![]() |
Re: Ce zodie sunteti?
sunt varsator , si nu imi place vreau sa fiu toate zodiile :D :peace:
|
Re: Ce zodie sunteti?
oo sunt destui capricorni aici
|
Re: Ce zodie sunteti?
Gemenii's pe locul 2. :lol:
|
Re: Ce zodie sunteti?
18.02->varsator
|
Re: Ce zodie sunteti?
Balanta e pe locul 4
|
Re: Ce zodie sunteti?
capricorn:D
|
Re: Ce zodie sunteti?
Incurabil in dragoste?:)
|
Re: Ce zodie sunteti?
taur...21 aprilie.prima zi din zodie :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
Am votat/postat mai demult si am vazut ca sunt multi scorpioni.. ba chiar 2 colegi de forum sunt nascuti in aceeasi zi cu mine.. difera anul..
Am gasit si ceva despre 'noi, scorpionii' :D Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Scorpion cu ascendent in scorpion
09.11 - ora 6:00 dimineata :D |
Re: Ce zodie sunteti?
scorpion si ma mandresc cu asta :))) :)))
|
Re: Ce zodie sunteti?
08.05 Taur...;))...care mai sunteti nascut pe 8 mai?:>:>am vazut ca sunt multi tauri:D
|
Re: Ce zodie sunteti?
taur:rolleyes:
|
Re: Ce zodie sunteti?
omfg cati scorpioni, si eu sunt :P
|
Re: Ce zodie sunteti?
din cate se pare cei mai multi sunt scorpii(joke) scorpioni.
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:12. |
- Copyright 2026 4Tuning