Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

the_mav 16-12-04 14:26

nice picture... the car is nice, too :wink:

TheSinner2 16-12-04 14:29

Toyota Hi-Lux SSR-G :peace:

Anami 16-12-04 14:31

nope :P

TheSinner2 16-12-04 14:32

ma rog.. poate o stii dupa toyota surf :P. sigur e asta

Anami 16-12-04 14:41

da... e toyota Surf... :lol: :lol:

hai pune poza!

TheSinner2 16-12-04 15:01

1 Attachment(s)
spor la ghicit

Hondarul 16-12-04 15:02

coupe Hyundai

the_mav 16-12-04 15:03

maseratty coupe gt
sau
aston martin db9+tuning
:roll: :?

@Nos@ 16-12-04 15:05

Toyota Supra

TheSinner2 16-12-04 15:23

hondare .. pune poza... esti neserios..,.. sa ghicesti chiar din prima? :(

EvLSant0S 16-12-04 15:30

??? wtf ??? e supra de la veilside... nos , pune poza..

TheSinner2 16-12-04 15:31

e hyundai coupe... imi zici tu mie ce poza am pus? :lol: :lol:

Hondarul 16-12-04 15:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
??? wtf ??? e supra de la veilside... nos , pune poza..

Are dreptate Santos... Eu stiam, dar credeam ca e vreo smecherie ca mi s-a parut prea usor. http://www.geocities.com/invinciballa/car_section.html

@Nos@ 16-12-04 15:33

E supra toata ziua:http://www.geocities.com/invinciball...upra_evo-1.jpg


Bag sau nu poza?

EvLSant0S 16-12-04 15:35

ok avem o problema... voi spuneti ca asta e coupe ???? .... si nu e supra???

@Nos@ 16-12-04 15:36

1 Attachment(s)
Frate aia e Supra si o stiu de foarte mult timp asa ca bag una pentru cunoscatori, nu este europeana:

EvLSant0S 16-12-04 15:39

1 Attachment(s)
DE CE NU AI PUS POZA ASTA???? RECUNOASTEAM MAI REPEDE....




exagerezi frate...

Hondarul 16-12-04 15:39

laraki fulgura... nu este voie cu concepte
:lol:

Hondarul 16-12-04 15:41

1 Attachment(s)
Santose... a zis clar: PENTRU CUNOSCATORI !!! :lol:

Uite poza mea... Facuta de mine.

the_mav 16-12-04 15:44

tvr cumva? :roll:

TheSinner2 16-12-04 15:47

dap.. se pare ca totusi era supra aia de mai devreme :oops: .. si e prezentata eronat ca hyundai veilside pe unele site-uri.. pt ca apare si pe pagina hyundai de pe veilside.com. sorry

Hondarul 16-12-04 16:00

Nu e TVR... Cred... :rolleyes2 :rolleyes2

xxdadixx 16-12-04 16:55

Habar nam. Ce poze! Unde ai fost mah in America de ai luat poze cu masini de pe alta planeta. Eu zic ca-i Porsche!

EvLSant0S 16-12-04 17:08

dap e porscheul ala mai ciudatzel...

xxdadixx 16-12-04 17:23

BUT! Nu e nici Porsche. Ala ciudatzel e in spate rosu! 914. BTW m-am juncat nfs porsche la viatza mea. :roll:

TheSinner2 16-12-04 19:31

nu e triumph, nu e mg, nu e lotus, nu e lancia, nu e porche... ce mama dreaq e? :roll:

xxdadixx 16-12-04 21:28

Hondare da si tu niste indicii ceva acolo ca ne prajim neuronii aici!! MG???

mpa 16-12-04 21:31

FIAT :idea:

Hondarul 16-12-04 23:12

Pai voi credetzi ca eu stiu ???? :lol: :lol: :lol:

mpa 17-12-04 08:42

3 Attachment(s)
Cum am zis este vorba de un Fiat Festa o masina de serie dar destul de rara!!!

CINE STIE CUNOASTE

mpa 17-12-04 08:50

1 Attachment(s)
Special pentru voi.
Super simplu!!!

Hondarul 17-12-04 08:51

mercedes sl 200

mpa 17-12-04 09:07

NU :idea:

Hondarul 17-12-04 09:14

Mercedes sl (de la 200 la 280 poate fi cred...) Pagoda.

mpa 17-12-04 12:14

Bingo :!:
Propune Hondare :arrow:

alexutzu 18-12-04 15:19

puneti bai fratilor si voi o masina ca nu mai am rabdare
HONDARE hai tata si tu baga o masina sau lasa-l pe altu

xxdadixx 18-12-04 15:30

1 Attachment(s)
Hai ca bag eu una simpla!

EvLSant0S 18-12-04 16:57

passat? i have no clue...

Hondarul 18-12-04 17:00

Honda HSC cred...

xxdadixx 18-12-04 17:44

nope


All times are GMT +2. The time now is 15:08.

- Copyright 2026 4Tuning