![]() |
nice picture... the car is nice, too :wink:
|
Toyota Hi-Lux SSR-G :peace:
|
nope :P
|
ma rog.. poate o stii dupa toyota surf :P. sigur e asta
|
da... e toyota Surf... :lol: :lol:
hai pune poza! |
1 Attachment(s)
spor la ghicit
|
coupe Hyundai
|
maseratty coupe gt
sau aston martin db9+tuning :roll: :? |
Toyota Supra
|
hondare .. pune poza... esti neserios..,.. sa ghicesti chiar din prima? :(
|
??? wtf ??? e supra de la veilside... nos , pune poza..
|
e hyundai coupe... imi zici tu mie ce poza am pus? :lol: :lol:
|
Re:
Quote:
|
|
ok avem o problema... voi spuneti ca asta e coupe ???? .... si nu e supra???
|
1 Attachment(s)
Frate aia e Supra si o stiu de foarte mult timp asa ca bag una pentru cunoscatori, nu este europeana:
|
1 Attachment(s)
DE CE NU AI PUS POZA ASTA???? RECUNOASTEAM MAI REPEDE....
exagerezi frate... |
laraki fulgura... nu este voie cu concepte
:lol: |
1 Attachment(s)
Santose... a zis clar: PENTRU CUNOSCATORI !!! :lol:
Uite poza mea... Facuta de mine. |
tvr cumva? :roll:
|
dap.. se pare ca totusi era supra aia de mai devreme :oops: .. si e prezentata eronat ca hyundai veilside pe unele site-uri.. pt ca apare si pe pagina hyundai de pe veilside.com. sorry
|
Nu e TVR... Cred... :rolleyes2 :rolleyes2
|
Habar nam. Ce poze! Unde ai fost mah in America de ai luat poze cu masini de pe alta planeta. Eu zic ca-i Porsche!
|
dap e porscheul ala mai ciudatzel...
|
BUT! Nu e nici Porsche. Ala ciudatzel e in spate rosu! 914. BTW m-am juncat nfs porsche la viatza mea. :roll:
|
nu e triumph, nu e mg, nu e lotus, nu e lancia, nu e porche... ce mama dreaq e? :roll:
|
Hondare da si tu niste indicii ceva acolo ca ne prajim neuronii aici!! MG???
|
FIAT :idea:
|
Pai voi credetzi ca eu stiu ???? :lol: :lol: :lol:
|
3 Attachment(s)
Cum am zis este vorba de un Fiat Festa o masina de serie dar destul de rara!!!
CINE STIE CUNOASTE |
1 Attachment(s)
Special pentru voi.
Super simplu!!! |
mercedes sl 200
|
NU :idea:
|
Mercedes sl (de la 200 la 280 poate fi cred...) Pagoda.
|
Bingo :!:
Propune Hondare :arrow: |
puneti bai fratilor si voi o masina ca nu mai am rabdare
HONDARE hai tata si tu baga o masina sau lasa-l pe altu |
1 Attachment(s)
Hai ca bag eu una simpla!
|
passat? i have no clue...
|
Honda HSC cred...
|
nope
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:08. |
- Copyright 2026 4Tuning