Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

porsheGTS 01-03-10 22:19

Re: Counter Strike 1.6
 
Pai sa vb cu ei sa vdm..bagam si eu arbitru!!! 1 vs.1 sau 2 vs. 2 gasim nui problema!!!Server si oameni de incredere sa avem!!!

DTH 02-03-10 13:57

Re: Counter Strike 1.6
 
Server Public





Server HNS & KZ - Mode




Dati click pe adresa pentru forum

Sau mai simplu dati click aici pentru forum :





Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D

Alex30 12-03-10 17:38

Re: Counter Strike 1.6
 
Connect: ebyc.idle.ro Counter Strike 1.6 server


Forum: http://ebyc.ucoz.com/forum/


Have Fun

mihai_bogdan 18-03-10 13:48

Re: Counter Strike 1.6
 
Se baga careva la un cs sambata seara pe la 10??Daca se poate pe un server mai gol.Sper ca acceptati si noobi:D

porsheGTS 18-03-10 16:00

Re: Counter Strike 1.6
 
Caut steam mai ieftin...add la banel_2peu!!!

DTH 13-04-10 17:17

Re: Counter Strike 1.6
 
Server Public





Server HNS & KZ - Mode




Dati click pe adresa pentru forum

Sau mai simplu dati click aici pentru forum :





Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D

FuRrY-far 16-04-10 17:07

Re: Counter Strike 1.6
 
Server Public de Counter-Strike 1.6 cs.usn.ro
Adresa forum: http://classic.usn.ro/forum/
GO GO GO !!

FuRrY-far 16-04-10 17:08

Re: Counter Strike 1.6
 
Server Public de Counter-Strike 1.6 Connect cs.usn.ro
Adresa forum: http://classic.usn.ro/forum/
GO GO GO !!
Rog un moderator sa stearga unu din cele 2 posturi...nu am vrut sa postez de 2 ori( netu' e de vina) imi cer scuze.

_Cox_ 18-04-10 21:05

Re: Counter Strike 1.6
 
Am si eu o intrebare cum pot sa fac sa am tinta la AWP cum am si la restul armelor este vreo setare din consola sau vreun program ceva?

marian92 18-04-10 21:11

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by GrAnDe (Post 3128943)
Am si eu o intrebare..acuma cateva zile am luat fuckoff fara motiv si imi merge cs'u foarte nasol...stie cineva ce ii pot face ?

Dezinstaleaza cs-ul si apoi il instalezi iar:D:D:D

marian92 18-04-10 21:20

Re: Counter Strike 1.6
 
Deci pana la urma mai faceti clan de cs?:D eu pot sa joc cs dar de acasa adica nu la sala etc si joc mai mult seara. Era misto daca faceati un server de cs 4tuning,sau un server gol sa ne strangem mai multi de pe forum sa jucam :D8):lol:.Cine vrea sa joace cs cu mine chiar si acum sami dea server gol si intru:D

Nemesh17 18-04-10 22:56

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by _Cox_ (Post 3289592)
Am si eu o intrebare cum pot sa fac sa am tinta la AWP cum am si la restul armelor este vreo setare din consola sau vreun program ceva?

Sal Cox, tinta la awp este un model care trebuie inlocuit in cs/cstrike/models, (nu l-am testat, dar cred ca merge), si eu jucam cu tinta si dadeam fastzoom la perfect, downloadeaza-l de aici. http://www.csbestial.com/forum/chpat...wp.mdl/cs.html

marian92 18-04-10 23:03

Re: Counter Strike 1.6
 
Pai ca sa faolosesti modul ala nu trebuie sa ai csbestial-ul?:D:D:D

Nemesh17 18-04-10 23:04

Re: Counter Strike 1.6
 
CsBestial probabil este un server=))))))

Nemesh17 18-04-10 23:06

Re: Counter Strike 1.6
 
Deci acel model exista deja, il inlocuiesti cu acesta si merge:D.

marian92 18-04-10 23:13

Re: Counter Strike 1.6
 
este si joc csbestial si server:P

Nemesh17 19-04-10 11:17

Re: Counter Strike 1.6
 
Mai organizati 1 meci, ca as vrea si eu sa joc cu voi:D.
Steam on, skill medium-high.

porsheGTS 19-04-10 11:44

Re: Counter Strike 1.6
 
O sa jucam..in curand.!!!

