Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

lowrider.STi 24-10-07 14:38

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
STi :shock: l-am vazut si yo...vreau poze!!!

Sasha_z 24-10-07 14:41

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 1165127)
pai de fapt un STI stock, cu gumele stock pe 17 prinde in prima treapta 59.5km/h, intr-a doua 90km/h, deci SUTA o trece cu a 3-a...:lol: liar, liar danutz asta :oops:

de abia cu gumele 245/55/16 prinde SUTA cu a doua treapta :wink:

pai oricum maisna nu`i stock.... si e impreza WRX.... mi`a explicat el mai mult....da acum nush ce sa zic...:-?

florin_cars 24-10-07 15:39

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pai 2002 WRX prinde in treapta a doua 109.5km/h, deci tot tzeapa :-P..siii..P.S. m-ash mira k modificarile de la motor sa ajute ceva...pt asa ceva ar trebui sa intre prin cv zic eu.. :???:
iar la noi numai prin cv nu prea umbla lumea, oricum..de la redline in a doua la 109.5km/h este ENNOOORRMM sa ajungi la 100km/h doar cu prima treapta :wink:

cristea_rotitza 24-10-07 17:10

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nici eu nu prea cred dar nu ma pronunt.:I

DolusD 24-10-07 18:18

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nu se poate asa ceva ! nici sebastian de la legal racing care are una din cele mai tari subaru din ro ,poate chiar cea mai tare, nu prinde cu a 1-a 100 km/h !

GTXR 24-10-07 19:52

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
poate sa umble in cutie ...se poate sa ia cu I-100 dar daca ar fi adevarat lar face si o dacie la demaraj(cine stie cunoaste)...

DolusD 24-10-07 20:02

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
aci ai dreptate :D

Sasha_z 25-10-07 13:46

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nu stiu .... omu asa mi`a zis... eu asa v`am spus... si oricum...masina e accidentata :(:(:(:(:(

GTXR 25-10-07 15:34

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
si eu ma dadeam mare in fata unei fete...nu tot ce zboara se mananca

cristea_rotitza 26-10-07 13:30

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1167103)
nu stiu .... omu asa mi`a zis... eu asa v`am spus... si oricum...masina e accidentata :(:(:(:(:(

c a patit?ai poze?baga la accidente,eu unu nu stu nik:(

Sasha_z 26-10-07 14:29

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1168972)
c a patit?ai poze?baga la accidente,eu unu nu stu nik:(

nu am poze... a dat unu in el... reparatiile costa in jur de 165 de mil :-? :-? mai mult nu pot sa spun nimic :|

NightClubRacer 26-10-07 19:27

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nare casco?

DolusD 26-10-07 20:31

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cam nasol cu accidentu , masina e destul de avariata !

Sasha_z 26-10-07 21:29

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 1169587)
nare casco?

:yes: dar... shhhht :-$

cristea_rotitza 27-10-07 01:42

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 1169708)
cam nasol cu accidentu , masina e destul de avariata !

d unde sti u flavi k nu mi-ai zis nik:-/


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning