

aleks 04-09-06 22:46

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 532783)
daca stii sa trisezi ... te-ai scos :)

@ aleks ... da bah ... esti deja bosorog... lasa minorele :lol: :lol: :lol:
insoara-te cu una de varsta ta ... sau mai mica cu ... stai sa ma gandesc ... 5 ani MAXIM :D
restu' ... la mine ... tot :D

sa ma insor??????
ai innebunit mustangule? :)
nu fac eu greseli din astea :p

Mustang 05-09-06 14:26

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 543019)
sa ma insor??????
ai innebunit mustangule? :)
nu fac eu greseli din astea :p

ar fi cazu' sa faci si din astea...sa inveti si din ele :lol: :lol: :lol:

spiry_moto 06-09-06 00:09

Re: Femeia ...
 
mai bine inveti din greselile altora decat din greselile tale ;) :D

orlando 06-09-06 14:49

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 543019)
sa ma insor??????
ai innebunit mustangule? :)
nu fac eu greseli din astea :p

ti-ai gasit...aleks si insuratoarea-baba si mitraliera...
oircum aleks o viata avem,daca ne punem shaiba pe mana de tineri...se alege prafu de nopti pierdute...te miri pe unde...cu gagici...si alte nebunii...asa ca nu te lua tu dupa copii :lol:...traieste-ti viata...
ce daca are bmw tre sa spuna: be my wife? fiti ma seriosi :lol:
Spiri...e bine sa inveti si din greselile personale...ca asa te dor mai rau...din greselile altora este cu dus si intors pentru ca poti spune "mie nu o sa mi se intample ca si lui/ei" si deja greseala e facuta daca gandesti asa ;)
te pup :lol:

George_P. 06-09-06 16:59

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by orlando (Post 545350)
te pup :lol:


Si tu ??

:lol:

Spark 06-09-06 18:24

Re: Femeia ...
 
si el si restu` formului :lol: :)))

bluey 06-09-06 18:44

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Spark (Post 545550)
si el si restu` formului :lol: :)))

Hahaha numai eu nu.
Spiry nu mi-ai spus daca ti-ai skimbat pampersul...:P

George_P. 07-09-06 23:30

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Spark (Post 545550)
si el si restu` formului :lol: :)))


Bueeeeyy,lasati fata in pace ma !!

Ati sarit ca,cainii aia in lant :lol:

orlando 07-09-06 23:53

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by george_smiley05 (Post 547088)
Bueeeeyy,lasati fata in pace ma !!

Ati sarit ca,cainii aia in lant :lol:

si pun pariu ca nici nu o cunosc....eu am zis ca o pup in gluma...dar lumea...
vedeti ca s-au bagat poze noi cu fete intrati sa va luati materialul ;)

George_P. 07-09-06 23:55

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by orlando (Post 547115)
vedeti ca s-au bagat poze noi cu fete intrati sa va luati materialul ;)


fuga fuga !!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Alexutzzz 08-09-06 11:13

Re: Femeia ...
 
orlando nu mai pune pariu ca pierzi:))

spiry_moto 08-09-06 13:38

Re: Femeia ...
 
ia uite ba....voi de mine vorbeati aici? :)) baieti...recunosc ca nu pot tine pasu cu voi..

bluey ...stai linistit....ca nici nu te lasam sa ma pupi....:D


orlando...nici tu nu ma cunosti, d'aia ma pupi in gluma, nu? :))

orlando 08-09-06 13:47

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by spiry_moto (Post 547662)
ia uite ba....voi de mine vorbeati aici? :)) baieti...recunosc ca nu pot tine pasu cu voi..

bluey ...stai linistit....ca nici nu te lasam sa ma pupi....:D


orlando...nici tu nu ma cunosti, d'aia ma pupi in gluma, nu? :))

nu recunosc nimic...nu am fost eu ala...
te pupam in gluma ca mi-am adus aminte in ce conjunctura te-am cunoscut :lol: very psycho treaba :lol:
oricum tu sa nu te lasi pupata de toti doar de cei care merita :lol:

EvLSant0S 08-09-06 22:25

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by bluey (Post 545580)
Hahaha numai eu nu.
Spiry nu mi-ai spus daca ti-ai skimbat pampersul...:P

asa frate, fi rau , cat imi plac lingaii ...

(:P|d:)

=))

George_P. 09-09-06 10:58

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 548163)
asa frate, fi rau , cat imi plac lingaii ...

(:P|d:)

=))


ADEVARAT !!

:lol: :lol: :lol: :lol:

spiry_moto 09-09-06 12:24

Re: Femeia ...
 
:rolleyes2 :grandpa: :lalala: :grandmar: :confused: :confused: :confused:

bluey 09-09-06 13:57

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 548163)
asa frate, fi rau , cat imi plac lingaii ...

(:P|d:)

=))

Ori esti prea subtil pentru mine ori nu te-ai exprimat prea bine.
Si care e problema cu lingaii???
Atata timp cat isi tin limba in gura pana in pat sunt total de acord (dar sa fie in pat cu o femeie ) :lol:

EvLSant0S 10-09-06 20:54

Re: Femeia ...
 
eu cred ca m-am exprimat pe cat de bine se putea ...
total de acord cu ce ai zis tu .. ;)

p.s: eu am zis asa " asa frate, fi rau " atat , asta era mesajul ptr tine ,cat imi plac lingaii , adica.. dupa virgula ..
e .. asa .. in general , serios, n-are leg.cu tine , chill : /
k?

bluey 11-09-06 00:32

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 549538)
eu cred ca m-am exprimat pe cat de bine se putea ...
total de acord cu ce ai zis tu .. ;)

p.s: eu am zis asa " asa frate, fi rau " atat , asta era mesajul ptr tine ,cat imi plac lingaii , adica.. dupa virgula ..
e .. asa .. in general , serios, n-are leg.cu tine , chill : /
k?

