![]() |
Re: Aderare Usergroup
ok. merci pt promtitudinea raspunsului :D
|
Re: Aderare Usergroup
Pot sa ader si eu am destule machete si 1/24,1/43 si 1/64 plus la tuning am o diorama am dat join mai demult pot sa intru ?
|
Re: Aderare Usergroup
3 Attachment(s)
Am 3 poze...
pot sa dau join? multumesc |
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
ma primesti?:-)
|
Re: Aderare Usergroup
12 Attachment(s)
pot si eu? scuzati claritatea:(
|
Re: Aderare Usergroup
Se poate sa intru si eu in grupul de colectionari ? :D
|
Re: Aderare Usergroup
Domnu Coman Razvan ne mai raspundeti si noua la cerinte?ca imbatranim....
|
Re: Aderare Usergroup
Domnu Coman este ocupat dar o sa raspund eu ce o sa-ti zica el tie 100% cash_banck cat si Mht\'u in primul rand deschide un thread si iti prezinti machetele si dupaia si pentru edinho_realmadrid sunt cam putine acum trebe sa intre domnu coman si o sa va spuna si el la fel scuze admin poata am gresit ca mam bagat dar si eu am asteptat vreo 2 saptamani si de aceea le spun sa nu se grabeasca
|
Re: Aderare Usergroup
in prima pagina https://forum.4tuning.ro/583-discutii...usergroup.html nu este mentionat ca trebuie mai intai sa-mi prezint machetele! + ca prezentarea machetelor este in alt Thread! nu vad legatura....machetele le pot prezenta si aici dupa ce primesc acordu!
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
Nu ti se pare logic sa faci prezentare ca sa vada lumea ca ai machete? |
Re: Aderare Usergroup
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Cand dati add, dati-mi PM! Va dau accept in cel mai scurt timp posibil! @ bobo-wow - este suficient o poza de grup ... probabil in curand cash_banck o sa isi faca si thread de prezentare, avand in vedere ca are ce arata ... |
Re: Aderare Usergroup
ms de accept. da o sa fak thread de prezentare!
|
Re: Aderare Usergroup
Am dat si add si PM . Astept acceptul . :)
Stima ! |
Re: Aderare Usergroup
Hallo
se poate si eu?? Ce trebuie sa fac in continuare?? |
| All times are GMT +2. The time now is 11:46. |
- Copyright 2026 4Tuning