![]() |
DA !
bagamiash ... : / e greu .. bai .. e prea dulce ca s-o ranesc , si eu ma gandesc asa ! de ce .. : / sa .. trag de chestia asta , daca .. o sa fie la fel . .si ea .. :( o sa puna suflet , si eu .. era sa zic eu ce .. mai bine o las diseara si cu asta b`asta :( la 7 ne vedem , adica intr-o ora :( later edit : nu , gata , am decis .. n-are rost .. |
Re:
Quote:
i-am raspuns ca nu poate face asta sub nici o forma ca nu depinde de ea... si i-am explicat ca o sa ii ranesc inima... culmea a inteles... si s-a terminat toata chestia...din ce am inteles de la o amica buna d'a ei...a plans 2 saptamani incontinuu... m-am simtit ca un coor, da' probabil ca ma simteam si mai rau daca eram de acord cu propunerea ei... sfatul meu : daca sufletu' nu participa : nu are rost...pentru ca dai cu ea \"de pamant\" amagind-o... probabil nu asta e raspunsul pe care ti l-ai fi dorit...da' spun parerea mea sincera...no hard feelings ! |
Da mai ,asa fac ..
n-are rost sa .. prelungesc .. toata treaba , :( sper sa inteleaga... am fost \"ranit\" si stiu cum e , ori ea .. nu merita chestia asta ,deci . .mai bine acum .. dupa 3 luni decat .. peste inca .. 4 .. or .. sumthing .. : / nu ? :? |
Re:
Quote:
eu am plecat...nu de alta da acum 5 minute trebuie sa ma intalnesc cu cineva :lol: :lol: |
santos tata........u acuma esti in pom rau de tot......bai frate
incearca altfel.du-te in seara asta,si incearca s-o cunosti,sa vezi prin ea.si ne spui ce s-a intamplat.daca reusesti,io zic sa nu ii dai flit daca nu reusesti,cel mai bine pt toata lumea e sa va despartiti |
O relatie se bazeaza pe incredere....nu o poti minti cum ai mintit-o pana acum, pentru ca va afla si va suferi mult mai rau decat ce o sa fie daca ii dai \"verde\"(cum spunea fratele nostru brainu')
nu continua...it's useless ! stii tu chestia asta : daca iti spune ca nu vrea sa iti dea drumu, se da replica asta : \"daca ma iubesti, o sa imi dai drumul...poate ca alta data o sa fie in alt fel...\" la mine tine in ultima vreme... cand simt ca tipa pune suflet ii dau papucii...nesimtirea mea e ca : nu ii spun si motivul adevarat pentru ca deobicei nu intreaba ! |
Azi m-a sunat, deja nu mai rezista , si mi se pare normal , eu sunt buba , in 3 luni , ne-am intalnit de prea putine ori , plm , si tot asa , mi-a zis ca ne vedem prea rar , ca vrea sa ne vedem mai des, si cand ne vedem sa facem si ... alte lucruri .. si tot asa , nu mai tine ..
si n-as vrea sa afle , ca . .eu de fapt .. aseara eram la pitesti cand ea credea ca dorm si .. inca N faze de genul asta : / ... Sper sa am taria sa i`o zic in fatza, in orice caz n`o sa apelez la nimeni altcineva s`o faca pentru mine .. wish me luck si ms mult de tot ptr sfaturi .. |
succes
si.....fii bland frate,ca cine stie.....\"roata morii se-nvarteste...\" |
NU-s genul ..
anyway , o sa va ce simt .. pe moment , atunci cand o sa fim face 2 face si .. ata ete, ce-o fi o fii , ms ptr tot , am fugeat |
santoase nu mai gandi atat ac ma ard ca nuu..... traieste acummmm maine o sa vezi ce se intampla; te arde da-o in ma-sa arde-o si tu pe ea iubeste azi chiar daca maine vei ura...... ce ar fi o zi insorita daca toate ar fi la fel?
|
Mda , prea tarziu , ne-am despartit , nu mi-ai luat nici o palma , a plans nitzel , a inteles , a acceptat .. si .. pana acum .. nici un telefon / nici un sms ..
so .. plm , cred ca e bine .. n-am mai facut chestia asta pana acum , oricum , consider ca am facut o miscare buna , n-avea rost s`o mai chinui , plm , in 3 luni n-am reusit sa tzin prea mult la ea , nu cred ca reuseam acum ... am alte chestii in cap Oricum , ms de sfaturi baieti ;) Va salut |
mmmmmmmmmmm
frate..mi-e sa nu te apuce resentimentele...... |
Re:
Quote:
eu asa am patzit m-au apucat sentimentele dupa ce ne-am despartzit kiar daca ptr mine in timp ce eram cu ea nu prea insemna mult ptr me...dar cand ne-am despartzit parca numai pe ea o aveam in cap...suna straniu dar adevarat...! :wink: |
straniu?frate dar u minimizat oarecum situatia......este ciudat rau de tot
exact ca si dragostea.e singurul sentiment la care daca ma gandesc mi se face pielea de gaina.de ce?pt ca e prea placut,si ma gandesc la momentele de dupa cand.......devine scumpa pofta de viata |
Re:
Quote:
in fine , depinde de foarte multe ... chestii .. |
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning