Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA partea a IV-a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3213-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iv.html)

Sc0OTeR 29-01-05 00:02

Am vazut poza pe net, e corect. Baga Murarashu poza ca pana intra Flo sa confirme mai trec 3 saptamani :roll:

xxdadixx 29-01-05 07:32

Eu ii propun la Hondaru sa mai adauge ceva la regulament. Daca esti 100 % sigur ca ai ghicit sa bagi poza iar daca nu bagi in 24 ore sa bage altcineva. Care se nimereste. Mi se pare corect sa nu stam o sapt in asteptarea unei poze! :wink:

DONE - Honda

Hondarul 29-01-05 09:58

2 Attachment(s)
:?:

@Nos@ 29-01-05 10:19

de Tomaso GUARA! 8)A fost simplu!
Daca asta este masina sa bage altcineva poza!

florin_cars 31-01-05 01:34

1 Attachment(s)
am fost plecat in weekend, scuze.
doresc si anul dk se poate, mi se pare usor :twisted:

Murarashu 31-01-05 11:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Eu ii propun la Hondaru sa mai adauge ceva la regulament. Daca esti 100 % sigur ca ai ghicit sa bagi poza iar daca nu bagi in 24 ore sa bage altcineva. Care se nimereste. Mi se pare corect sa nu stam o sapt in asteptarea unei poze! :wink:

Mi se pare corect. Eu asteptam confirmarea si am ajuns in weekend, cand nu am net. :(

Hondarul 01-02-05 19:40

Mai da-ne amanunte florin te rugam.

piratu 01-02-05 22:53

Oricum ceva american. Chevy cumva ?

florin_cars 02-02-05 01:20

piratu ai dreptate dar mai restrange selectia.
face parte din cele mai apreciate modele fabricate de Chevrolet pe o anumita perioada de 3 ani.
cine a urmarit serialul/comedie 'Mesterul casei' sau 'Tim the tool men Taylor' cunoaste modelul si chiar anul, mai incercati va rog.
E prea cunoscuta si recent au scos un remake cei din Detroit cu acelasi nume.
:wink:

piratu 02-02-05 09:58

Bel Air Nomad din 1956 ?

Hondarul 02-02-05 13:31

Corect, baga poza fara sa mai astepti invitatie te rugam. :lol: :lol: :lol:

piratu 02-02-05 14:15

1 Attachment(s)
:lol: E chiar usor. Pana deseara eu zic ca si dati raspunsul.

Hondarul 02-02-05 14:22

dar mai editeaza si tu poza putin ca scrie in spate acolo Buick :oops: :roll:

@Nos@ 02-02-05 14:24

Este un buick century sau park avenue! :wink:
Daca da bagati voi alta poza! 8)

piratu 02-02-05 18:16

Nu e nici una nici alta. Si nu am de ce sa editez poza.


All times are GMT +2. The time now is 06:18.

- Copyright 2026 4Tuning