Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   interior oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/27808-interior-oltcit.html)

Pastylat 29-05-07 18:49

Re: interior oltcit
 
ok.ms mult

Magos 02-06-07 20:19

Re: interior oltcit
 
mrrr.... BAIETI!!!!!!

vreau si eu sa stiu, in afara de piele bej/alba... cine ce piele a mai pus pe olteni??
adica din ce cazuri cunoasteti voi personal!!! :P :)

bodyspeed 02-06-07 21:54

Re: interior oltcit
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 930630)
mrrr.... BAIETI!!!!!!

vreau si eu sa stiu, in afara de piele bej/alba... cine ce piele a mai pus pe olteni??
adica din ce cazuri cunoasteti voi personal!!! :P :)

green :D si blue:D
cam asa ceva am vazut eu ;)
e mai tare cel green ;)

Danutz Bratosin 02-06-07 22:41

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 930758)
green :D si blue:D
cam asa ceva am vazut eu ;)
e mai tare cel green ;)

dc nu zici adevaru despre green-ul acela?...dc nu pui poze cu interioru u
?

Ja_Rule 03-06-07 01:13

Re: interior oltcit
 
bodyspeed sa ne asteptam la un verde in interioru` olteanului tau?:)
magos, PHJ`u are alb cu verde inchis interioru`

Danutz Bratosin 03-06-07 14:39

Re: interior oltcit
 
e secret project...nu pot sa zic mai multe desi...am cateva poze cu interioru lu bodyspeed....dar ii respect dorinta....cand va crede k e finish atunci le va pune el ;)

bogdanlascu 03-06-07 19:11

Re: interior oltcit
 
[QUOTE=bodyspeed;cam asa ceva am vazut eu ;)
e mai tare cel green ;)[/QUOTE]

vezi sa nu te manance vacal ;)

bodyspeed 03-06-07 20:52

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by bogdanlascu (Post 931794)
vezi sa nu te manance vacal ;)

vacal. ce animal e asta..:rolleyes2 :rolleyes2
in in plus n-are cum sa ma prinda..;) nu am turbo.. dar nici de ras nu se face :lol:

Magos 04-06-07 14:08

Re: interior oltcit
 
tonic!!!!! LIKE IT!!! :>

bodyspeed 04-06-07 21:05

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 932900)
tonic!!!!! LIKE IT!!! :>

mersi.. :D

e_Max 07-06-07 17:38

Re: interior oltcit
 
hai bogdane hai fa cumva si apucate de masina ,cred ca a si uitat cum arata asfaltu:sad:

mistreku 08-06-07 11:14

Re: interior oltcit
 
3 Attachment(s)
albastru..cu alb ar da cel mai bine, da' e cam pretentzios..merge insa shi cu negru! ;)

Magos 09-06-07 11:56

Re: interior oltcit
 
asa baieti... vezi... :)
v-ati dat drumul si la imaginatie!!!
:D

Ja_Rule 09-06-07 17:00

Re: interior oltcit
 
bai nene ce erectie pe baietii astia .... bravo potentilor :):):)

Magos 09-06-07 17:21

Re: interior oltcit
 
iar incepi mai???? =))


All times are GMT +2. The time now is 07:58.

- Copyright 2026 4Tuning