![]() |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Modificari ti-am spus ca nu i-am facut inafara de finala sport,care cred ca e mai mult pentru sound:rolleyes2,evacuarea mea data viitoare sau cand vrei tu ne intalnim si te bagi dedesupt sa vezi ce e acolo,ca tot zici ca am cap-coada:shock: Cat despre tester,credeam ca fac si io o combinatie cu tine:sad:,puteam sa mergem si azi sa stii si sa-ti zic si de ce;) 1. am vb cu Rabanne si sunt sanse foarte foarte mici sa pun chip pe motorul asta 2. poate ar fi varianta unichip,dar pana acum nu m-am interesat deloc despre asta! 3. o firma de tuning mi-a spus ca nu prea se pot pune serpisori pe masina din cauza spatiului restrans(eu cred ca merg pusi...) 4. evacuarea te bagi sub masina si te convingi singur 5. daca aveam vreo dracie de turbo sau axe cu came nici nu ma mai dadeam cu masini de 110-120 130cp(diesel) ca nu mai avea rost:lol: 6. daca mai stii tu vreo modalitate din care sa sar de la 104,97cp la peste 110cai fara ce-am enumerat mai sus,zi-le tu:rolleyes2 Nici macar filtru de aer sport nu am:!: Eu am mai spus odata,masina nu are cai multi,105cp,care sunt ferm convins ca ii are pe toti,dar de fiecare data cand am vreun oponent,mai vin eu cu 20-30cp in buzunar:lol::lol::lol: FGM,gluma gluma,da ma crezi ca daca ar fi sa-mi iau masina mai noua as opta pentru Toyota?Nu ca am eu Toyota,dar japonezii astia au facut o treaba foarte buna cu masinile astea;) |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Am tot urmarit topicul, atitudinea ta lasa de dorit... Ar trebui sa cauti un saxo de 1.6 8v stock 98cai sa iti scoata valvele din cap !
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Eu zic ca are 105cp,cand ne-am dat m-am tinut cu el.pleca ceva mai repede decat a mea si diferenta mare intre masini la sfarsit nu e!
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
asa e,mai bine a stat loganul langa celica decat peugeotul :)
oricum am si filmele astea:lol: chiar daca nu se vad decat farurile :) |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Daca spui ca ai urmarit topicul,cauta si paginile cand mi-am furat-o si am si scris lucru asta pe forum,asa ca te rog frumos retrage-te de pe topicul meu;) Cat despre Logan,prima tura de ce nu o mai mentionezi?:twisted::twisted::twisted:,tura a doua am plecat putin mai nasol...oricum nu conteaza,victoria tot victorie ramane8).Asa pot sa zic si cu Peugeotul tura a2a ca am plecat subturat rau:lol:,nu stiu la ce ma gandeam:rolleyes2,si pe a3a aproape ca am "carait-o":lol:,dar oricum,celica tot din japan vine:shock: P.S.: Lista provocarilor poate sa inceteze pentru moment,o mai las si p`asta mica sa se odihneasca:tetter: So,see ya laterrr:wave: |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Ce ziceai de semnatura mea ? Ca nu am inteles ...:) Vroiai sa te dai la mine ,sau ?
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
pai cum ma, ca eu cand te-am rugat pe Kiseleff sa te dai cu rabla mea din '77 si 90 de cai nu ai vrut....
Bafta la mestereala. |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Nu, am zis bine..chiar ma refeream la saxo 8v :) In fine, hai mestereste si poate ne vedem ;)
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
In fine,nu-mi mai faceti provocari repet,pentru ca momentan vreau sa "hibernam"8)..daca mi se pune pata iar,o sa va anunt,momentan nu...pun ceva la cale pentru urmatoarele luni:bat: P.S.: Pai nu inteleg,dar nu mai conteaza,ce SAXO,mai ai unu putin mai slabut sau cum?:rolleyes2Tu cred ca ai 16valve din cate scrie la semnatura,si totodata imi propui unu de 8v:rolleyes2..in fine nu mai conteaza:???: |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
P.S.: :lol: M-am exprimat gresit maaaa :))))) acu mi-am dat seama,ma refeream ca pe viitorul apropiat masinile cu care o sa vreau sa ma dau or sa fie de caii aia,nu cu 180cp mai mult ca mine :))) sorry sorry :))) |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Pai iti propuneam unul 8v, pt ca nu are rost momentan sa te dai cu 16v :) De-asta ziceam.
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Lasa-ti ma omu in pace.....numai el considera daca are rost sa se dea .....cu cine vrea el....ca doar e masina lui....nu mai luati omul asa in coarne.Si eu personal m-am dat cu un Golf r32....chiar daca nu avea rost....dar a fost decizia mea......
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Sustin celica....mai ales contra loganului!!!
2 masinii isi ia lejer loganul zic eu:D |
| All times are GMT +2. The time now is 11:17. |
- Copyright 2026 4Tuning