![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Posibil sa apar si eu , cautati-ma pe mess , cand va da-ti ca s-ar putea sa fiu plecat.
|
Re: NFS UG2 Drifters
teck_dance e id meu ma jok si eu ,dati add si ne jucam cand vreti voi
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
asta seara ceva ?
|
Re: NFS UG2 Drifters
in lan la drift merge tare prost pecand la drag mananc asfalt:)) :P
MAI STATI SI VOI NOAPTEA CA MOR NAIBI SINGUR IN LAN ASTEPT CATE 1 ORA SA INTRE UN CHIOR :))))) |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
decat ziua :| |
Re: NFS UG2 Drifters
1 Attachment(s)
Am jucat si azi , ca deobicei niciun Roman la drifturi (Stadium Drift 3 )
|
Re: NFS UG2 Drifters
Haha vremuri https://www.youtube.com/watch?v=7OIuk...eature=related ,cine isi aduce aminte care era police are o bere de la mine ;) cat demult a trecut si totusi au ramas vii amintirile alea ,in loc de bac organizam campionate de ug2 , scuze de post dar chiar nu pot sa uit jocul asta si noptile pierdute din cauza lui ,si stiu sigur ca pe langa mine mai sunt vreo 4-5 ,ce-a fost nu va mai fii si chiar am ramas cu amintiri placute ;) va pupa taticu pe toti
david_tl aka DvD si ca sa fie de la mine ala cu bananele ;) |
Re: NFS UG2 Drifters
Mda... Si pe mine ma apucase rau in vremea aia. Acum parca nu mai e asa frumos. Nu mai am niciun chef. M-am dat si eu pe LFS, pe alte nebunii...
Oricum nu sterg nicicand NFSU2 din PC, dar totusi, nu mai e ca atunci... |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
ala cu bananele ne mai baga muzica la microfon? Hai sa ne revedem la o bere! |
Re: NFS UG2 Drifters
foarte fain video-ul :) .. si atunci dadea DvD pe coaja si acum :>
world cars: iar umbli cu TT-ul :)) macar au mai ramas ceva oameni pe 4T care mai pune cate un mesaj cum sa dat etc.... ca alti zici ca au murit :| |
da demone :) joc aproape in fiecare seara :))
asta seara nimeni ? m-am dat cu demonu din pacate poze nu avem |
Re: NFS UG2 Drifters
poate ne mai dam si noi sa zic.. macar un vs 4 concurenti ingerasu eu world poate chiar insaneeeee :))) o mai trai ?
|
Re: NFS UG2 Drifters
9 Attachment(s)
Ma bag si eu in seara asta,daca mai joaca cineva.Vreau sa imi testez noua suspensie!:lol::-P
A,si inca ceva:Astazi,neavand ce sa fac,mi-am facut de lucru in NFS U2.Vazand topicul lui Robert SGM cu Logan-ul,m-am gandit sa fac un mic "story".Iata ce a iesit: |
Re: NFS UG2 Drifters
teck_dace ai sa ne bagam , pana acum suntem 3 demonu eu si dony
|
Re: NFS UG2 Drifters
5 Attachment(s)
Ceva distractie de asta seara.:arrow:
|
Re: NFS UG2 Drifters
5 Attachment(s)
Frumoasa seara pun si eu niste poze tot cu noi
|
Re: NFS UG2 Drifters
faina seara asta :P
andrey bagamias pistonu in jentile tale ca miai facut bara din spate la inceput franjuri :)) |
Re: NFS UG2 Drifters
super seara
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Le mai scoatem putin pe interval in seara asta?ca vreau sa imi testez noua suspensie reglabila!:workout: |
Re: NFS UG2 Drifters
1 Attachment(s)
cam atata mai scot :D
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ai prins si tu o cursa buna si cam atata scoti ? ia mai fa odata inca atat mai poti ?:evil:
Am glumit demone stiu ca poti te vad diseara :twisted: |
Re: NFS UG2 Drifters
inca mai pot :> stai-sami intru in mana 2 3 curse dupa vine chefu de joaca
|
Re: NFS UG2 Drifters
Pe drifturi d-alea de munte nu va dati? Ce-l putin alea-s favoritele mele si acolo consider adevaratele drifturi !
:D |
Re: NFS UG2 Drifters
Si se da careva diseara pe la 8 9 ? sau tre' sa ies afara la zapada?
App mai lasati offtopicul. |
Re: NFS UG2 Drifters
ma dau eu ........
|
Re: NFS UG2 Drifters
cine are chef sa facem o cursa????
|
Re: NFS UG2 Drifters
Mai se Tine cineva de treaba pe aici?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Campionate sau ceva de genu' nu se mai fac, doar competitii amicale. |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Sarbatori Fericite la toti :) si un an nou plin cu bucuri si cu un e30 cadou sper |
Re: NFS UG2 Drifters
Salut baieti:
Drift Level:Pro Masina:nissan350z "roz" :P Nikname: insane , rechin Astept provocari. "pt EMH: Care e faza cu cele 2 poze? in care ne areti ca rabzi foame?" |
Re: NFS UG2 Drifters
insane am crezut ca te-ai lasat de nfs :-P:twisted:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Acum poti dormi in pace :) P.S.: Daca ajungi prin Ploiesti / Bucuresti mi-ar placea sa te cunosc personal! Pari un baiat de treaba :) |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
bau ! mam gandit sa ma-i zic si eu ce-va pe aici mai traiti careva ? :)) mi-e dor de cand ne dadeam noi toti bara la bara 8-> ce vremuri amintirile raman xD va urez bafta la toti dupa 4tuning inclusiv emh .. :P
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Dar tot nu ai invatat sa scrii... :cry: Trist... |
Re: NFS UG2 Drifters
Cum nimeni de pe aici nu se da, traim in liniste.
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:38. |
- Copyright 2026 4Tuning