![]() |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
vineri seara sau sambata alegeti voi pt mine este ok oricum.
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Alex....dar dak tot ejti prin Is ..pe la Suceava pe la cursa nu ai de gand sa apari ...:roll: ....
Zicetzi paci o ora si eu am sa apar...eu sunt disponibil si vineri si sambata ...sper .. |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
sunt in licenta pana pe 29 , azi am avut si practicu` mai am prezentarea lucrarii si nu stiu cand pica 24,25,26,27... cam asta ar fi micul motiv:)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Ahamz ..atunci ..sa dea domnu sa pice dupa 24 ...k sa fii prezent pe la npoi pacolo ...in the FAMILY
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Sambata as putea Alex. Vineri am o sedinta prelungita ( de la 18.30 pana tarziu tare la medicul stomatolog: new teeth :D si dupa nu sunt in stare sa vorbesc :)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
sambata pe la 20:00 sa fie atunci mergem pe la corso? daca nu astept alta locatie..
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Sambata la ora 8 cred k e full la corso :(....e pliin ...nu cred k sunt sanse prea mari sa fie loc acolo ....dar cine jtie ...poate e cu noroc ...dak nu ...ne int acolo si de acolo vedem ...
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
salve ce se mai aude de Alex a luat licenta ? Cand ne mai vedem cu el sa vedem cum ramane u Crazy Drivers in Iasi?
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
AZI .....la o ora decenta ....nush unde ..nush la ce ora ..dar ar fi bine azi ...numai sa ajunga si Razvan in IS ..
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
mda problema e ca eu lucrez azi pana la 22.00 si nu am cum sa ne intalnim :( asta e mai nasol
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Atunci ...ramane sa stabilim o data ....o ora si o locazie pt o intalnire Crazy Drivers Iasi :)....Deci .,..de acum incolo ..ramane sa stabilim asta ..:)..
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
dap cam asta e eu deobicei am timp dupa ora 22 dar in urmatoarele 2 sapt voi avea timp dupa ora 20 acuma depinde si de restulu po****tiei cand pot in rest :peace:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Salutare inca o data pe ziua de azi tocmai am vb cu Alex la tel si mia zis ca ajunge in Iasi pe la 9 si daca tot era vb s ne intalnim cine vrea sa vina sa mai vb ce si cum ..... in fundatie dupa ora 22 ne vedem pe acolo v-am pupat si :peace:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Deci ...dupa cum sa stabilit ...intre mine si Cristi :D...dupa ora 22 in ziua de azi ..:D....in Fundatzie ...eu sunt de la 22:15 acolo :)...
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
mai fratilor, eu nu pot ajunge pt ca sunt in vs si cam am treaba pe aici, dar cristi stie ce pareri am si ce ganduri, deci el poate vbi si pt mine, plus ca poate sa ma sune, deci daca e vro decizie de luat, astept un tel...
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning