Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

MephistoBM 11-05-08 20:57

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by MM11AJJ (Post 1527971)
ceva filmulete ,2-3 poze revin cu mai multe cand descarc de pe aparat B XX WFF SAU WPP CEAM MAI TARE A FACUT SI PORSCHE si o intrebare 69 HAI E FRASTELE LUI MICUTZU?

ori e computerul meu, ori nu sunt puse bine filmuletele alea... nu imi merg :sad:

Felicitari organizatorilor! ai facut o treaba superba! asteptam si anul viitor sa fie makr la fel de bine :peace: ... bravo Ionutz, bravo MR :peace:

ps:scuze de double post :-s

junior07c 11-05-08 21:29

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
super fain show.felicitari!!

W35T 11-05-08 21:46

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Superb show.. Felicitari si la cat mai multe !
P.S. ...as fi pus poze si filmuletze dar mi s`a stricat cardul din telefon...pobabil de la caldura ..oricum sunt sigur ca sunt sute...cei care au facut poze.
Felicitari inca o data si R.I.P. Micutzu !!!

spark88 11-05-08 21:53

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
10 Attachment(s)
Poze :D a fost suuuuuuuuuper ;)

Ovi407 11-05-08 21:56

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
6 Attachment(s)
felicitari organizatorilor. a fost un show reusit!

cristiano304 11-05-08 22:02

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
ce sa mai super tare nam ce comenta :D fffff reusit buna organizare;)

bogdanalex 11-05-08 22:05

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
foarte reusit show-ul
bv Ionutz

naka66vio 11-05-08 22:21

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
filmuletze ceva plssssss.intre txa si aro ceva ceva plssssssss

MarcCorneliu 11-05-08 22:26

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1528196)
filmuletze ceva plssssss.intre txa si aro ceva ceva plssssssss

Txa all the way...ambele is tari...da marius a plecat bine :)

tuner_cata_05 11-05-08 22:36

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Superb show-ul...fara comentarii...felicitari Ionut si tunutor MR-istilor...
Sunt convins ca toata lumea s-a simtit super bine...;););)

ZerO_CooL 11-05-08 22:38

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Vreo poza cu HAI-ul din spatele capotei deschise ?

MarcCorneliu 11-05-08 22:38

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Mitsubishi evo 9 e din baia mare? foarte tare masina, de asemenea bmw 135i sau 325i ursulet :lol:

VG30DETT 11-05-08 22:41

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
care aveti filme de la start de la grupa G si H sa le puneti:?::?:

MephistoBM 11-05-08 22:43

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by MarcCorneliu (Post 1528235)
Mitsubishi evo 9 e din baia mare? foarte tare masina, de asemenea bmw 135i sau 325i ursulet :lol:

evo9 care a castigat la grupa G e din Timisoara... :D

WPP-ul a fost fenomenal :peace: :twisted::twisted:

VG30DETT 11-05-08 22:45

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by MephistoBM (Post 1528250)
evo9 care a castigat la grupa G e din Timisoara... :D

WPP-ul a fost fenomenal :peace: :twisted::twisted:

DA SUPER CUNOSC EVO A FOST SI LA SATU MARE ANUL TRECUT DAR MI-A PLACUT SI WPP-UL


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning