Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

Jockers 04-10-11 11:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
eu am 1z 90 hp...da nu stiu masina multi :))

MihaiCsl 04-10-11 12:07

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Am si eu ALH pe Zafira si nu ma plimb atat :D
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._4297815_n.jpg

CRyS` 04-10-11 17:22

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Mnezo, mai raspunde si tu la telefoane ... !

MnezO 04-10-11 23:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu Aveam telefonul la mine :P

Jockers 05-10-11 09:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
mnz se plimba ieri frumos prin cug :D

cotto 06-10-11 07:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Si tu jock prin capat dacia :lol: esti timid de nu saluti pasionatii de vw ? :evil:

Jockers 06-10-11 13:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
te-am vazut ..da pe urma mi-am dat seama..:) si claxon nu am :)) next time ma si opresc :D

MihaiCsl 06-10-11 14:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Mnezo aseara la rond la agronomie. Vreau si eu ALH :(

CRyS` 06-10-11 14:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut un bucata Audi A3 ce purta la nr IS 19 ALH ... si suna al naibii de frumos si mergea al naibii de tare :lol:

MihaiCsl 13-10-11 15:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut si urmarit astazi MnezO xD

Jockers 13-10-11 15:26

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
mnezo cred ca e client fidel la selgros ..:)) il vad tot timpu:))

MihaiCsl 13-10-11 15:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Fura motorina de la masinile din parcare =))

MnezO 13-10-11 21:10

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Da merg de 2 ori pe zi la selgros :))

vinyl 14-10-11 11:59

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4643489)
Da merg de 2 ori pe zi la selgros :))

Mnezo...ieri erai la intersectie in copou..ai facut stanga ...eram la trecere..ma uitam la tine..defapt la masina...frumoasa...oricum.
Dar si in urma cu cateva saptamani ieseam de la Mc Donalds si ai trecut cam razant pe langa mine:D

MihaiCsl 14-10-11 14:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4644464)
Mnezo...ieri erai la intersectie in copou..ai facut stanga ...eram la trecere..ma uitam la tine..defapt la masina...frumoasa...oricum.
Dar si in urma cu cateva saptamani ieseam de la Mc Donalds si ai trecut cam razant pe langa mine:D

Pe mine nu m-ai vazut ca eram in spatele lui, ce om esti ma =))

MnezO 14-10-11 21:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:)) Lasa ca te-am vazut eu Mihai dar nu eram sigur. vynil la Mcdonalds am eu o boala sa ii bag in spaima pe aia care ies de la o chimicala de aia :P

MihaiCsl 15-10-11 00:07

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4645578)
:)) Lasa ca te-am vazut eu Mihai dar nu eram sigur. vynil la Mcdonalds am eu o boala sa ii bag in spaima pe aia care ies de la o chimicala de aia :P

Eu ma asteptam la el ca stia masina si persoana. =))
Asa-i cu fanii WV =))

MihaiCsl 19-10-11 12:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut MnezO astazi pe Copou, am trecut pe langa tine si am vazut ca erai tu abia cand ma uitasem in retrovizoare =))

MnezO 19-10-11 17:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Te-am vazut si eu :P

MihaiCsl 19-10-11 17:39

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Cum ziceam, eu abia dupa ce am coborat, chiar ma uitasem la aifsul de pe luneta.
Apropo, topicul asta trebuie redenumit sa mor eu, sa fie ceva gen " unde si cand l-ati vazut pe MnezO.

18.Marius.92 19-10-11 21:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
este un Golf 4 negru 1.8T banuiesc ...smecher tare...huruie..pocneste..scoala mortii ...rupe norma..ceva detalii despre el? :D chiar in seara asta pe la Mall a trecut ...

grg_92 19-10-11 21:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 18.Marius.92 (Post 4656706)
este un Golf 4 negru 1.8T banuiesc ...smecher tare...huruie..pocneste..scoala mortii ...rupe norma..ceva detalii despre el? :D chiar in seara asta pe la Mall a trecut ...

nr. de inmatriculare?

18.Marius.92 19-10-11 21:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4656711)
nr. de inmatriculare?

