![]() |
Re: Roman
Alarma isi face cela mai bine treaba in astfel de situatii, daca este data pe silence si fara cuplare pe semnalizari si cel mai important, cu pager. Alarma suna fara ca infractorul sa stie ca a fost detectat, iar raza lor este de cateva sute de metri, trebuie doar sa auzi pagerul
|
Re: Roman
No frate, nu ai inteles bine :) nu intra omu in curte si da cu picioarele in masina :) (am si eu 2 caini, nu imi mai trebie, ms) ...prin oras cand o am parcata (cred ca la liceu in parcare mia aranjato de fiekre data...) kci cand am schimbat locul unde o parchez nu am mai "primit cadouri" ...so....si johnson are mare dreptate ;) alarma face bine ;)
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Man...am schimbat locul de parcare (nu am puso cu 2 metri mai la dreapta :) ). Am duso in ***k de mare in alta parcare si nu au mai aparut benchi pe ea :D SI partea buna...am reusit sa o indrept acolo unde era aranjata si MIAM PUS BASSU!!!!!!
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
bai... ce se mai aude cu intruniri alea alea?... tot ati zis+tunat+fulgerat... se ocupa cineva de ceva?... cum nu mai dispun de masina(cine dreq a zis k nu poti face infinit de multi km cu o masina?).... sper ca totusi va veti mobiliza... eu fiind la distanta... nu mai pot da idei... in fine... keep in touch... bft
|
Re: Roman
Men... esti pe dinafara total cu situatia ;) Sau schimbat multe de knd era vb. sa facem intalnirile...eu cel putin nu am sa ma ocup :)
|
Re: Roman
Quote:
intalniri?! oricand daca vrei.. la o cafea,o bere.. dar am renuntat la idea de "intaniri saptamanale 4tuning" ....long story da'mi add pe mess la idu' din porfil si vb mai multe |
Re: Roman
Ahaaa... interesant... da macar noi forumistii... ma rog aia care mai ciripesc pe aici sa ne vedem... plm... ar fi o treaba... :)...
|
Re: Roman
:rolleyes2 asta e a mea. ursuletz 316.am o problema .o caseta cu servo de pisik merge pe urs?
|
Re: Roman
Quote:
noi cei din roman care postam pe 4tuning suntem "mici si nestiutori" 17-18 ani...incepatori:oops: si nu stiu daca te putem ajunta cu vreun sfat la problema ta. dar iti recomand seciunea BMW de pe forum https://forum.4tuning.ro/258-bmw.html si sper sa te ajute baietii de acolo;) |
Re: Roman
Iar nu mai este agitatie pe thread-ul din roman?La cat e de mare cred ca ar trebui sa fie ceva de spus.....
|
Re: Roman
Sunt multe masinute frumoase in Roman ...pacat ca proprietarii nu prea au treaba cu forumurile auto...
|
Re: Roman
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Roman
la multi ani romascanilor!!!!!! sanatate, bucurii, si numai de bine va doresc!!
Sarbatori fericite!!!! p.s. mai bagati-va si voi in seama pe forum ca ma plicitsesc aici singur=)) |
| All times are GMT +2. The time now is 11:18. |
- Copyright 2026 4Tuning