Ma gandeam ca stii ceva :lol:

George_P. 12-09-06 22:34

Re: Femeia ...
 
Sunt femeile pe cale de disparitie ma ??:shock:


Ca vad ca nu mai zice unu o vorba....

Mustang 17-09-06 10:21

Re: Femeia ...
 
femeia ... gasesti minore d'astea la 13 ani cu un corp de iti pica fata ... femeie ZIS :D
mare dezamagire cand aflii varsta ei reala ...
si tu iti faceai un plan ... domne ... poate poate ...

sunt trecut prin ea de vineri ...
m-am uitat la ea...m-am bagat in taclale cu ea...pana m-a intrebat ce varsta am ... i-am raspuns prin intrebarea celebra : "da' tu?" ... la care ea mi-a raspuns clar si raspicat ... 13 !!!!
am ramas mut...nah...ca sa ma asigur am intrebat cativa tovarasi care o cunosteau si mi-au confirmat...

zic eu ca imi sta bine in libertate...=))

DolusD 17-09-06 14:53

Re: Femeia ...
 
Te mai uiti , eu am patzit asa ceva acu 1 luna numa ca tipa avea 1.80 m inaltime si era super buna dar problema a mai mare a fost varsta, are 16 ani(nu am crezut-o decat dupa ce am vazut buletinu ) :(( vb ta , imi sta bine in libertate :)) :)) :))

Mustang 17-09-06 21:53

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 556788)
Te mai uiti , eu am patzit asa ceva acu 1 luna numa ca tipa avea 1.80 m inaltime si era super buna dar problema a mai mare a fost varsta, are 16 ani(nu am crezut-o decat dupa ce am vazut buletinu ) :(( vb ta , imi sta bine in libertate :)) :)) :))

fraaaaaaaaaaaaate ... la 16 ani se poarta...
16 cu 18 mere

da' 19 cu 13 ????

DolusD 17-09-06 22:09

Re: Femeia ...
 
Merge frate cum sa nu mai ales daca e imbracata in negru sa se asorteze cu dungile de pe hainele tale :)) :)) :)) ! Pai nu am altceva mai bun de facut decat sa ma apuc sa F*t vreo minora ca vb aia "la cati ani are ea atatzia iau yo" :)) :)) :)) ! E plin orasu de majorete nu ma incurc cu minorete ca e carcota :)) cu legile astea :P

George_P. 17-09-06 23:28

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 557258)
Merge frate cum sa nu mai ales daca e imbracata in negru sa se asorteze cu dungile de pe hainele tale :)) :)) :)) ! Pai nu am altceva mai bun de facut decat sa ma apuc sa F*t vreo minora ca vb aia "la cati ani are ea atatzia iau yo" :)) :)) :)) ! E plin orasu de majorete nu ma incurc cu minorete ca e carcota :)) cu legile astea :P


Pai ce frate tu ai de gand sa le violezi ?? :lol:

Daca ea accepta,ce probleme poti sa ai??

Si chiar daca dai de vreuna nebuna,o face cu tine si pe urma face plangere la politie ca ai facut-o cu ea si ca e minora,dai declaratie: "Domne am cazut de comun acord s-o facem."

Nu vad ce ti s-ar putea intampla...

Mustang 18-09-06 08:14

Re: Femeia ...
 
din punctul meu de vedere ... mergea la 15 ani ... se mai putea ...
la 13 fratucu' sunt 2 motive pt care ... nu se poate :
1. asta (daca celelalte nu prea stiu ce vor) SIGUR nu stie ce vrea
2. ce or sa zica tovarasii despre mine ??? "asta e cu capu' rau ... e disperat sa aibe o gagica si s-a dat la o ... pustoaica" :D

Gabi 18-09-06 08:23

Re: Femeia ...
 
Daca are 16 ani, nu mai intrii la coruptie de minori; nu sunt sigur, am auzit si eu ! :lol:

Mustang 18-09-06 08:49

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 557579)
Daca are 16 ani, nu mai intrii la coruptie de minori; nu sunt sigur, am auzit si eu ! :lol:

se zice ca de la varsta aia ...
incepe fetita sa mai gandeasca :D
si e cam pe carca ei :))

bluey 18-09-06 09:44

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 557602)
se zice ca de la varsta aia ...
incepe fetita sa mai gandeasca :D
si e cam pe carca ei :))

carca ii spune acum??? :lol:

Leutzu_ 18-09-06 14:31

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 557579)
Daca are 16 ani, nu mai intrii la coruptie de minori; nu sunt sigur, am auzit si eu ! :lol:

Nu intri, iti spun eu sigur. Intrii la corupere doar daca esti tutore legal sau persoana in grija careia se afla fata. Am citit in lege.

GolfuletzS 18-09-06 15:48

Re: Femeia ...
 
da ce s`a interesat lumea :D .... vad ca si gabi si tu leutzu :D .... ce aveti de gand ????? :D

EvLSant0S 18-09-06 17:59

Re: Femeia ...
 
trebuie sa faca ceva? pur si simplu unii vor sa fie informati .. spre deosebire de altii care habar n-au pe ce lume traiesc..


All times are GMT +2. The time now is 21:47.

- Copyright 2026 4Tuning