Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   intalnirea de week end ! (https://forum.4tuning.ro/195-satu/55302-intalnirea-week-end.html)

Devi 11-04-08 15:25

Re: intalnirea de week end !
 
fratzilor, e timp fain, ar fi super ca azi seara sa fim cati mai multi... eu prezent :)

mrjoe 11-04-08 20:16

Re: intalnirea de week end !
 
si eu prezent, haideti cati mai multi:-)

Spark 11-04-08 23:57

Re: intalnirea de week end !
 
wow .. ce multa lume o fost la "marea intalnire"

Rolly_k 12-04-08 17:20

Re: intalnirea de week end !
 
in cazul acesta intalnirea se face cu o luna inainte :))

rapidistu_c&c 13-04-08 01:23

Re: intalnirea de week end !
 
no comment!!!

Snoopy 18-04-08 18:54

Re: intalnirea de week end !
 
Seara asta?Aduce careva o minge sa ne miscam? :P Eu prezent ca deobicei

DEXY 19-04-08 23:30

Re: intalnirea de week end !
 
undei filmu de la intilnireeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????????????????????? ???

veveve 25-04-08 16:49

Re: intalnirea de week end !
 
ne intanim deseara sa ne uram de bine?
dexy las ca facem altu deseara ...da de ne-om rupe ceva:))

Devi 26-04-08 09:11

Re: intalnirea de week end !
 
1 Attachment(s)
scuze pt. intarziere. Cea mai illegala liniutza din oras facut vreodata :)

raul_rebelul2005 27-04-08 01:41

Re: intalnirea de week end !
 
aiaiai....asta da,noroc ca nu v-o prins radaru:)

veveve 07-05-08 16:00

Re: intalnirea de week end !
 
vineri ar trebui discutat care merge la baia mare la show...sa mergem toti impreuna

Spark 07-05-08 17:14

Re: intalnirea de week end !
 
mda ... si ar trebui discutat si cu oradenii
ca o zis ca vin pe la noi si mergem totzi.

rapidistu_c&c 07-05-08 21:52

Re: intalnirea de week end !
 
vineri prezent la intalnire!!!:);)

Spark 07-05-08 21:54

Re: intalnirea de week end !
 
din motive evidente :)))

Snoopy 06-06-08 18:18

Re: intalnirea de week end !
 
Deseara? :)


All times are GMT +2. The time now is 08:13.

- Copyright 2026 4Tuning