![]() |
Re: Ramnicu Sarat
toba..are cred...aaa....este...cam cat aproape o toba de dacie..si fast_w o stie...poate se exprima el mai bine...cat despre club sunt pro!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
Nimeni cu propuneri pt un nume de "club"?Eu ma gandeam la ceva de genu....Speed Deamons.Sau....Unleashed....nushtiu.Spune-ti si voi ceva idei.
|
Re: Ramnicu Sarat
Ups....greseala mea.Speed deamons e deja luat.Scuze!
|
Re: Ramnicu Sarat
mey euma gandeam la ceva de genu:underground league...sau habar nam la ora asta nu am revelatii....
|
Re: Ramnicu Sarat
1 Attachment(s)
......................................
|
Re: Ramnicu Sarat
Prea simplu....RM-S....Nushtiu ce sa zic.Oricum ideea cu rm-s sa fie k e buna.Poate RM-Underground Club sau in loc de club Racers.Parerea mea.Sa punem la punct si o sigla ceva...dar pana atunci mai e.Oricum eu vreau clubul infiintat cat mai repede pentru a purta pe masina O sigla ceva.
|
Re: Ramnicu Sarat
2 Attachment(s)
cred ca cea mai buna varianta pt a nu deranza nici pe baieti din club "MACS" e sa ne punem amprenta pe stema noastra ca o latura sau filiala a clubului mare din buzau
|
Re: Ramnicu Sarat
Daa....super idee zid...dar la sema trebuie exculs "m"-ul pentru ca inseamna Mousaios=Buzau.Ceva...R.A.C.S. ceva.Dar oricum am impresia ca daca vrem sa folosim stema asta ne trebuie un acord de la baieti.
|
Re: Ramnicu Sarat
5 Attachment(s)
uitati si de la mine o id:D ce ziceti???:D :shock: :rolleyes2
|
Re: Ramnicu Sarat
Mai bine ar fi sa nu copiem sigla celor din bz.Mai bine folosim o sigla distincta fata de ceilalti pt a ne putea recunoaste.Din modelele lui pozasu` ar merge cel cu contur rosu.
|
Re: Ramnicu Sarat
niciuna din cele facute de poznasu nu poate fi realizata . si va zic decat sa formam un club sub un alt nume si fara nici o baza mai bine continuam cu ce am inceput deja
|
Re: Ramnicu Sarat
eu am vb cu cineva si a zis k poate sa o faca cu 5 lei:-?
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
voi credeti ca daca aveti sigla e ca si cum ati avea si clubul?
|
Re: Ramnicu Sarat
Nu ...in nici un caz.Dar primul pas in infiintarea unui club este denumirea si sigla.Dupa aceea ma voi ocupa cu "omologarea" clubului.;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:22. |
- Copyright 2026 4Tuning