Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

wolverine 18-03-09 16:52

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
mai trebuie sa ansambleze interiorul...exteriorul este aproape gata...spoilarele si pragurile vopsite si sa le puna definitiv..deocamdata sunt puse de forma...Claudiu(ce`l care o face) vrea sa o termine pana la 4tuning days...

Shortround 30-03-09 23:15

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bikks (Post 2093766)
multe chestii....de la departare da bine...dar de aproape... mai nimic nu e ce trebuie... oricum masina e de impact la maxim..are si sunet , un necunoscator da pe spate imediat la v6'le ala sau v8 ce e... si primul lucru care te face sa iti dai seama e ca e hidramata!!!!!! Alo... countach hidramat? I don't think so

+ farurile daca nu ma insel... din cite stiu eu la Countach nu se "rabateaza" precum la Ford Probe.

EDIT: Scuze de late reply dar imi prind urechile in forumul asta

:">

Sasha 16-04-09 16:45

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am vazut pe la ora 14:00 un R8 :eyebrow::love: negru cu nr de SV:roll: poza maine :)

Staticyoo 16-04-09 17:49

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
la m vazut si eu frumos..dar na nu e bemmer nu prezinta interes for me

Sasha 20-04-09 12:24

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Staticyoo (Post 2244215)
la m vazut si eu frumos..dar na nu e bemmer nu prezinta interes for me

:lol::lol::lol::lol: a scos cumva bmw un super car si eu nu stiu? =))))

Staticyoo 20-04-09 22:08

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ha ha ....

Sasha 20-04-09 22:58

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Staticyoo (Post 2252628)
ha ha ....

no words... te inteleg ;)

Lukyan 21-04-09 00:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
imi place de baiatul cu R8`u,il vad mai tot timpul ca se da la ea.la fel si TT`ul alb.ma bucur ca nu si-au luat masini bune de forja doar sa le admire :)

Staticyoo 21-04-09 07:13

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
doctoru cu TT stie joaca...
sasha stiu ca ma intelegi eu nu ma inteleg cateodata :D

JIMCBR 21-04-09 10:54

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Si nu aveti de gand sa puneti si voi o poza cu R8? Eu la cat umblu prin oras sa mor daca l-am vazut...

Sasha 21-04-09 11:21

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by JIMCBR (Post 2253446)
Si nu aveti de gand sa puneti si voi o poza cu R8? Eu la cat umblu prin oras sa mor daca l-am vazut...

am eu dragule pe telefon... dar n-am usbu' la mine :(

paul11pap 21-04-09 13:44

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
in nopate de invinere am vazut un Aston Martin ...poze careva?

JIMCBR 21-04-09 15:06

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2253511)
am eu dragule pe telefon... dar n-am usbu' la mine :(

Sasha, zgaiba nu te ajuta? :-s

Si astazi m-am tot plimbat prin oras si nu am dat de el :-??

Sasha 21-04-09 18:46

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by JIMCBR (Post 2254060)
Sasha, zgaiba nu te ajuta? :-s

:) nu prea

JIMCBR 21-04-09 21:31

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Uff, eu inca astept pozele. Am vazut si TT-ul alb, se cam da baiatu' la ea ;)

bikks 22-04-09 20:32

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Staticyoo (Post 2253049)
doctoru cu TT stie joaca...
sasha stiu ca ma intelegi eu nu ma inteleg cateodata :D

"Doctoru stie joaca" Asta chiar e tare :lol::lol:

sk8erboy16 24-04-09 13:20

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
eu nu am vazut nici tt-ul alb si nici r8

Snake_CMC23 26-04-09 12:26

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
R8-u este.....negru cu numere rosii de SV.
L-am vazut eu azinoapte.

