![]() |
Am vazut poza pe net, e corect. Baga Murarashu poza ca pana intra Flo sa confirme mai trec 3 saptamani :roll:
|
Eu ii propun la Hondaru sa mai adauge ceva la regulament. Daca esti 100 % sigur ca ai ghicit sa bagi poza iar daca nu bagi in 24 ore sa bage altcineva. Care se nimereste. Mi se pare corect sa nu stam o sapt in asteptarea unei poze! :wink:
DONE - Honda |
2 Attachment(s)
:?:
|
de Tomaso GUARA! 8)A fost simplu!
Daca asta este masina sa bage altcineva poza! |
1 Attachment(s)
am fost plecat in weekend, scuze.
doresc si anul dk se poate, mi se pare usor :twisted: |
Re:
Quote:
|
Mai da-ne amanunte florin te rugam.
|
Oricum ceva american. Chevy cumva ?
|
piratu ai dreptate dar mai restrange selectia.
face parte din cele mai apreciate modele fabricate de Chevrolet pe o anumita perioada de 3 ani. cine a urmarit serialul/comedie 'Mesterul casei' sau 'Tim the tool men Taylor' cunoaste modelul si chiar anul, mai incercati va rog. E prea cunoscuta si recent au scos un remake cei din Detroit cu acelasi nume. :wink: |
Bel Air Nomad din 1956 ?
|
Corect, baga poza fara sa mai astepti invitatie te rugam. :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
:lol: E chiar usor. Pana deseara eu zic ca si dati raspunsul.
|
dar mai editeaza si tu poza putin ca scrie in spate acolo Buick :oops: :roll:
|
Este un buick century sau park avenue! :wink:
Daca da bagati voi alta poza! 8) |
Nu e nici una nici alta. Si nu am de ce sa editez poza.
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:18. |
- Copyright 2026 4Tuning