![]() |
Re: Nfs 2008 -Undercover
de la pixel shader nu iti da eroarea cu don`t send.
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Quote:
|
Re: Need for Speed Undercover
|
Re: Need for Speed Undercover
NICIODATA nu compara un filmuletz hd facut de ei pentru prezentare cu jocul in sine.
NICIODATA un joc nu va fi exact cum il prezinta ei in filmuletze pentru ca filmul nu are nici cea mai mica legatura cu jocul. E facut pe alta platforma si nu te gandi ca imaginile prezentate de ei sunt inregistrate din joc. Imaginile care le prezinta ei sunt facute paralel cu jocul. |
Re: Need for Speed Undercover
Exceptie facand GTA.
|
Re: Need for Speed Undercover
HMM nush ce sa zic..depinde..iti poti da seama destul de usor daca imaginile sunt din joc sau nu doar uitandu`te dupa buguri sau daca ai apucat sa joci jocul respectiv te uiti cum reacioneaza subiectu la anumite chestii.
|
Re: Need for Speed Undercover
Vorba lui FOCS,niciodata nici un joc nu va fi in trailer ,ca jocul in sine,scuze de offtopic,in trailer la fifa09 este un trailer super criminal,realist,simulari,faulturi reale,si dupa ce am luat jocul nu era la fel ca in trailer deci...niciodata nu va fi ca in poze sau trailere!Si ontopic sunt nemultumit de gameplay,deoarece am luato curba PERFECT la o viteza de 340KM ,deci e clar ca sta prost la capitolul gameplay,GRID za best gameplay ;)!
|
Re: Need for Speed Undercover
De la pixel shader nu imi da eroare fiindca jocul cere px sh 2 stiu asa cu siguranta...Nu stiu de la ce poate fi....Daca o sa gasesc ceva sa rezolv bn daca nu mai joc la un prieten si cand o sa schimb calculatoru....Multumesc pt efortul depus.
|
Re: Need for Speed Undercover
Problema Cu dont send este cel mai probabil de la procesor... minim cere 3 ghz...deci daca aveti sub nu va mai chinuiti sa cautati pe net solutii..nici mie nu imi merge...sau de la placa video...e o posibilitate sa nu va mearga daca aveti ati pe 128 sau alt placi la 128 mb..
|
Re: Need for Speed Undercover
eu am 2.4 si merge :)
|
Re: Need for Speed Undercover
E de la crack si Windows treaba cu don't send asa e in majoritatea cazurilor. Nu e de la procesor.Insanewrz pai tu faci parte ca altii de pe aici,care vor un arcade racing nu simulator,dar totusi comportament real al masini,care in UC e cam ireal la unele masini.
|
Re: Need for Speed Undercover
Demonstreaza..mergi la cineva care are pc;'u mai prost si cerintele 512 ram si 128 video si arata ca merge.. si atunci te cred..
|
Re: Need for Speed Undercover
eu am p4 la 2.4 , 2gb ram si placa video de 256 ram si 128 biti cu pixelshader 2.0 :) si merge bine dar daca umblu la video ..trebuie sa ii dau restart jocului pt ca imi apar numai patrate in monitor :)
|
Re: Need for Speed Undercover
Am instalat varianta RELOADED si are momente cand merge in reluare tare,apoi i-si revine deodata.Procesoru e de 3000 pentium,placa video radeon x1300 256 256 ddr3 si 1,256gb ram.Am bagat si game fix si degeaba,sistemul de operare e vista cu toate updaturile la zi.Clone cd la fel facea
|
Re: Need for Speed Undercover
imi merge foarte bine ,e super jocul
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:31. |
- Copyright 2026 4Tuning