Uite ca in seara asta nu i-am vazut nr. Stopurile spate nu`s OEM ..is in forma de X , folie pe geamuri , si jante schimbate cam atat mi-a sarit in ochi intr-o zi (parca avea un B , dar e de Iasi)

grg_92 19-10-11 21:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 18.Marius.92 (Post 4656724)
Uite ca in seara asta nu i-am vazut . Stopurile spate nu`s OEM ..is in forma de X , folie pe geamuri , si jante schimbate cam atat mi-a sarit in ochi intr-o zi .

iar daca masina era neagra, nu e 1.8t, e un tdi cu un sunet foarte frumos si cu soft de la Complete Chip

18.Marius.92 19-10-11 21:48

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4656736)
iar daca masina era neagra, nu e 1.8t, e un tdi cu un sunet foarte frumos si cu soft de la Complete Chip

Numai la Tdi nu ma gandeam...prea frumos se aude .

MihaiCsl 19-10-11 22:08

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4656736)
iar daca masina era neagra, nu e 1.8t, e un tdi cu un sunet foarte frumos si cu soft de la Complete Chip

Nu-i a lui MnezO, el are stopurileoriginale parca si cu folie rosie. Cel de care vorbeste tipul e altul si parca are doar evacuare directa, cred.

grg_92 19-10-11 22:10

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4656879)
Nu-i a lui MnezO, el are stopurileoriginale parca si cu folie rosie. Cel de care vorbeste tipul e altul si parca are doar evacuare directa, cred.

da nu spun de mnezo, asta are la numar NUT, are stopurile pe spate in forma de X, jante gri, lasate pe burta iar stickerul cu "complet chip" e pe portiera, nu ca la vlad pe parasolar, pe baiatul asta de care zic eu pun pariu ca il cunoaste Demon

Armandot 19-10-11 22:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4656881)
da nu spun de mnezo, asta are la numar NUT, are stopurile pe spate in forma de X, jante gri, lasate pe burta iar stickerul cu "complet chip" e pe portiera, nu ca la vlad pe parasolar, pe baiatul asta de care zic eu pun pariu ca il cunoaste Demon

Si e si coleg de facultate cu noi :lol:

grg_92 19-10-11 22:19

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Armandot (Post 4656894)
Si e si coleg de facultate cu noi :lol:

tocmai de asta am si zis....de acolo o stiu

MihaiCsl 20-10-11 08:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4656881)
da nu spun de mnezo, asta are la numar NUT, are stopurile pe spate in forma de X, jante gri, lasate pe burta iar stickerul cu "complet chip" e pe portiera, nu ca la vlad pe parasolar, pe baiatul asta de care zic eu pun pariu ca il cunoaste Demon

N-am stiut ca si NUT-ul are soft de la Dragos. :)

Jockers 20-10-11 13:35

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
si mai este unu care se aude frumos ...tot negru cu triple in X ..are Nr GUF..:D

MihaiCsl 20-10-11 14:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4657972)
si mai este unu care se aude frumos ...tot negru cu triple in X ..are Nr GUF..:D

saraca masina...

IS19CIP 20-10-11 17:29

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4656881)
da nu spun de mnezo, asta are la numar NUT, are stopurile pe spate in forma de X, jante gri, lasate pe burta iar stickerul cu "complet chip" e pe portiera, nu ca la vlad pe parasolar, pe baiatul asta de care zic eu pun pariu ca il cunoaste Demon

Stii cum fuge ?:cry::cry: are pe portiera COMPLETECHIP

Bighidiu 21-10-11 00:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4658345)
Stii cum fuge ?:cry::cry: are pe portiera COMPLETECHIP

Destul de bine. ;)

MnezO 21-10-11 08:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4657295)
N-am stiut ca si NUT-ul are soft de la Dragos. :)

Are are si merge bine. Termina la jumate de masina de mine

Jockers 21-10-11 10:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
da da , merge NUT-ul :D

Bighidiu 21-10-11 10:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4659545)
Are are si merge bine. Termina la jumate de masina de mine

Acum da....ramane de vazut in primavara :D

MihaiCsl 21-10-11 11:03

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4659545)
Are are si merge bine. Termina la jumate de masina de mine

Banuiesc ca nu a plecat de la 90 ca tine. :D

gggeorgica 21-10-11 13:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Ionut NUT are axr la baza 101 cp

grg_92 23-10-11 18:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
intalnit azi cu mnezulici pe pod la ERA cand ma duceam(salutat), iar la plecare am facut cunostinta cu florin_nms, incantat!


All times are GMT +2. The time now is 06:27.

- Copyright 2026 4Tuning