![]() |
Re: Counter Strike 1.6
Pai sa vb cu ei sa vdm..bagam si eu arbitru!!! 1 vs.1 sau 2 vs. 2 gasim nui problema!!!Server si oameni de incredere sa avem!!!
|
Re: Counter Strike 1.6
Server Public Server HNS & KZ - Mode Dati click pe adresa pentru forum Sau mai simplu dati click aici pentru forum : Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D |
Re: Counter Strike 1.6
|
Re: Counter Strike 1.6
Se baga careva la un cs sambata seara pe la 10??Daca se poate pe un server mai gol.Sper ca acceptati si noobi:D
|
Re: Counter Strike 1.6
Caut steam mai ieftin...add la banel_2peu!!!
|
Re: Counter Strike 1.6
Server Public Server HNS & KZ - Mode Dati click pe adresa pentru forum Sau mai simplu dati click aici pentru forum : Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D |
Re: Counter Strike 1.6
Server Public de Counter-Strike 1.6 cs.usn.ro
Adresa forum: http://classic.usn.ro/forum/ GO GO GO !! |
Re: Counter Strike 1.6
Server Public de Counter-Strike 1.6 Connect cs.usn.ro
Adresa forum: http://classic.usn.ro/forum/ GO GO GO !! Rog un moderator sa stearga unu din cele 2 posturi...nu am vrut sa postez de 2 ori( netu' e de vina) imi cer scuze. |
Re: Counter Strike 1.6
Am si eu o intrebare cum pot sa fac sa am tinta la AWP cum am si la restul armelor este vreo setare din consola sau vreun program ceva?
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Deci pana la urma mai faceti clan de cs?:D eu pot sa joc cs dar de acasa adica nu la sala etc si joc mai mult seara. Era misto daca faceati un server de cs 4tuning,sau un server gol sa ne strangem mai multi de pe forum sa jucam :D8):lol:.Cine vrea sa joace cs cu mine chiar si acum sami dea server gol si intru:D
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Pai ca sa faolosesti modul ala nu trebuie sa ai csbestial-ul?:D:D:D
|
Re: Counter Strike 1.6
CsBestial probabil este un server=))))))
|
Re: Counter Strike 1.6
Deci acel model exista deja, il inlocuiesti cu acesta si merge:D.
|
Re: Counter Strike 1.6
este si joc csbestial si server:P
|
Re: Counter Strike 1.6
Mai organizati 1 meci, ca as vrea si eu sa joc cu voi:D.
Steam on, skill medium-high. |
Re: Counter Strike 1.6
O sa jucam..in curand.!!!
|
Re: Counter Strike 1.6
Deabia astept sa pun tag-ul =))))))))))) .
|
Re: Counter Strike 1.6
Care-i ala?
|
Re: Counter Strike 1.6
Am citit cu pagini in urma, pe la pagina 38 ca tag-ul este [4tunning].
|
Re: Counter Strike 1.6
Aaa.am crezut ca ai tu alt tag...a fost mai demult un meci asa de incalzire...!!!Claudia cand mai ai si tu timp liber mai bagam un meci??Ca uite astepta lumea..>!!!
|
Re: Counter Strike 1.6
Prezent :D:D:D deabia astept sa facem un meci:X:X:X.Steam On.
|
Re: Counter Strike 1.6
vand steam ieftin 3 euro orange ;)
|
Re: Counter Strike 1.6
-UPDATE- STEAM ON -
MM11AJJ - Florin - super baiat, recomand, de incredere! |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
M-as putea baga si eu ? am 16 ani , joc cs de la 9-10 ani , joc cs clasic + deathrun + kz , gungame + respawn. daca vreti sa ma bagati si p mine spuneti-mi ori aici , ori pe [email protected] , as vrea sa joc cu voi , pentru ca urmaresc 4tuning.ro si chiar mi-ar place sa am o legatura oarecare cu baietii de aici. , pentru cei care joaca DEATHRUN va dau un srv : dr.linkcs.ro , drj.heker.ro , dr.gamebox.ro , dr2.gamebox.ro , nick-ul meu este Sorin.