Sasha 27-04-09 13:01

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2244090)
am vazut pe la ora 14:00 un R8 :eyebrow::love: negru cu nr de SV:roll: poza maine :)

Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2253511)
am eu dragule pe telefon... dar n-am usbu' la mine :(

Quote:

Originally Posted by JIMCBR (Post 2254060)
Sasha, zgaiba nu te ajuta? :-s

Si astazi m-am tot plimbat prin oras si nu am dat de el :-??

Quote:

Originally Posted by JIMCBR (Post 2255204)
Uff, eu inca astept pozele. Am vazut si TT-ul alb, se cam da baiatu' la ea ;)

nu stiu daca intelegi mare lucru din aceasta poza..facuta cu un tel cu camera de 768918108 pixeli :lol::lol::lol:
:arrow:

Sasha 19-05-09 10:45

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Aseara am vazut un STI negru B-30-SBR la nr, stie cineva detalii?

bikks 19-05-09 18:02

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2332445)
Aseara am vazut un STI negru B-30-SBR la nr, stie cineva detalii?

fratele lui gheorghe cel cu sti'ul albastru pgh ex. citroen scz, astazi am fost cu gicu sa isi faca evacuare...face intr'un fel.

Sasha 19-05-09 18:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ahh bun lucru...s-au axat baietii pe scooby :D

bikks 19-05-09 18:38

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
https://www.youtube.com/watch?v=Jg27TSAVN1o gicu in actiune.

lowrider.STi 19-05-09 21:57

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
sweet mother of STi...tare de tot
ce planuri are cu motorul?

paulinio 20-05-09 16:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
bikks,impartaseste-mi si mie locatia:)...

Sasha 20-05-09 16:10

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bikks (Post 2333833)

funny:)) Locatia as vrea s-o stiu si eu..intra niste poze acolo ca dracii:eyebrow:

bikks 20-05-09 17:19

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Depozitul de langa numarul 5...prin vadeni

paulinio 20-05-09 18:13

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bikks (Post 2336784)
Depozitul de langa numarul 5...prin vadeni


Si nu v-a deranjat nimeni in timpul "prestatiilor"?

Sasha 20-05-09 19:49

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bikks (Post 2336784)
Depozitul de langa numarul 5...prin vadeni

aham...:twisted: merci frumos !!!

bikks 20-05-09 19:52

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Nu a mai comentat nimeni nimic...k era gicu sa dea peste ei cu subi :))

paulinio 20-05-09 19:54

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bikks (Post 2337307)
Nu a mai comentat nimeni nimic...k era gicu sa dea peste ei cu subi :))


Am vazut,da am crezut ca sunt fanii:))....deci nu e o locatia deschisa "publicului larg"?:P

bikks 20-05-09 19:55

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nu prea ...a trebuit sa ne spargem de acolo fast.

paulinio 20-05-09 19:57

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bikks (Post 2337319)
nu prea ...a trebuit sa ne spargem de acolo fast.

da vreo locatie prin apropiere,unde pot sa incerc si eu unele experimente,stii?:)

Sasha 20-05-09 19:58

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cu o spaga mica cred ca merge :D
o sticla sau 2 de bere la 2l si ai terminat problema:lol:

bikks 20-05-09 19:59

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
oriunde nu e garda...incearca intre 10-11 cand se face schimbul de ture :P

crissti_d 20-05-09 21:43

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bikks (Post 2337327)
oriunde nu e garda...incearca intre 10-11 cand se face schimbul de ture :P


Dar si atunci poti sa ai `noroc` de garda...

paul11pap 21-05-09 11:37

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
4 Attachment(s)
r8 ...bestie :X

paul11pap 23-05-09 09:50

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
4 Attachment(s)
sper sa va placa :P

confuzzling 23-05-09 12:15

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by paul11pap (Post 2339049)
r8 ...bestie :X

cu siguranta inca nu a vazut sasha pozele...

paul11pap 23-05-09 22:35

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
poze cu chargerul negru mat are careva? tot nu reusesc sa ii fac poze:P


All times are GMT +2. The time now is 04:29.

- Copyright 2026 4Tuning