![]() |
Re: E46 - Bagged
:) cand am luat masina era stoc stoc, absolut nimic nu era modificat, mai vad pe strada cate un e46 argintiu stoc si ma gandesc cum era inainte, hmm... :))
|
Re: E46 - Bagged
Cred ca e cel mai tare e46 din zona ardealului, sau din tara mai bine zis. Felicitari pentru ce ai facut, extraordinara masina... poti sa-mi spui daca te rog de unde ai luat folia rosie pt stopuri?
|
Re: E46 - Bagged
de la verla, cluj binenteles :)
|
Re: E46 - Bagged
cel mai frumos e46 pe care l-am vazut in viata mea:!: e foarte grav:twisted:
|
Re: E46 - Bagged
pff ..asta da e46 :D:D ce mi as dori sa o vad live sa vad liniile astea de pe ea in realitate! bv si bafta pe mai departe !! o masina adusa la alt nivel !
|
Re: E46 - Bagged
5 Attachment(s)
mai multe poze de la piatra neamt si de pe drum...
|
Re: E46 - Bagged
8 Attachment(s)
poze targu mures Promenada Mall... si de pe drum :))
|
Re: E46 - Bagged
ei, ei nu prea te tine sa mergi cu ea jos:D te lasa drumurile noastre fara unele piese de pe masina:rolleyes28) SUPERBA!!!
|
Re: E46 - Bagged
pe autostrada puteam merge dar in drum spre piatra am facut pana, si fortat am schimbat cauciucurile acolo cu 215 40 (inainte aveam 215 35) asta am gasit, pentru asta cautam disperat in urma cu cateva zile cauciucuri :) dar mi-am comandat 2 cauciucuri noi pe dimensiunea asta si astept sa ajunga, momentan freaca in aripa cand e lasata jos si nu mai ajunge scutul pe jos :) asta doar de la talonul cauciucului
btw, cauciucurile care le am momentn pe fata sunt de vanzare :) runflat stare f buna |
Re: E46 - Bagged
Cum a fost drumul prin Praid si Gheorghieni cand ai venit spre Piatra?:lol:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
dar de acolo pana la Piatra ii destul de rau,pe alocuri varza...asta prin Cheiile Bicazului;) |
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
s-a descurcat bine masina :) printre munti a fost superb, de drum pot sa zic ca a fost decent, unde a fost drum rau am luat-o mai incet, nu conta ca am coada de masini in spate... adevarul e ca nimeni nu claxona :)) intelegeau de ce ma duc asa :)
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
4 Attachment(s)
A 3-a cupa :) la jucu, Best car of the show...
|
Re: E46 - Bagged
1 Attachment(s)
Ps: urmeaza niste modificari importante care nu ma asteptam sa le fac anu asta
una din ele ... cu ocazia asta intreb cine doneaza un airbag rotund puscat... :D |
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Frumoase poze si bravo pentru locul 3.
|
Re: E46 - Bagged
Ai o masina de invidiat si in spatele aceste masini e un efort financiar si fizic destul de mare,eu unu apreciez enorm munca ta si zic jos palaria, cat mai multe concursuri castigate si cati mai multi km fara probleme ca am vazut ca scarpini furnicile pe spate :D. Frumos rau acest e46 , superb!
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
ps. gabi mersi de aprecieri :) |
Re: E46 - Bagged
1 Attachment(s)
apropo de update-uri... urmeaza sa fie montate saptamana asta:
|
Re: E46 - Bagged
A inteles el gresit, tupeu a castigat 3 cupe nu a luat locul 3! la sa masina nu se admite locul 3:rolleyes2
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
5 Attachment(s)
poze...
|
Re: E46 - Bagged
Grav ...
Iar numarul ala mic,este perfect pentru masina asta. |
Re: E46 - Bagged
mamaaaaaaaa cum poate arata masina asta!:shock:
|
Re: E46 - Bagged
imi sustin vechile afirmatii: e suuuuuperba!ma lasa fara cuvinte cand o vad.
|
Re: E46 - Bagged
Am vazut multe masini low dar inca un Bmw ca asta clar NU!!!
Am citit intreg topicul si nu pot sa zik doar BRAVO !!!! P.S. Imi place foarte mult si cum este facut portbagajul https://www.youtube.com/watch?v=zJMnz...ure=plpp_video (o piesa sa nu plec cu mana goala :)) ) |
Re: E46 - Bagged
imi place ce ai prin portbagaj...dar la cat de low e masina ta...imi arde casa pana ajungi tu :))
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
dar pozele astea is facute in CUG nu? |
Re: E46 - Bagged
poti sa mergi frate cu ea pe strazile astea ? :O
|
Re: E46 - Bagged
am 4 roti... volan, itp-ul facut :)) de ce sa nu pot merge? :))
pozele cred ca la cug, da, nu-s sigur cum se numeste zona si mersi de aprecieri :) urmeaza vremea de hibernare, si am o lista luunga din nou foarte interesanta :) cum reusesc sa fac ceva, o sa postez ;) weekend placut ! |
Re: E46 - Bagged
ma refeream la suspensie eu :)) e super joasa ... imi place masina ;)
|
Re: E46 - Bagged
E super joasa doar in poze, in rest...
|
Re: E46 - Bagged
in rest exista ceva aer care o ridica usor de la sol....felicitari pentru masinuta Marius...bafta in continuare esti mare om...bvo
|
Re: E46 - Bagged
mersi mult :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:54. |
- Copyright 2026 4Tuning