![]() |
Re: interior oltcit
ok.ms mult
|
Re: interior oltcit
mrrr.... BAIETI!!!!!!
vreau si eu sa stiu, in afara de piele bej/alba... cine ce piele a mai pus pe olteni?? adica din ce cazuri cunoasteti voi personal!!! :P :) |
Re: interior oltcit
2 Attachment(s)
Quote:
cam asa ceva am vazut eu ;) e mai tare cel green ;) |
Re: interior oltcit
Quote:
? |
Re: interior oltcit
bodyspeed sa ne asteptam la un verde in interioru` olteanului tau?:)
magos, PHJ`u are alb cu verde inchis interioru` |
Re: interior oltcit
e secret project...nu pot sa zic mai multe desi...am cateva poze cu interioru lu bodyspeed....dar ii respect dorinta....cand va crede k e finish atunci le va pune el ;)
|
Re: interior oltcit
[QUOTE=bodyspeed;cam asa ceva am vazut eu ;)
e mai tare cel green ;)[/QUOTE] vezi sa nu te manance vacal ;) |
Re: interior oltcit
Quote:
in in plus n-are cum sa ma prinda..;) nu am turbo.. dar nici de ras nu se face :lol: |
Re: interior oltcit
tonic!!!!! LIKE IT!!! :>
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
hai bogdane hai fa cumva si apucate de masina ,cred ca a si uitat cum arata asfaltu:sad:
|
Re: interior oltcit
3 Attachment(s)
albastru..cu alb ar da cel mai bine, da' e cam pretentzios..merge insa shi cu negru! ;)
|
Re: interior oltcit
asa baieti... vezi... :)
v-ati dat drumul si la imaginatie!!! :D |
Re: interior oltcit
bai nene ce erectie pe baietii astia .... bravo potentilor :):):)
|
Re: interior oltcit
iar incepi mai???? =))
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:58. |
- Copyright 2026 4Tuning