Nemesh17 19-04-10 11:45

Re: Counter Strike 1.6
 
Deabia astept sa pun tag-ul =))))))))))) .

porsheGTS 19-04-10 11:46

Re: Counter Strike 1.6
 
Care-i ala?

Nemesh17 19-04-10 11:48

Re: Counter Strike 1.6
 
Am citit cu pagini in urma, pe la pagina 38 ca tag-ul este [4tunning].

porsheGTS 19-04-10 11:50

Re: Counter Strike 1.6
 
Aaa.am crezut ca ai tu alt tag...a fost mai demult un meci asa de incalzire...!!!Claudia cand mai ai si tu timp liber mai bagam un meci??Ca uite astepta lumea..>!!!

marian92 24-04-10 02:55

Re: Counter Strike 1.6
 
Prezent :D:D:D deabia astept sa facem un meci:X:X:X.Steam On.

MM11AJJ 25-04-10 20:01

Re: Counter Strike 1.6
 
vand steam ieftin 3 euro orange ;)

upstonik 27-04-10 23:16

Re: Counter Strike 1.6
 
-UPDATE- STEAM ON -

MM11AJJ - Florin - super baiat, recomand, de incredere!

DTH 27-04-10 23:41

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by upstonik (Post 3316391)
-UPDATE- STEAM ON -

MM11AJJ - Florin - super baiat, recomand, de incredere!

Ce legătură are ...cu topicul de cs ???

sRn- 01-05-10 18:51

Re: Counter Strike 1.6
 
M-as putea baga si eu ? am 16 ani , joc cs de la 9-10 ani , joc cs clasic + deathrun + kz , gungame + respawn. daca vreti sa ma bagati si p mine spuneti-mi ori aici , ori pe [email protected] , as vrea sa joc cu voi , pentru ca urmaresc 4tuning.ro si chiar mi-ar place sa am o legatura oarecare cu baietii de aici. , pentru cei care joaca DEATHRUN va dau un srv : dr.linkcs.ro , drj.heker.ro , dr.gamebox.ro , dr2.gamebox.ro , nick-ul meu este Sorin.
STEAM OFF !

gabitzUU 12-05-10 15:28

Re: Counter Strike 1.6
 
Bine v-am gasit gamerilor :D Haideti sa ne organizam sa facem un meci in mai multi de aici de pe 4tuning:) Prefer numai STEAM ON. Am dubii in legatura cu cei care joaca bine si nu au steam:).

Momentan de vreo 2 ani joc pe un server foarte frumos de WAr3,este lume buna nu sunt codati,etc,este foarte frumos serverul: "FAGARAS.CELIFE.RO" Si se mai gasesc cateva servere in comunitatea Celife www.celife.ro .

dati pm daca o fii sa facem un meci ca ma bag si eu :)

hammerphilosopher 19-05-10 12:03

Re: Counter Strike 1.6
 
Joc si eu daca va strangeti la un meci .. steam on:D

MM11AJJ 20-05-10 12:22

Re: Counter Strike 1.6
 
Va rog ajutatima cu cate un click sa pot deschide sv 4 tuning :) http://www.arth.ro/click/clickz.php?player=florin_fasie

sRn- 21-05-10 14:49

Re: Counter Strike 1.6
 
Totul e fain pe pcp.gemenii.ro (fara intreruperile alea) , inafara de un admin CLaudia , care e ciudata rau , poate e si ea pe forum aici si vede , dar , ciudat , e comunista tare fata , nu a auzit de glume/vorbe ca-ntre prieteni , sau alte chestii. :D

andrei:) 21-05-10 17:19

Re: Counter Strike 1.6
 
CLaudia = MillionDollarBaby, deci ai pusO :))

DTH 21-05-10 17:20

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sRn- (Post 3378423)
Totul e fain pe pcp.gemenii.ro (fara intreruperile alea) , inafara de un admin CLaudia , care e ciudata rau , poate e si ea pe forum aici si vede , dar , ciudat , e comunista tare fata , nu a auzit de glume/vorbe ca-ntre prieteni , sau alte chestii. :D


Da , comunista aia care NU permite glumite din partea unor copii pe server sunt eu . Daca ne cunosteam sau aveam vreo treaba , iti permiteam , pana atunci te rog sa ai bunul simt si sa respecti ca sa fi respectat , pana atunci ...te sfatuiesc aici ca si pe server ...sa iti vezi de treaba ta ;)

Intreruperi pe server sunt din cauza ca se lucreaza la el , unii dintre noi mai avem si munca + alte probleme inafara faptului de a sta la calculator si de a juca toata ziua cs , de aceea sunt acele intreruperi ;)

Hf !

gabitzUU 26-05-10 14:27

Re: Counter Strike 1.6
 
SERVER COUNTER-STRIKE 1.6 WAR3-
FAGARAS.ZAPTO.ORG / FAGARAS.CELIFE.RO

Fara codati sau admini neseriosi. JOIN-Nu o sa regretati.