STEAM OFF ! |
Re: Counter Strike 1.6
Bine v-am gasit gamerilor :D Haideti sa ne organizam sa facem un meci in mai multi de aici de pe 4tuning:) Prefer numai STEAM ON. Am dubii in legatura cu cei care joaca bine si nu au steam:).
Momentan de vreo 2 ani joc pe un server foarte frumos de WAr3,este lume buna nu sunt codati,etc,este foarte frumos serverul: "FAGARAS.CELIFE.RO" Si se mai gasesc cateva servere in comunitatea Celife www.celife.ro . dati pm daca o fii sa facem un meci ca ma bag si eu :) |
Re: Counter Strike 1.6
Joc si eu daca va strangeti la un meci .. steam on:D
|
Re: Counter Strike 1.6
Va rog ajutatima cu cate un click sa pot deschide sv 4 tuning :) http://www.arth.ro/click/clickz.php?player=florin_fasie
|
Re: Counter Strike 1.6
Totul e fain pe pcp.gemenii.ro (fara intreruperile alea) , inafara de un admin CLaudia , care e ciudata rau , poate e si ea pe forum aici si vede , dar , ciudat , e comunista tare fata , nu a auzit de glume/vorbe ca-ntre prieteni , sau alte chestii. :D
|
Re: Counter Strike 1.6
CLaudia = MillionDollarBaby, deci ai pusO :))
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Da , comunista aia care NU permite glumite din partea unor copii pe server sunt eu . Daca ne cunosteam sau aveam vreo treaba , iti permiteam , pana atunci te rog sa ai bunul simt si sa respecti ca sa fi respectat , pana atunci ...te sfatuiesc aici ca si pe server ...sa iti vezi de treaba ta ;) Intreruperi pe server sunt din cauza ca se lucreaza la el , unii dintre noi mai avem si munca + alte probleme inafara faptului de a sta la calculator si de a juca toata ziua cs , de aceea sunt acele intreruperi ;) Hf ! |
Re: Counter Strike 1.6
SERVER COUNTER-STRIKE 1.6 WAR3-
FAGARAS.ZAPTO.ORG / FAGARAS.CELIFE.RO Fara codati sau admini neseriosi. JOIN-Nu o sa regretati. WWW.CELIFE.RO - FORUM VA ASTEPTAM.Nu o sa regretati daca va place WAR3 :) |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Dublu post ;) |
Re: Counter Strike 1.6
Am mai modificat ceva ca sa nu fie chiar la fel:) nu imi place cand postez ceva pt altceva iar apoi mai sar cineva cu inca o reclama ca si acum:) sorry dar trebuia sa mai astepti si tu nitel pt ca de curand nu ai mai postat si ai postat fix acum cand am postat eu.:) Sa respectam putin chestia asta.e ca si cum as vrea sa vand un SURUB si vine cineva si face oferta la acelasi SURUB peste mine:) intelegi tu.Te pup.
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Nu vreau sa fiu inteles gresit de acord sa se stearga postul ca a fost dublat:) Dar fiecare recomanda serverul pe care joaca,eu joc de vreo 3-4 ani acolo si acum am zis sa fac si un pic de reclama.peste 2 zile la ora 15:00 postam amandoi :))
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Nici nu a fost cu intenţie la mine , eu dau cānd văd că au trecut mai multe zile de la postul precedent ;) Mie cānd īmi apare ceva la subscribe intru pe topicul respectiv şi răspund că nu stau zilnic să verific fiecare topic īn parte şi nu mă uit dacă a mai postat cineva sau etc ...că nu mă interesează , dar asta nu īnseamnă ca să faci dublu post că nu-ţi convine ţie reclama mea , stai calm am serverele full nu duc lipsă de oameni :lol: dar e urāt să faci aşa ceva ...mai citeşte regulamentul ;) |
Re: Counter Strike 1.6
Urat/frumos cert e ca ai facut imediat dupa mine si ai mai facut inca o data acelasi lucru cand am postat eu prima oara pe topicu asta,deci nush care incearca sa faca reclama mai mult dar nu mai conteaza.Nu este serverul meu nici admin nu sunt nici nu primesc bani sa fac reclama:) o fac pt ca imi place serverul.Hai spor la frage!
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:54. |
- Copyright 2026 4Tuning