Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

Ingerasul99 25-11-10 21:14

Re: NFS UG2 Drifters
 
Posibil sa apar si eu , cautati-ma pe mess , cand va da-ti ca s-ar putea sa fiu plecat.

world cars 26-11-10 19:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
teck_dance e id meu ma jok si eu ,dati add si ne jucam cand vreti voi

demonul 28-11-10 14:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by whitE30 (Post 3843147)
se vede ca nu ai ce sa faci, pustiule du-te inapoi de unde ai venit si adreseaza-te asa tovarasilor tai de cartier.

demonul: inlocuieste nissan 350z dar nu-i panica, nu joc cu asta, am pus doar asa pozele..

ok:)) ma bucur ca e 350z inlocuit e putin greu sa faci setari la dyno da cel ce conteaza e sa te simti bine :D

world cars 28-11-10 17:55

Re: NFS UG2 Drifters
 
asta seara ceva ?

demonul 02-12-10 01:29

Re: NFS UG2 Drifters
 
in lan la drift merge tare prost pecand la drag mananc asfalt:)) :P



MAI STATI SI VOI NOAPTEA CA MOR NAIBI SINGUR IN LAN ASTEPT CATE 1 ORA SA INTRE UN CHIOR :)))))

Andreynyo 03-12-10 09:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by demonul (Post 3862740)
in lan la drift merge tare prost pecand la drag mananc asfalt:)) :P



MAI STATI SI VOI NOAPTEA CA MOR NAIBI SINGUR IN LAN ASTEPT CATE 1 ORA SA INTRE UN CHIOR :)))))

Noaptea e pentru dormit.Ar trebui sa incerci si tu.:-)

demonul 03-12-10 14:12

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Andreynyo (Post 3865927)
Noaptea e pentru dormit.Ar trebui sa incerci si tu.:-)

noaptea e mai fain :>

decat ziua :|

world cars 03-12-10 14:57

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
Am jucat si azi , ca deobicei niciun Roman la drifturi (Stadium Drift 3 )

D v D 03-12-10 21:58

Re: NFS UG2 Drifters
 
Haha vremuri https://www.youtube.com/watch?v=7OIuk...eature=related ,cine isi aduce aminte care era police are o bere de la mine ;) cat demult a trecut si totusi au ramas vii amintirile alea ,in loc de bac organizam campionate de ug2 , scuze de post dar chiar nu pot sa uit jocul asta si noptile pierdute din cauza lui ,si stiu sigur ca pe langa mine mai sunt vreo 4-5 ,ce-a fost nu va mai fii si chiar am ramas cu amintiri placute ;) va pupa taticu pe toti
david_tl aka DvD si ca sa fie de la mine ala cu bananele ;)

eMH 03-12-10 22:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
Mda... Si pe mine ma apucase rau in vremea aia. Acum parca nu mai e asa frumos. Nu mai am niciun chef. M-am dat si eu pe LFS, pe alte nebunii...

Oricum nu sterg nicicand NFSU2 din PC, dar totusi, nu mai e ca atunci...

Ingerasul99 03-12-10 23:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by D v D (Post 3867784)
Haha vremuri https://www.youtube.com/watch?v=7OIuk...eature=related ,cine isi aduce aminte care era police are o bere de la mine ;) cat demult a trecut si totusi au ramas vii amintirile alea ,in loc de bac organizam campionate de ug2 , scuze de post dar chiar nu pot sa uit jocul asta si noptile pierdute din cauza lui ,si stiu sigur ca pe langa mine mai sunt vreo 4-5 ,ce-a fost nu va mai fii si chiar am ramas cu amintiri placute ;) va pupa taticu pe toti
david_tl aka DvD si ca sa fie de la mine ala cu bananele ;)

ce mai vremuri,tu te pregateai de bac , alti stateau pe acasa :)).
ala cu bananele ne mai baga muzica la microfon?

Hai sa ne revedem la o bere!

demonul 04-12-10 15:26

Re: NFS UG2 Drifters
 
foarte fain video-ul :) .. si atunci dadea DvD pe coaja si acum :>



world cars: iar umbli cu TT-ul :)) macar au mai ramas ceva oameni pe 4T care mai pune cate un mesaj cum sa dat etc.... ca alti zici ca au murit :|

world cars 04-12-10 18:56

da demone :) joc aproape in fiecare seara :))

asta seara nimeni ?



m-am dat cu demonu din pacate poze nu avem

demonul 04-12-10 19:57

Re: NFS UG2 Drifters
 
poate ne mai dam si noi sa zic.. macar un vs 4 concurenti ingerasu eu world poate chiar insaneeeee :))) o mai trai ?

