Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Aderare Usergroup (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/64485-aderare-usergroup.html)

livicu 06-08-10 15:21

Re: Aderare Usergroup
 
ok. merci pt promtitudinea raspunsului :D

bobo-wow 22-08-10 23:41

Re: Aderare Usergroup
 
Pot sa ader si eu am destule machete si 1/24,1/43 si 1/64 plus la tuning am o diorama am dat join mai demult pot sa intru ?

X1190 10-09-10 11:32

Re: Aderare Usergroup
 
3 Attachment(s)
Am 3 poze...
pot sa dau join?
multumesc

cash_banck 12-09-10 20:01

Re: Aderare Usergroup
 
2 Attachment(s)
ma primesti?:-)

Mht'u 13-09-10 15:20

Re: Aderare Usergroup
 
12 Attachment(s)
pot si eu? scuzati claritatea:(

edinho_realmadrid 14-09-10 14:00

Re: Aderare Usergroup
 
Se poate sa intru si eu in grupul de colectionari ? :D

cash_banck 17-09-10 14:30

Re: Aderare Usergroup
 
Domnu Coman Razvan ne mai raspundeti si noua la cerinte?ca imbatranim....

bobo-wow 17-09-10 14:34

Re: Aderare Usergroup
 
Domnu Coman este ocupat dar o sa raspund eu ce o sa-ti zica el tie 100% cash_banck cat si Mht\'u in primul rand deschide un thread si iti prezinti machetele si dupaia si pentru edinho_realmadrid sunt cam putine acum trebe sa intre domnu coman si o sa va spuna si el la fel scuze admin poata am gresit ca mam bagat dar si eu am asteptat vreo 2 saptamani si de aceea le spun sa nu se grabeasca

cash_banck 17-09-10 14:41

Re: Aderare Usergroup
 
in prima pagina https://forum.4tuning.ro/583-discutii...usergroup.html nu este mentionat ca trebuie mai intai sa-mi prezint machetele! + ca prezentarea machetelor este in alt Thread! nu vad legatura....machetele le pot prezenta si aici dupa ce primesc acordu!

Mht'u 18-09-10 16:59

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by bobo-wow (Post 3664479)
Domnu Coman este ocupat dar o sa raspund eu ce o sa-ti zica el tie 100% cash_banck cat si Mht'u in primul rand deschide un thread si iti prezinti machetele si dupaia si pentru edinho_realmadrid sunt cam putine acum trebe sa intre domnu coman si o sa va spuna si el la fel scuze admin poata am gresit ca mam bagat dar si eu am asteptat vreo 2 saptamani si de aceea le spun sa nu se grabeasca

eu am thred cu numele edyopel doar ca nu mai intra pe contul ala si am facut altul;)

coman razvan 19-09-10 16:34

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by cash_banck (Post 3664492)
in prima pagina https://forum.4tuning.ro/583-discutii...usergroup.html nu este mentionat ca trebuie mai intai sa-mi prezint machetele! + ca prezentarea machetelor este in alt Thread! nu vad legatura....machetele le pot prezenta si aici dupa ce primesc acordu!


Nu ti se pare logic sa faci prezentare ca sa vada lumea ca ai machete?

coman razvan 19-09-10 16:36

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by bobo-wow (Post 3603076)
Pot sa ader si eu am destule machete si 1/24,1/43 si 1/64 plus la tuning am o diorama am dat join mai demult pot sa intru ?

Da
Quote:

Originally Posted by X1190 (Post 3648285)
Am 3 poze...
pot sa dau join?
multumesc

Da
Quote:

Originally Posted by cash_banck (Post 3653450)
ma primesti?:-)

Da
Quote:

Originally Posted by Mht'u (Post 3655292)
pot si eu? scuzati claritatea:(

Da
Quote:

Originally Posted by edinho_realmadrid (Post 3657457)
Se poate sa intru si eu in grupul de colectionari ? :D

Da
Quote:

Originally Posted by cash_banck (Post 3664465)
Domnu Coman Razvan ne mai raspundeti si noua la cerinte?ca imbatranim....

Si eu nu am timp de forum in fiecare zi ... saptamana! Fac asta cand am timp si chef!

Cand dati add, dati-mi PM! Va dau accept in cel mai scurt timp posibil!
@ bobo-wow - este suficient o poza de grup ... probabil in curand cash_banck o sa isi faca si thread de prezentare, avand in vedere ca are ce arata ...

cash_banck 19-09-10 22:40

Re: Aderare Usergroup
 
ms de accept. da o sa fak thread de prezentare!

s_e_r_g_i_u_08 21-09-10 10:16

Re: Aderare Usergroup
 
Am dat si add si PM . Astept acceptul . :)

Stima !

aokimare 07-10-10 11:10

Re: Aderare Usergroup
 
Hallo

se poate si eu??
Ce trebuie sa fac in continuare??


All times are GMT +2. The time now is 11:46.

- Copyright 2026 4Tuning