Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

Magos 17-12-06 22:54

Re: Oltcit Trs
 
cataline.... ce ai facut cu dacia??? :D cu a 2'a ma refer... :P

B-14-BYE 19-12-06 11:23

Re: Oltcit Trs
 
1 Attachment(s)
daca tu nu ai fi probabil as inebuni.. si sper sa te am in fiecare zi :P

Magos 19-12-06 19:29

Re: Oltcit Trs
 
ce face dargostea din om... dar data viitoare specifica si explica'le ca nu e pentru mine .. :P

B-14-BYE 19-12-06 21:37

Re: Oltcit Trs
 
nu sunt baiatu diplomat.. de bani gata... ca sa cer bani de la mama si de la tata.. tre sa stiu bine ce sa fac.. sa bag bine la cap.. ca poate maine imi trebuie bani sa ma imbrac

asa ca proiectu momentan a stacnat.. probleme financiare mari.

stiti voi cu lumea aia.. care te iubeste doar atunci cand ai bani.. acum s-a aratat.. multa lume.

Ja_Rule 20-12-06 15:02

Re: Oltcit Trs
 
sa fie oare un pretext de a vinde masina :) sper din toata inima sa nu fie asa
P.S.: se naste o idila pe forum, sau mi se pare mie?

B-14-BYE 20-12-06 16:25

Re: Oltcit Trs
 
cine vine cu 1000 euro o ia . dar nu e de vanzare ! adica nu caut s-o vand !

Laure2fast 20-12-06 18:22

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 668692)
cine vine cu 1000 euro o ia . dar nu e de vanzare ! adica nu caut s-o vand !

:lol: :lol: :lol:

bodyspeed 20-12-06 18:33

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 630020)
iar tu doarr4u17 sa vedem cat te tine... si modificatul la oltcit.. si se va inchide daca se vinde sau ce se mai face.....
si alt topic pe aici nu vei mai avea... nici daca transformi oltcitul in avion
..
by bodyspeed

asta am precizat.. acum vedem noi ce face doarr4u17 ;)

Magos 20-12-06 19:50

Re: Oltcit Trs
 
=)) nu se naste nici o idila, relax... ;) am inima furata de alt ... :) doarr4u stie ... :P

B-14-BYE 20-12-06 20:36

Re: Oltcit Trs
 
m-ati inteleg gresit.. daca maine pe la bloc.. sau pe undeva.. zice ia 1000 de euro pe ea o dau. in rest.. nu am nici un anunt cu ea.. si nici gandu s-o vand ! o sa bag bani in continuare..

Magos 20-12-06 22:47

Re: Oltcit Trs
 
you go boy!! ;)

Madalin Zolti 21-12-06 12:18

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 668853)
asta am precizat.. acum vedem noi ce face doarr4u17 ;)


Quote:
Originally Posted by doarr4u17 View Post
cine vine cu 1000 euro o ia . dar nu e de vanzare ! adica nu caut s-o vand !
__________________

Quote:
Originally Posted by doarr4u17 View Post
iar tu doarr4u17 sa vedem cat te tine... si modificatul la oltcit.. si se va inchide daca se vinde sau ce se mai face.....
si alt topic pe aici nu vei mai avea... nici daca transformi oltcitul in avion..by bodyspeed


:))) :))) :)))

B-14-BYE 21-12-06 13:09

Re: Oltcit Trs
 
ce vrei madaline ? ti-am zis sa nu te mai vad pe aici . nu am pus nicaieri ca e de vanzare masina. si nici nu vreau s-o vand.

fasso 21-12-06 13:16

Re: Oltcit Trs
 
cine zicea mah ca a murit madalin!doamne ce dor imi era de tineeeee!ti-am mai zis...lasa-l in pace pe catalin...te rog eu din suflet!ai devenit deja un duh...pe unde e catallin esti si tu!uofff

B-14-BYE 21-12-06 16:41

Re: Oltcit Trs
 
3 Attachment(s)
un neorocit de tzaran de ilfov.. cu portbagajul pe dacie :((


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning