![]() |
Re: intalnirea de week end !
fratzilor, e timp fain, ar fi super ca azi seara sa fim cati mai multi... eu prezent :)
|
Re: intalnirea de week end !
si eu prezent, haideti cati mai multi:-)
|
Re: intalnirea de week end !
wow .. ce multa lume o fost la "marea intalnire"
|
Re: intalnirea de week end !
in cazul acesta intalnirea se face cu o luna inainte :))
|
Re: intalnirea de week end !
no comment!!!
|
Re: intalnirea de week end !
Seara asta?Aduce careva o minge sa ne miscam? :P Eu prezent ca deobicei
|
Re: intalnirea de week end !
undei filmu de la intilnireeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????????????????????? ???
|
Re: intalnirea de week end !
ne intanim deseara sa ne uram de bine?
dexy las ca facem altu deseara ...da de ne-om rupe ceva:)) |
Re: intalnirea de week end !
1 Attachment(s)
scuze pt. intarziere. Cea mai illegala liniutza din oras facut vreodata :)
|
Re: intalnirea de week end !
aiaiai....asta da,noroc ca nu v-o prins radaru:)
|
Re: intalnirea de week end !
vineri ar trebui discutat care merge la baia mare la show...sa mergem toti impreuna
|
Re: intalnirea de week end !
mda ... si ar trebui discutat si cu oradenii
ca o zis ca vin pe la noi si mergem totzi. |
Re: intalnirea de week end !
vineri prezent la intalnire!!!:);)
|
Re: intalnirea de week end !
din motive evidente :)))
|
Re: intalnirea de week end !
Deseara? :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:13. |
- Copyright 2026 4Tuning