Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

Hondarul 16-02-04 12:19

Quote:

Originally Posted by \"drifter x\"
Salu la toti sunt nou pe acest forum.O masina tare pe care mi-as dorio e PORSCHE CARRERA GT.Bine inteles nu e singura.Pozele sunt facute la mine la munca.

Bah da unde lucrezi tu frate ????
Ca as vrea si eu...
:lol: :lol: :lol:

drifter x 16-02-04 17:31

hmmm :roll: la PORSCHE 8) 8) 8) 8)

Hondarul 16-02-04 17:42

Vrajeala...
Poate in Arizona, nu in Ploiesti, nu ?????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tare rau...

drifter x 16-02-04 18:04

lol :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GSi 16-02-04 19:51

E un bar cu strip-tease \"Arizona\" in Ploiesti :D

FSF 16-02-04 21:28

Ba lasti omul in pace ,dar tu drifter x ce lucrezi totusi,pe bune?????????

drifter x 16-02-04 21:51

Stiu barul ala am fost acolo cand am fost in tara.Pentru FSF sunt valet car masini de colo colo deocamdata.

FSF 17-02-04 00:00

A frumos daca cari masini tari,nu?

FSF 17-02-04 00:18

3 Attachment(s)
Bai drifter x ,daca ai ceva poze tari cu masini tari punele ,ok ,mai am aici ceva masinutze

catalin rs4 17-02-04 00:28

goolfu ii foarte frumos..imi place..pacat ca nui vr6..dar i bun si 16 v :)

FSF 17-02-04 01:01

2 Attachment(s)
Da tari golufrile astea in general .....

catalin rs4 17-02-04 01:40

dupa cum ai spus tu in general :lol: :lol: :lol: astea 2 numi plac :lol: :lol:

drifter x 17-02-04 02:40

3 Attachment(s)
sper sa va placa

drifter x 17-02-04 02:44

3 Attachment(s)
imi pare rau ca nu am ceva audi pentru catalin rs4 dar incerc sa fac rost

catalin rs4 17-02-04 02:46

:lol: :lol: :lol: :lol: pai sa faci ..rost ca vreau sa vad si eu un rs4 din america..parca nar fi la fel.. :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 12:03.

- Copyright 2026 4Tuning