![]() |
Quote:
Ca as vrea si eu... :lol: :lol: :lol: |
hmmm :roll: la PORSCHE 8) 8) 8) 8)
|
Vrajeala...
Poate in Arizona, nu in Ploiesti, nu ????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tare rau... |
lol :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
E un bar cu strip-tease \"Arizona\" in Ploiesti :D
|
Ba lasti omul in pace ,dar tu drifter x ce lucrezi totusi,pe bune?????????
|
Stiu barul ala am fost acolo cand am fost in tara.Pentru FSF sunt valet car masini de colo colo deocamdata.
|
A frumos daca cari masini tari,nu?
|
3 Attachment(s)
Bai drifter x ,daca ai ceva poze tari cu masini tari punele ,ok ,mai am aici ceva masinutze
|
goolfu ii foarte frumos..imi place..pacat ca nui vr6..dar i bun si 16 v :)
|
2 Attachment(s)
Da tari golufrile astea in general .....
|
dupa cum ai spus tu in general :lol: :lol: :lol: astea 2 numi plac :lol: :lol:
|
3 Attachment(s)
sper sa va placa
|
3 Attachment(s)
imi pare rau ca nu am ceva audi pentru catalin rs4 dar incerc sa fac rost
|
:lol: :lol: :lol: :lol: pai sa faci ..rost ca vreau sa vad si eu un rs4 din america..parca nar fi la fel.. :lol: :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:03. |
- Copyright 2026 4Tuning