Andreynyo 04-12-10 20:11

Re: NFS UG2 Drifters
 
9 Attachment(s)
Ma bag si eu in seara asta,daca mai joaca cineva.Vreau sa imi testez noua suspensie!:lol::-P
A,si inca ceva:Astazi,neavand ce sa fac,mi-am facut de lucru in NFS U2.Vazand topicul lui Robert SGM cu Logan-ul,m-am gandit sa fac un mic "story".Iata ce a iesit:

world cars 04-12-10 20:13

Re: NFS UG2 Drifters
 
teck_dace ai sa ne bagam , pana acum suntem 3 demonu eu si dony

Andreynyo 04-12-10 21:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
5 Attachment(s)
Ceva distractie de asta seara.:arrow:

world cars 04-12-10 21:20

Re: NFS UG2 Drifters
 
5 Attachment(s)
Frumoasa seara pun si eu niste poze tot cu noi

demonul 04-12-10 21:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
faina seara asta :P

andrey bagamias pistonu in jentile tale ca miai facut bara din spate la inceput franjuri :))

hoscoialf 04-12-10 21:31

Re: NFS UG2 Drifters
 
super seara

Andreynyo 05-12-10 18:09

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by demonul (Post 3870544)
faina seara asta :P

andrey bagamias pistonu in jentile tale ca miai facut bara din spate la inceput franjuri :))

Noi sa fim sanatosi! :lol:
Le mai scoatem putin pe interval in seara asta?ca vreau sa imi testez noua suspensie reglabila!:workout:

demonul 05-12-10 20:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
cam atata mai scot :D

world cars 05-12-10 20:25

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ai prins si tu o cursa buna si cam atata scoti ? ia mai fa odata inca atat mai poti ?:evil:

Am glumit demone stiu ca poti te vad diseara :twisted:

demonul 05-12-10 22:02

Re: NFS UG2 Drifters
 
inca mai pot :> stai-sami intru in mana 2 3 curse dupa vine chefu de joaca

DannyKid 12-12-10 12:09

Re: NFS UG2 Drifters
 
Pe drifturi d-alea de munte nu va dati? Ce-l putin alea-s favoritele mele si acolo consider adevaratele drifturi !

:D

Ingerasul99 15-12-10 09:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
Si se da careva diseara pe la 8 9 ? sau tre' sa ies afara la zapada?
App mai lasati offtopicul.

demonul 15-12-10 14:22

Re: NFS UG2 Drifters
 
ma dau eu ........

bodysh 15-12-10 14:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
cine are chef sa facem o cursa????

Livyooo 25-12-10 22:24

Re: NFS UG2 Drifters
 
Mai se Tine cineva de treaba pe aici?

Ingerasul99 26-12-10 00:36

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Livyooo (Post 3927190)
Mai se Tine cineva de treaba pe aici?

Ce intelegi tu prin treaba?
Campionate sau ceva de genu' nu se mai fac, doar competitii amicale.

demonul 28-12-10 13:25

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Livyooo (Post 3927190)
Mai se Tine cineva de treaba pe aici?

Nu se stie niciodata! ce va mai fi pe acest topic...


Sarbatori Fericite la toti :) si un an nou plin cu bucuri si cu un e30 cadou sper

R3chin 07-01-11 00:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
Salut baieti:
Drift Level:Pro
Masina:nissan350z "roz" :P
Nikname: insane , rechin
Astept provocari.



"pt EMH: Care e faza cu cele 2 poze? in care ne areti ca rabzi foame?"

world cars 07-01-11 01:03

Re: NFS UG2 Drifters
 
insane am crezut ca te-ai lasat de nfs :-P:twisted:

eMH 07-01-11 01:24

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by R3chin (Post 3961207)
"pt EMH: Care e faza cu cele 2 poze? in care ne areti ca rabzi foame?"

Bucura-te tu de Nasolenza ta, si nu iti mai face griji! Eu am ce manca, stai tu linistit!

Acum poti dormi in pace :)

P.S.: Daca ajungi prin Ploiesti / Bucuresti mi-ar placea sa te cunosc personal! Pari un baiat de treaba :)

R3chin 07-01-11 10:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by world cars (Post 3961282)
insane am crezut ca te-ai lasat de nfs :-P:twisted:

NIciodata:D

demonul 07-01-11 11:42

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by R3chin (Post 3961806)
NIciodata:D

Niciodata nici eu! cu toate ca ma cam lasat mana dar.... nu osa ma las de jocul asta

Promoo 20-02-11 13:22

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by DannyKid (Post 3890372)
Pe drifturi d-alea de munte nu va dati? Ce-l putin alea-s favoritele mele si acolo consider adevaratele drifturi !

:D

Fac eu drifturi pe munte, dar spune cum jucam...cu pLan sau hamachi ?

demonul 06-05-11 01:58

Re: NFS UG2 Drifters
 
bau ! mam gandit sa ma-i zic si eu ce-va pe aici mai traiti careva ? :)) mi-e dor de cand ne dadeam noi toti bara la bara 8-> ce vremuri amintirile raman xD va urez bafta la toti dupa 4tuning inclusiv emh .. :P

Andreynyo 06-05-11 08:56

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by demonul (Post 4306335)
bau ! mam gandit sa ma-i zic si eu ce-va pe aici mai traiti careva ? :)) mi-e dor de cand ne dadeam noi toti bara la bara 8-> ce vremuri amintirile raman xD va urez bafta la toti dupa 4tuning inclusiv emh .. :P

Emotionant... :cry:
Dar tot nu ai invatat sa scrii... :cry:
Trist...

Ingerasul99 06-05-11 21:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
Cum nimeni de pe aici nu se da, traim in liniste.


All times are GMT +2. The time now is 10:38.

- Copyright 2026 4Tuning