Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   ANUNTURI ... Vanzari,cumparari,matrimoniale,etc.(caterinca) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2942-anunturi-vanzari-cumparari-matrimoniale-etc-caterinca.html)

CT-03-ART 13-02-05 13:40

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mpa\"
e deodorant mah. :lol:

ma refer la ambalaj ca daka drept tabla de la tub poate o sa reushesc sa imi peticesc aripa stanga...

mpa 13-02-05 13:46

nu mah ca era la pet 8)

NSL_Doru 14-02-05 01:10

Refac cununii, casatorii, fac farmece si-alte minuni cu gura.

im570rm 14-02-05 04:38

Vand carucior de cumparaturi cu motor v6 (adik vezi in sase),tunarit la mega image (are si shop... tuning) ,rodat pe la gimma face 0-100 produse in 5 secunde,a participat la multe curse ...le-a castigat pe la de la supermarket la masina.
Rog doritoarele sa se abtzina.

im570rm 14-02-05 04:39

caut roti de 17 pentru caruciorul de mai sus

pauladrian 14-02-05 14:22

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_Doru\"
Refac cununii, casatorii, fac farmece si-alte minuni cu gura.

mie imi plac femeile care fac minuni cu gura :lol: :lol: :pelvic_th :dribble:

darkager 14-02-05 16:19

dau spre adoptie 6 catei.... pedegree shi vaccinati ... rasa pura de usturoi

xxdadixx 14-02-05 22:13

Editez fotografii in Photoshop ideale pentru procese pe rol. Martorul perfect!

Psycho 14-02-05 23:03

Angajari

Angajez Echipa de 4 oameni

2 Hackeri cu Experientza

1 Sageata

1 Om pentru Spania ( Cash Out )


Doritorii ... PM ...



Rog Seriozitate !!









De asemenea caut on pentru licitatzii pe E - Bay :)

NSL_Doru 18-02-05 23:14

Vand placutele de inmatriculare ale tuturor utilizatorilor de pe forum ! De fapt nu le vand ... vi le dau gratis ! Sa imi spuneti cate sa fur ...

pauladrian 18-02-05 23:28

a mea te va costa foarte scump :lol: :lol: :lol:
1 transportul dus -intors
2 :bat: :yikes: :headache:
sper ca nu teai suparat glumeam ca si tine :lol: :lol: :lol: :lol:

NSL_Doru 19-02-05 00:13

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"pauladrian\"
a mea te va costa foarte scump :lol: :lol: :lol:
1 transportul dus -intors
2 :bat: :yikes: :headache:
sper ca nu teai suparat glumeam ca si tine :lol: :lol: :lol: :lol:

1. Platesc cash ... nu conteaza !
2. Si daca ma supar imi trece ... sau alternativa : 2. si daca ma supar o sa iti iau caii de de la bicicleta (poate tii mut pe masina .. :lol: )

ONTOPIC :
Virgina , seara dupa 22:00 ... apelati cu incredere la 89.89.989

@Nos@ 19-02-05 09:10

Fac laba la cai morti! :shock:
100 de jmii buc.
Rog seriozitate! 8)

darkager 19-02-05 11:10

vand proteze shi meshe second-hand :o

Anami 22-02-05 02:00

anunt real!!!

SOFER, detin auto BMW, imi ofer serviciile


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning