Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

tupeu 02-09-12 08:25

Re: E46 - Bagged
 
:) cand am luat masina era stoc stoc, absolut nimic nu era modificat, mai vad pe strada cate un e46 argintiu stoc si ma gandesc cum era inainte, hmm... :))

flaviupodina 02-09-12 16:40

Re: E46 - Bagged
 
Cred ca e cel mai tare e46 din zona ardealului, sau din tara mai bine zis. Felicitari pentru ce ai facut, extraordinara masina... poti sa-mi spui daca te rog de unde ai luat folia rosie pt stopuri?

tupeu 02-09-12 18:19

Re: E46 - Bagged
 
de la verla, cluj binenteles :)

alexxpassat2003 04-09-12 19:16

Re: E46 - Bagged
 
cel mai frumos e46 pe care l-am vazut in viata mea:!: e foarte grav:twisted:

grecu_28golan 06-09-12 09:57

Re: E46 - Bagged
 
pff ..asta da e46 :D:D ce mi as dori sa o vad live sa vad liniile astea de pe ea in realitate! bv si bafta pe mai departe !! o masina adusa la alt nivel !

tupeu 14-09-12 10:19

Re: E46 - Bagged
 
5 Attachment(s)
mai multe poze de la piatra neamt si de pe drum...

tupeu 14-09-12 10:42

Re: E46 - Bagged
 
8 Attachment(s)
poze targu mures Promenada Mall... si de pe drum :))

bujuKYL 14-09-12 12:17

Re: E46 - Bagged
 
ei, ei nu prea te tine sa mergi cu ea jos:D te lasa drumurile noastre fara unele piese de pe masina:rolleyes28) SUPERBA!!!

tupeu 14-09-12 12:25

Re: E46 - Bagged
 
pe autostrada puteam merge dar in drum spre piatra am facut pana, si fortat am schimbat cauciucurile acolo cu 215 40 (inainte aveam 215 35) asta am gasit, pentru asta cautam disperat in urma cu cateva zile cauciucuri :) dar mi-am comandat 2 cauciucuri noi pe dimensiunea asta si astept sa ajunga, momentan freaca in aripa cand e lasata jos si nu mai ajunge scutul pe jos :) asta doar de la talonul cauciucului

btw, cauciucurile care le am momentn pe fata sunt de vanzare :) runflat stare f buna

AnDrEiCa 22-09-12 00:37

Re: E46 - Bagged
 
Cum a fost drumul prin Praid si Gheorghieni cand ai venit spre Piatra?:lol:

soosy 22-09-12 07:17

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by AnDrEiCa (Post 5182854)
Cum a fost drumul prin Praid si Gheorghieni cand ai venit spre Piatra?:lol:

spre Gheorgheni este un drum foarte ok....autostrada:D
dar de acolo pana la Piatra ii destul de rau,pe alocuri varza...asta prin Cheiile Bicazului;)

AnDrEiCa 22-09-12 14:14

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by soosy (Post 5182910)
spre Gheorgheni este un drum foarte ok....autostrada:D
dar de acolo pana la Piatra ii destul de rau,pe alocuri varza...asta prin Cheiile Bicazului;)

Stiu cum e drumu ca trec destul de des pe acolo,dar ma intreabam cum e cu masina asa joasa pe acolo

tupeu 23-09-12 09:09

Re: E46 - Bagged
 
s-a descurcat bine masina :) printre munti a fost superb, de drum pot sa zic ca a fost decent, unde a fost drum rau am luat-o mai incet, nu conta ca am coada de masini in spate... adevarul e ca nimeni nu claxona :)) intelegeau de ce ma duc asa :)

bujuKYL 24-09-12 07:11

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5183983)
s-a descurcat bine masina :) printre munti a fost superb, de drum pot sa zic ca a fost decent, unde a fost drum rau am luat-o mai incet, nu conta ca am coada de masini in spate... adevarul e ca nimeni nu claxona :)) intelegeau de ce ma duc asa :)

ai avut noroc! dar mai sunt si "inteligenti" care nu stiu nimic altceva decat sa te bliteze sau sa claxoneze ca un disperat!:rolleyes2...a 1000 oara ai o masina divina!:shock:

tupeu 02-10-12 20:52

Re: E46 - Bagged
 
4 Attachment(s)
A 3-a cupa :) la jucu, Best car of the show...

tupeu 02-10-12 20:55

Re: E46 - Bagged
 
1 Attachment(s)
Ps: urmeaza niste modificari importante care nu ma asteptam sa le fac anu asta
una din ele ...

cu ocazia asta intreb cine doneaza un airbag rotund puscat... :D

FAST&FURIOUS 02-10-12 21:01

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5195378)
A 3-a cupa :) la jucu, Best car of the show...

Felicitari si la mai multe !!!

tabokubmw 02-10-12 21:03

Re: E46 - Bagged
 
Frumoase poze si bravo pentru locul 3.

gaby17 06-10-12 18:44

Re: E46 - Bagged
 
Ai o masina de invidiat si in spatele aceste masini e un efort financiar si fizic destul de mare,eu unu apreciez enorm munca ta si zic jos palaria, cat mai multe concursuri castigate si cati mai multi km fara probleme ca am vazut ca scarpini furnicile pe spate :D. Frumos rau acest e46 , superb!

tupeu 07-10-12 09:11

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tabokubmw (Post 5195397)
Frumoase poze si bravo pentru locul 3.

care loc 3 ba? am luat ceva locu3 si io nu stiu ? :))

ps. gabi mersi de aprecieri :)

tupeu 07-10-12 09:14

Re: E46 - Bagged
 
1 Attachment(s)
apropo de update-uri... urmeaza sa fie montate saptamana asta:

bujuKYL 07-10-12 09:53

Re: E46 - Bagged
 
A inteles el gresit, tupeu a castigat 3 cupe nu a luat locul 3! la sa masina nu se admite locul 3:rolleyes2

tabokubmw 07-10-12 20:45

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by bujuKYL (Post 5200386)
A inteles el gresit, tupeu a castigat 3 cupe nu a luat locul 3! la sa masina nu se admite locul 3:rolleyes2

Nu am inteles gresit:)) Dar cand mam gandit la 3 cupe am scris locul 3 :)) Scuze si "succesuri" in continuare...

tupeu 14-10-12 18:16

Re: E46 - Bagged
 
5 Attachment(s)
poze...

mareo 14-10-12 18:36

Re: E46 - Bagged
 
Grav ...
Iar numarul ala mic,este perfect pentru masina asta.

bujuKYL 15-10-12 08:14

Re: E46 - Bagged
 
mamaaaaaaaa cum poate arata masina asta!:shock:

marius3030 18-10-12 05:14

Re: E46 - Bagged
 
imi sustin vechile afirmatii: e suuuuuperba!ma lasa fara cuvinte cand o vad.

Dany08 03-11-12 01:19

Re: E46 - Bagged
 
Am vazut multe masini low dar inca un Bmw ca asta clar NU!!!
Am citit intreg topicul si nu pot sa zik doar BRAVO !!!!
P.S. Imi place foarte mult si cum este facut portbagajul
https://www.youtube.com/watch?v=zJMnz...ure=plpp_video (o piesa sa nu plec cu mana goala :)) )

Manu_88 03-11-12 03:04

Re: E46 - Bagged
 
imi place ce ai prin portbagaj...dar la cat de low e masina ta...imi arde casa pana ajungi tu :))

bujuKYL 03-11-12 05:47

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by Manu_88 (Post 5232959)
imi place ce ai prin portbagaj...dar la cat de low e masina ta...imi arde casa pana ajungi tu :))

o poate face si suv doar are airride:lol:

ecsTazy 03-11-12 14:27

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5209086)
poze...

scuze ca ma bag asa :))
dar pozele astea is facute in CUG nu?

Rotty 09-11-12 16:54

Re: E46 - Bagged
 
poti sa mergi frate cu ea pe strazile astea ? :O

tupeu 10-11-12 09:51

Re: E46 - Bagged
 
am 4 roti... volan, itp-ul facut :)) de ce sa nu pot merge? :))

pozele cred ca la cug, da, nu-s sigur cum se numeste zona

si mersi de aprecieri :) urmeaza vremea de hibernare, si am o lista luunga din nou foarte interesanta :)
cum reusesc sa fac ceva, o sa postez ;)

weekend placut !

Rotty 10-11-12 23:29

Re: E46 - Bagged
 
ma refeream la suspensie eu :)) e super joasa ... imi place masina ;)

quze 10-11-12 23:35

Re: E46 - Bagged
 
E super joasa doar in poze, in rest...

B777TLB 11-11-12 20:05

Re: E46 - Bagged
 
in rest exista ceva aer care o ridica usor de la sol....felicitari pentru masinuta Marius...bafta in continuare esti mare om...bvo

tupeu 11-11-12 20:27

Re: E46 - Bagged
 
mersi mult :)


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning