![]() |
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
singurul dezavantaj ca nu are mortoras pt farurile electrice ca si cel original in rest e ok mai ramane de reglat aseara nu am apucat sa le reglez |
Re: Proprietari de vw vento
2 Attachment(s)
Suportii pentru Fanex si ErdVento
|
Re: Proprietari de vw vento
bzsa,felicitarile mele sincere pentru faruri !
|
Re: Proprietari de vw vento
fratilor..cu un capac de oglinda stanga..cine ma poate ajua?
nu gasesc decat oglinda indreaga, sau doar sticla.. |
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
am gasit la 160 de roni oglinda noua;) sau incerca la dezmembrari dar putine sanse acolo pe unul sh au cerut 250 de roni:lol: :lol: :lol: |
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
Mi-a zis unu la un magazin sa imi iau o oglinda intreaga, mecanica, si sa iau de la ea sticla si capacu..ca e doar 80 lei
Amea e electrica si sincalzita...nush daca potrivesc clemele suportului de sticla de la cea mecanica la cea electrica... Pareri? |
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
si mie mi-au zis la fel dar parerea mea sa cumperi unul nou si atunci stii de o treaba sigura si a mea e electrica si cu incalzire nu are rost sa te complici pt ca foarte greu se desface oglinda si eu intai l-am montat si dupa aceea am dus capacul la vopsit si f f greu am dat jos capacu de oglinda si am si rupt 2 cleme de pe capac si trebuia sa lipesc capacu inapoi parerea meau sa nu te complici mai bien iti cumperi unul si bun drept ii ca e un pic mai scump... |
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
3 Attachment(s)
Plasma am eu pe Vento , e aia la 200 RON.
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
[QUOTE=ZBENG;1108542]Plasma am eu pe Vento , e aia la 200 RON.
zbeng,da-ne si noua mai multe informatii despre montajul plasmei:peace: |
| All times are GMT +2. The time now is 01:46. |
- Copyright 2026 4Tuning