![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
L-am vazut si eu azi, pe la Pelican, e de vazut intr-adevar :rolleyes2... Am mai vazut si un EVO negru... Are Radu concurenta???...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
P.S.:rolleyes2 masina mea e desfacuta acum si va fi gata in 2 zile..... mai schimbam una..... alta..... un surub, o maslina... alea alea...:-):-):-):-) |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
un surub o maslina un ambreaj :D |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
am auzit ca ti-ai pus o valva din aia si iti da presiunea afara toata ... isi face treaba bine :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Nu am vazut ce numere avea dar am auzit-o de la departare... Cel putin evacuarea cred eu o are schimbata... ;)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
:))...pana nu te "dai" cu tipul nu ai ce sa spui...maus! dupa aia mai vb. :P
|
Quote:
si cum ar fi.... nu are nici un rost. Sunt 2 masini total diferite.... FLY!! Gluma frate.... nu uita de ea:-):-) Quote:
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Nu are numere de austria ci de CT...rosii!!!L-am vazut eu mai de aproape,parcat langa nhotel pe faleza!!!
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
n-am fost atent la detaliul asta...:)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
are evacuare stok da cica turbina periculoasa...asa ca nu e de joaca!
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:49. |
- Copyright 2026 4Tuning