![]() |
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Sansele sa iei bani frumosi pe o masina modificata se impart in functie de categoriile de "oameni" ......... 1) idiotii care dau o gramada de bani pt ca "arata super p___da" desi habar nu au cum sa schimbe un bec la masina si vor masina tunarita ... 2) cunoscatorii care au idee ce ai facut la masina si in functie de asta evalueaza costurile ...... 3) cei care cam asta vor sa aiba pe masina lor dar fie nu stiu sa puna in practica, fie prefera sa dea cu banu si o au de-a gata ..........
E clar ca tavisor nu e singurul, oricine vrea sa scoata cat mai multi bani pe masina lor in care au investit munca,efort,etc ........ @tavisor: nu-ti pare rau sa o dai ? :sad: eu am "crescut" cu o dacie sub mine pana mi-am luat tico si nu am putut sa o vand, o am si acum la sat in depozit ........ ma leaga prea multe amintiri de ea sa o dau cu 4-500 euro si sa o vad peste 2 sapt in orash cu spoilere de solenza sau mai stiu eu ce pe ea..... din pacate nu am timp acuma sa ii trantesc un motor,etc :twisted: dar voi avea ..... Multa bafta ! |
Re: Un Matiz Oradean
jentile cu cauciucuri cat ceri pe ele :-)
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
vand bara fata,bara spate si capota de pe masina mea toate cu 350 euro neg
|
Re: Un Matiz Oradean
soper masinutza..pacat ca o dai , la cat ai investit in ea...dar oricum respectele mele, cred ca cel mai tare matiz din ro;):D
|
Re: Un Matiz Oradean
2 Attachment(s)
Asa arata acum micul meu gigant :)
|
Re: Un Matiz Oradean
c i-ai facut la placutele alea de sub far?le-ai chituit?alea originale nu se aseaza deloc(cel putin la mine)
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
4 Attachment(s)
asa arata acum)))))))
|
Re: Un Matiz Oradean
Dragutz tare:chick:
Sper sa gaseshti p cineva kre sa-l cumpere &sa aiba grija d el asha cum ai facut-o U. Respect:peace: |
Re: Un Matiz Oradean
MASINA AM VANDUT-O DEJA :( , sper sa aiba shi noul proprietar grije de ea la fel cum am facut-o shi eu .
|
Re: Un Matiz Oradean
Cu kt ai vandut-o pana la urma?Intreb din curiozitate:D
|
Re: Un Matiz Oradean
cu 4350 euro asa cum era in poza :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:10. |
- Copyright 2026 4Tuning