WWW.CELIFE.RO - FORUM

VA ASTEPTAM.Nu o sa regretati daca va place WAR3 :)

DTH 26-05-10 14:30

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by gabitzUU (Post 3391287)
SERVER COUNTER-STRIKE 1.6 WAR3-
FAGARAS.ZAPTO.ORG / FAGARAS.CELIFE.RO

Fara codati sau admini neseriosi. JOIN-Nu o sa regretati.

WWW.CELIFE.RO - FORUM

VA ASTEPTAM.Nu o sa regretati daca va place WAR3 :)


Dublu post ;)

gabitzUU 26-05-10 14:33

Re: Counter Strike 1.6
 
Am mai modificat ceva ca sa nu fie chiar la fel:) nu imi place cand postez ceva pt altceva iar apoi mai sar cineva cu inca o reclama ca si acum:) sorry dar trebuia sa mai astepti si tu nitel pt ca de curand nu ai mai postat si ai postat fix acum cand am postat eu.:) Sa respectam putin chestia asta.e ca si cum as vrea sa vand un SURUB si vine cineva si face oferta la acelasi SURUB peste mine:) intelegi tu.Te pup.

DTH 26-05-10 14:38

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by gabitzUU (Post 3391302)
Am mai modificat ceva ca sa nu fie chiar la fel:) nu imi place cand postez ceva pt altceva iar apoi mai sar cineva cu inca o reclama ca si acum:) sorry dar trebuia sa mai astepti si tu nitel pt ca de curand nu ai mai postat si ai postat fix acum cand am postat eu.:) Sa respectam putin chestia asta.e ca si cum as vrea sa vand un SURUB si vine cineva si face oferta la acelasi SURUB peste mine:) intelegi tu.Te pup.

Oricum postul o să fie şters ;) Diferenţa dintre 21-26 cum este la mine este foarte bună :-)

gabitzUU 26-05-10 14:42

Re: Counter Strike 1.6
 
Nu vreau sa fiu inteles gresit de acord sa se stearga postul ca a fost dublat:) Dar fiecare recomanda serverul pe care joaca,eu joc de vreo 3-4 ani acolo si acum am zis sa fac si un pic de reclama.peste 2 zile la ora 15:00 postam amandoi :))

DTH 26-05-10 16:14

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by gabitzUU (Post 3391337)
Nu vreau sa fiu inteles gresit de acord sa se stearga postul ca a fost dublat:) Dar fiecare recomanda serverul pe care joaca,eu joc de vreo 3-4 ani acolo si acum am zis sa fac si un pic de reclama.peste 2 zile la ora 15:00 postam amandoi :))



Nici nu a fost cu intenţie la mine , eu dau cānd văd că au trecut mai multe zile de la postul precedent ;) Mie cānd īmi apare ceva la subscribe intru pe topicul respectiv şi răspund că nu stau zilnic să verific fiecare topic īn parte şi nu mă uit dacă a mai postat cineva sau etc ...că nu mă interesează , dar asta nu īnseamnă ca să faci dublu post că nu-ţi convine ţie reclama mea , stai calm am serverele full nu duc lipsă de oameni :lol: dar e urāt să faci aşa ceva ...mai citeşte regulamentul ;)

gabitzUU 26-05-10 22:33

Re: Counter Strike 1.6
 
Urat/frumos cert e ca ai facut imediat dupa mine si ai mai facut inca o data acelasi lucru cand am postat eu prima oara pe topicu asta,deci nush care incearca sa faca reclama mai mult dar nu mai conteaza.Nu este serverul meu nici admin nu sunt nici nu primesc bani sa fac reclama:) o fac pt ca imi place serverul.Hai spor la frage!


All times are GMT +2. The time now is 21:54.

- Copyright 2026 4Tuning