Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

sandumrs 20-04-06 23:26

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
DUpa parerea mea, indiferent cine castiga intre cei doi, merita respectul nostru. Atat ei cat si masinile lor.

Respect.

SEBASTIAN 21-04-06 04:50

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
De acord insa nu-mi permit sa pierd.

SEBASTIAN 01-06-06 14:51

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Nu vreau sa fiu obraznic dar mi-ar placea langa mine la start o masina de genul celei din poza.

blowwind 01-06-06 14:54

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN
Nu vreau sa fiu obraznic dar mi-ar placea langa mine la start o masina de genul celei din poza.

care poza ?:D

SEBASTIAN 01-06-06 15:03

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
1 Attachment(s)
Nu vreau sa fiu obraznic dar mi-ar placea langa mine la start o masina de genul celei din poza.

Engine

Configuration Supercahrged V8
Valvetrain Quad Cam, 4 valves / cylinder
Displacement 4600 cc / 280.7 cu in
Power 488.4 kw / 654.9 bhp @ 6500 rpm
Torque 750.0 nm / 553.2 ft lbs @ 5000 rpm
Bore Not Available
Stroke Not Available
Compression Ratio Not Available
BHP / Liter 142.3 bhp
Redline 7000 rpm

SEBASTIAN 01-06-06 15:12

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
4 Attachment(s)
Astept cu drag porschele 996, desi as fi preferat un 997 tunat extrem de 9FF la peste 700cp circa 730 din spusele propietarului.:lol: :lol: :lol:
Foarte tare masina insa voi fi foarte senin langa ea la start.
Spectacolul deabea incepe, il astept si pe infatuatul ala din germenia sa ne arate noua romanilor de bastina ce tari sunt nemtii ca el. Pe asta nu au un ceas la gara atat de mare pe cat o sa-l bat.

shadowro 01-06-06 16:20

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
konigseg cc ?

SEBASTIAN 01-06-06 22:07

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by shadowro
konigseg cc ?

Asa pare, lasa ca si la noi se poate daca se vrea.

SEBASTIAN 27-06-06 14:49

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
eu cred ca e clar cati provoaca asa ca merita sters topicul asta ca sa nu se interpreteze in alt fel.

SEBASTIAN 02-07-06 07:53

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Stergeti!!!

SEBASTIAN 08-07-06 11:18

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Provoc eu!

https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=14049

mihaimicron 08-07-06 21:03

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
mda......misto

SEBASTIAN 09-07-06 23:22

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Sper sa fie si real, nu vezi ca ezita
ca s-o dea cotita daca...

cata4 10-07-06 10:45

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Masina nu este gata inca , nu ezita nimeni sa se dea !

SEBASTIAN 10-07-06 15:58

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by cata4
Masina nu este gata inca , nu ezita nimeni sa se dea !

Am spus o luna, nu maine.
Am mai vazut viteji care cand ii chemi la start dupa ce se lauda, brusc au probleme cu masina, treaba... exemplu Virgil cu Supra.
Stabilim de acum ziua si locul?:lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 17:22.

- Copyright 2026 4Tuning