![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
eu acum ascult muzica, cold as ice :) (toata ziua cred ca am ascultat melodia, de cand am venit de la scoala) |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Sunt in stare de ebrietate si nu stiu cum sa ajung la 1 mai sa o iau pe prietena mea:drunk:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
stau si ma scobesc in nas gandinduma sami schimb e316 le motor de 1.6 cu un 1.8 sau 2.0....
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ar merge un 1.8is...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
mananc la pc:D:D
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
butonez tastatura
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Bea o bere belgiana,dintr-o halba bulgareasca,pe un birou suedez,stand pe un scaun german,uitandu-ma la un televizor corean,la un meci jucat pe un stadion african,cu englezi si americani
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
...ma duc sa ma culc?
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
inca-o zi tampita la lucru .....
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
16:17 = +1 la cel de sus (motiv) :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
...stau si ma gandesc:daca as fi un muc m-as scarpina toata ziua
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
fumex un cui:)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ma intreb daca cuiul lui e ruginit ... :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
00:39 ascult muzica si astept ziua de... azi
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau o bere si imi fac curaj sa ma barbieresc..
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Mă pregătesc de masă şi casc .
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ma gandeam sa ma duc la bucatarie sa mananc niste unt pe paine cu gem.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
01:30 - Scriu postul asta, inainte sa ma arunc in pat.
Misto topic, apropo! :lol: |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ma holbez ca prostu la ce-a scris ultimul membru aici:) super topic:))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
19:59-imi rod unghiile
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Bravo ma, ai sparg gheata cu postarea asta :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ne lipseste dolb...el era singuru care dadea de astea gravee:lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
21:01 am terminat de scobit in nas si acum fac bilute si le testez propietatile de lipire
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
15:54 mor de plictiseala ca ploau afara si nu am ce sa fac.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Citesc cat de smecher era Ion si cum le babardea el pe toate
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
00:07 - Fac pe Bruce Lee cu o musca. Vreau sa ma bag la somn si o sa ma trezeasca dihania dimineata. :evil:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
03:00 - Beau bere si astept cativa prieteni sa bem impreuna :)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
decizie grea e in mintea mea(drag race):forum vs. somn
si se pare ca a castigat forumul,la limita..inca o ora si ceva:D |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
7:53, ma gandesc cum mi-am petrecut noaptea uitandu-ma la tavan si HBO... super... poate adorm peste cateva ore...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
8.53 am ajuns la birou si beau cafeaua .Si mai fac un post (inutil) pe un thread la fel de inutil. :-)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12:56 - Abia m-am trezit. Ma scarpin la OO:oops:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Beau un burn, ascult muzica si stau pe net rasfoind google in gasirea unui obiect "Sarbacana"
Stiti de unde as putea lua asa ceva?? |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
00:30 - ascult muzica, ma gandesc cum dracu imi pot fugi ochii dupa o fata maritata ( cu un copil :lol: ... Da,bine, nu are decat 20 de ani, dar totusi :lol:) si caut de nebun pachetul de tigari, pt a iesi sa fumez o tigara, si dupa asta ma bat cu plapuma.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ma gandesc cum va fi bacul de la toamna
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
O.T.: O frec la rece... |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
4.42 Pm - vb cu o fata , citesc 4t , ascult nicu guta ..:lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Astept ca tipul ce-mi promisese ca imi aduce un motor pt scuter sa se tina de cuvant. :shock:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Tocmai ce mi-a intrat un pixcreion in picior,ma gandeam sa intru pe 4tuning sa mai uit de durere.
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:01. |
- Copyright 2026 4Tuning