Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

draky90 07-11-07 18:18

Re: Ramnicu Sarat
 
toba..are cred...aaa....este...cam cat aproape o toba de dacie..si fast_w o stie...poate se exprima el mai bine...cat despre club sunt pro!!!

Fast_wheels 07-11-07 19:08

Re: Ramnicu Sarat
 
Nimeni cu propuneri pt un nume de "club"?Eu ma gandeam la ceva de genu....Speed Deamons.Sau....Unleashed....nushtiu.Spune-ti si voi ceva idei.

Fast_wheels 07-11-07 19:10

Re: Ramnicu Sarat
 
Ups....greseala mea.Speed deamons e deja luat.Scuze!

draky90 07-11-07 19:35

Re: Ramnicu Sarat
 
mey euma gandeam la ceva de genu:underground league...sau habar nam la ora asta nu am revelatii....

bz51zid 08-11-07 18:21

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
......................................

Fast_wheels 08-11-07 22:24

Re: Ramnicu Sarat
 
Prea simplu....RM-S....Nushtiu ce sa zic.Oricum ideea cu rm-s sa fie k e buna.Poate RM-Underground Club sau in loc de club Racers.Parerea mea.Sa punem la punct si o sigla ceva...dar pana atunci mai e.Oricum eu vreau clubul infiintat cat mai repede pentru a purta pe masina O sigla ceva.

bz51zid 09-11-07 11:44

Re: Ramnicu Sarat
 
2 Attachment(s)
cred ca cea mai buna varianta pt a nu deranza nici pe baieti din club "MACS" e sa ne punem amprenta pe stema noastra ca o latura sau filiala a clubului mare din buzau

Fast_wheels 09-11-07 12:00

Re: Ramnicu Sarat
 
Daa....super idee zid...dar la sema trebuie exculs "m"-ul pentru ca inseamna Mousaios=Buzau.Ceva...R.A.C.S. ceva.Dar oricum am impresia ca daca vrem sa folosim stema asta ne trebuie un acord de la baieti.

dj_poznasu 09-11-07 13:21

Re: Ramnicu Sarat
 
5 Attachment(s)
uitati si de la mine o id:D ce ziceti???:D :shock: :rolleyes2

Fast_wheels 09-11-07 13:27

Re: Ramnicu Sarat
 
Mai bine ar fi sa nu copiem sigla celor din bz.Mai bine folosim o sigla distincta fata de ceilalti pt a ne putea recunoaste.Din modelele lui pozasu` ar merge cel cu contur rosu.

bz51zid 09-11-07 15:05

Re: Ramnicu Sarat
 
niciuna din cele facute de poznasu nu poate fi realizata . si va zic decat sa formam un club sub un alt nume si fara nici o baza mai bine continuam cu ce am inceput deja

dj_poznasu 09-11-07 15:27

Re: Ramnicu Sarat
 
eu am vb cu cineva si a zis k poate sa o faca cu 5 lei:-?

Fast_wheels 09-11-07 15:39

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by bz51zid (Post 1191266)
niciuna din cele facute de poznasu nu poate fi realizata . si va zic decat sa formam un club sub un alt nume si fara nici o baza mai bine continuam cu ce am inceput deja

Da dar mie nu prea imi convine sa ma duc mereu la buzau...(cred k va dati seama de ce).Si de ce sa nu facem un alt club ?Sa mai lansam si noi putin oraselul asta.

gabyygsm 09-11-07 15:40

Re: Ramnicu Sarat
 
voi credeti ca daca aveti sigla e ca si cum ati avea si clubul?

Fast_wheels 09-11-07 15:51

Re: Ramnicu Sarat
 
Nu ...in nici un caz.Dar primul pas in infiintarea unui club este denumirea si sigla.Dupa aceea ma voi ocupa cu "omologarea" clubului.;)


All times are GMT +2. The time now is 07:22.

- Copyright 2026 4Tuning