Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

raza 04-04-07 13:25

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 832805)
Pe Isaccei in functie de viteza...ai parte de senzatii......pe la 60 e suportabil...la 80,,,deja e extrem..si peste suta....ai toate sansele sa zbori in Ciuperca.
Acum mai nou au plantat un santz si langa casa cartii....se zice ca dupa terminarea lucrarilor la gaze se va reasfalta in totalitate......ma indoiesc

Shi eu am auzit ca baietzii cu gropile au primit un termen (care anume nu shtiu) sa termine lucrarile. Dupa asta se va turna o patura asfaltica...

Cosmin255 04-04-07 21:23

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
raza raza , dadeai shtrase azi pe varianta a?:P

raza 05-04-07 09:01

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 833953)
raza raza , dadeai shtrase azi pe varianta a?:P

:D nu dadeam man zone ...ma duceam shi io in treaba mea la sala :D

mikafly 05-04-07 10:49

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Lace sala fiule?...ca vreau si eu....tre sa slabesc

flmoise 05-04-07 13:43

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
am si eu o intrebare...?
stagiile astea de pe avatare cu ce ocazie se acorda?

Eugen_TL 05-04-07 14:01

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
vechimea ta pe forum sa spun asa.. cu cat postezi mai mult devii de-al casei dar ATENTIE ;) nu asta e IMPORTANT ! poti fi banat , sa primesti cartonas pt prostii cum ar fi " postarea aiurea " deci take care ;)


ps: bine ai venit printre noi

raza 05-04-07 15:42

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 834811)
Lace sala fiule?...ca vreau si eu....tre sa slabesc

La aia de dupa calea ferata - a lui Luci Denisov. Te ashtept:-)

DaViD TL 06-04-07 18:10

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
daca tot e cald ,vacanta,frumos afara,ce spuneti baieti ne bagam de o intalnire pe tulcea,sa ne cunoastem si noi mai bn,mai schimbam una doua vorbe trei patru minciuni,ce ziceti ?!?

webcathos 06-04-07 18:43

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Eu ma bag!Cand?

mikafly 06-04-07 19:53

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Eu am ajuns la tl....soi stau pana miercuri ,banuiesc ca toata lumea iese seara la zone....sucuri si diverse.....poate ne vedem pe zona...si ne salutam cu farurile......

raza 07-04-07 11:34

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 837452)
Eu am ajuns la tl....soi stau pana miercuri ,banuiesc ca toata lumea iese seara la zone....sucuri si diverse.....poate ne vedem pe zona...si ne salutam cu farurile......

POATE....poate nu :)

mikafly 07-04-07 18:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Hai va urez la toti Paste fericit!!!......sa aveti parte de sarbatori fericite.

vlad_Mafiotu 07-04-07 18:09

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Paste fericit la toti impatimitii de masini ! si sa aveti grija cu mancarea :D

Cosmin255 07-04-07 18:18

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
sarbatori fericite tuturor:)

raza 08-04-07 04:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 840452)
sarbatori fericite tuturor:)

HRISTOS A INVIAT!

PASHTETZI FERICITZI!:lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning