![]() |
Re: Oltcit Trs
cataline.... ce ai facut cu dacia??? :D cu a 2'a ma refer... :P
|
Re: Oltcit Trs
1 Attachment(s)
daca tu nu ai fi probabil as inebuni.. si sper sa te am in fiecare zi :P
|
Re: Oltcit Trs
ce face dargostea din om... dar data viitoare specifica si explica'le ca nu e pentru mine .. :P
|
Re: Oltcit Trs
nu sunt baiatu diplomat.. de bani gata... ca sa cer bani de la mama si de la tata.. tre sa stiu bine ce sa fac.. sa bag bine la cap.. ca poate maine imi trebuie bani sa ma imbrac
asa ca proiectu momentan a stacnat.. probleme financiare mari. stiti voi cu lumea aia.. care te iubeste doar atunci cand ai bani.. acum s-a aratat.. multa lume. |
Re: Oltcit Trs
sa fie oare un pretext de a vinde masina :) sper din toata inima sa nu fie asa
P.S.: se naste o idila pe forum, sau mi se pare mie? |
Re: Oltcit Trs
cine vine cu 1000 euro o ia . dar nu e de vanzare ! adica nu caut s-o vand !
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
=)) nu se naste nici o idila, relax... ;) am inima furata de alt ... :) doarr4u stie ... :P
|
Re: Oltcit Trs
m-ati inteleg gresit.. daca maine pe la bloc.. sau pe undeva.. zice ia 1000 de euro pe ea o dau. in rest.. nu am nici un anunt cu ea.. si nici gandu s-o vand ! o sa bag bani in continuare..
|
Re: Oltcit Trs
you go boy!! ;)
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
Quote: Originally Posted by doarr4u17 View Post cine vine cu 1000 euro o ia . dar nu e de vanzare ! adica nu caut s-o vand ! __________________ Quote: Originally Posted by doarr4u17 View Post iar tu doarr4u17 sa vedem cat te tine... si modificatul la oltcit.. si se va inchide daca se vinde sau ce se mai face..... si alt topic pe aici nu vei mai avea... nici daca transformi oltcitul in avion..by bodyspeed :))) :))) :))) |
Re: Oltcit Trs
ce vrei madaline ? ti-am zis sa nu te mai vad pe aici . nu am pus nicaieri ca e de vanzare masina. si nici nu vreau s-o vand.
|
Re: Oltcit Trs
cine zicea mah ca a murit madalin!doamne ce dor imi era de tineeeee!ti-am mai zis...lasa-l in pace pe catalin...te rog eu din suflet!ai devenit deja un duh...pe unde e catallin esti si tu!uofff
|
Re: Oltcit Trs
3 Attachment(s)
un neorocit de tzaran de ilfov.. cu portbagajul pe dacie :((
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:40. |
- Copyright 2026 4Tuning