Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

ZaNe94 02-06-10 23:38

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by nea_gogu_de_la_gaze (Post 3402449)
Ma intreb ce se intampla daca Romania era reprezentata de Romeo Fantastic sau de Salam la Eurovision:lol::lol::lol:

castigam :))

eu acum ascult muzica, cold as ice :) (toata ziua cred ca am ascultat melodia, de cand am venit de la scoala)

deniel 04-06-10 14:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Sunt in stare de ebrietate si nu stiu cum sa ajung la 1 mai sa o iau pe prietena mea:drunk:

SB 01 U L I 04-06-10 14:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
stau si ma scobesc in nas gandinduma sami schimb e316 le motor de 1.6 cu un 1.8 sau 2.0....

D0ryN 04-06-10 16:45

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ar merge un 1.8is...

pitibraila 04-06-10 20:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mananc la pc:D:D

quick_silver2 05-06-10 01:15

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3364545)
am venit de la plimbărica cu moto...rafale de vānt :evil::rolleyes2 şi mă plictisesc....:sad:

Mai du-te o tura :lol:

TYGER1985 06-06-10 09:52

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
butonez tastatura

nea_gogu_de_la_gaze 12-06-10 21:23

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Bea o bere belgiana,dintr-o halba bulgareasca,pe un birou suedez,stand pe un scaun german,uitandu-ma la un televizor corean,la un meci jucat pe un stadion african,cu englezi si americani

silviu_fxx 13-06-10 00:26

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
...ma duc sa ma culc?

ballack 14-06-10 12:19

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
inca-o zi tampita la lucru .....

RoByNeT 14-06-10 15:17

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
16:17 = +1 la cel de sus (motiv) :lol:

spiner 17-06-10 01:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
...stau si ma gandesc:daca as fi un muc m-as scarpina toata ziua

Manson 17-06-10 21:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
fumex un cui:)

RoByNeT 18-06-10 16:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma intreb daca cuiul lui e ruginit ... :lol:

ZaNe94 18-06-10 23:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00:39 ascult muzica si astept ziua de... azi

cozmin23 19-06-10 17:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau o bere si imi fac curaj sa ma barbieresc..

MarioCrT 19-06-10 21:09

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Mă pregătesc de masă şi casc .

spiner 19-06-10 21:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma gandeam sa ma duc la bucatarie sa mananc niste unt pe paine cu gem.

B-72-RZD 20-06-10 00:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
01:30 - Scriu postul asta, inainte sa ma arunc in pat.

Misto topic, apropo! :lol:

SB 01 U L I 20-06-10 00:47

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma holbez ca prostu la ce-a scris ultimul membru aici:) super topic:))

rizea.vlad 20-06-10 18:59

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
19:59-imi rod unghiile

D0ryN 20-06-10 19:20

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Bravo ma, ai sparg gheata cu postarea asta :lol:

Dementor 20-06-10 19:51

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ne lipseste dolb...el era singuru care dadea de astea gravee:lol:

nea_gogu_de_la_gaze 20-06-10 20:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21:01 am terminat de scobit in nas si acum fac bilute si le testez propietatile de lipire

kagula_89 26-06-10 14:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
15:54 mor de plictiseala ca ploau afara si nu am ce sa fac.

nea_gogu_de_la_gaze 26-06-10 19:45

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Citesc cat de smecher era Ion si cum le babardea el pe toate

Mr.Extasy 28-06-10 23:07

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00:07 - Fac pe Bruce Lee cu o musca. Vreau sa ma bag la somn si o sa ma trezeasca dihania dimineata. :evil:

jocuricopii 29-06-10 02:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
03:00 - Beau bere si astept cativa prieteni sa bem impreuna :)

spiner 29-06-10 02:03

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
decizie grea e in mintea mea(drag race):forum vs. somn
si se pare ca a castigat forumul,la limita..inca o ora si ceva:D

ZaNe94 29-06-10 06:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
7:53, ma gandesc cum mi-am petrecut noaptea uitandu-ma la tavan si HBO... super... poate adorm peste cateva ore...

cavaliere 29-06-10 07:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
8.53 am ajuns la birou si beau cafeaua .Si mai fac un post (inutil) pe un thread la fel de inutil. :-)

Mr.Extasy 29-06-10 11:56

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:56 - Abia m-am trezit. Ma scarpin la OO:oops:

Strainger 30-06-10 10:19

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Beau un burn, ascult muzica si stau pe net rasfoind google in gasirea unui obiect "Sarbacana"
Stiti de unde as putea lua asa ceva??

Mr.Extasy 30-06-10 23:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00:30 - ascult muzica, ma gandesc cum dracu imi pot fugi ochii dupa o fata maritata ( cu un copil :lol: ... Da,bine, nu are decat 20 de ani, dar totusi :lol:) si caut de nebun pachetul de tigari, pt a iesi sa fumez o tigara, si dupa asta ma bat cu plapuma.

nea_gogu_de_la_gaze 01-07-10 14:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma gandesc cum va fi bacul de la toamna

FranktheTank 01-07-10 18:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by nea_gogu_de_la_gaze (Post 3485391)
Ma gandesc cum va fi bacul de la toamna

teoretic, mai simplu

O.T.: O frec la rece...

Alex4u 08-07-10 15:42

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
4.42 Pm - vb cu o fata , citesc 4t , ascult nicu guta ..:lol:

FranktheTank 08-07-10 15:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Alex4u (Post 3502688)
4.42 Pm - vb cu o fata , citesc 4t , ascult nicu guta ..:lol:

Sper ca faza cu "nicu guta" a fost o gluma....

Xteam 08-07-10 15:48

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Astept ca tipul ce-mi promisese ca imi aduce un motor pt scuter sa se tina de cuvant. :shock:

spiner 08-07-10 19:38

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Tocmai ce mi-a intrat un pixcreion in picior,ma gandeam sa intru pe 4tuning sa mai uit de durere.


All times are GMT +2. The time now is 22:01.

- Copyright 2026 4Tuning