Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 318IS Slow Build (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/247127-e36-318is-slow-build.html)

rover_cabrio 17-04-12 12:05

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4984406)
Probabil,dar se pare ca nimeni nu citeste posturile,MASINA NU MAI E LA MINE,s-a dat inapoi,momentan nu mai am nici o masina !!!

am citit asta nu e o problema !!! dar ma uitam asa cum puteti da 1000 e ..pe numere facute cu 50 lei si interiorul ala ....0 optiuni ..adica mai nimic + ca e 1.6 sincer CHIT ca o luai sa iti repari masina iti spun sincer mai mult de 700 -750 nu merita masina aia

DaNn.ZyX 17-04-12 12:19

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by rover_cabrio (Post 4984408)
am citit asta nu e o problema !!! dar ma uitam asa cum puteti da 1000 e ..pe numere facute cu 50 lei si interiorul ala ....0 optiuni ..adica mai nimic + ca e 1.6 sincer CHIT ca o luai sa iti repari masina iti spun sincer mai mult de 700 -750 nu merita masina aia

Initial,eu o luasem pt recarosare,nu prea m-au interesat numerele,avea brief mare,mic,aia era important,iar despre optiuni,nu era chiar asa cheala,avea geamuri electrice,dublu clima,iar interiorul era murdar atata tot,fara gram de rugina,motorul mergea impecabil,dar ma complicam aiurea asa ca am ales sa o dau inapoi si sper cat de curand sa imi iau alta inscrisa pe RO,dar asta probabil dupa ce termin cu procesul care l-am intentat impotriva celui care m-a lovit,deci o sa dureze ceva timp !!!
Rog un moderator sa inchida threadul,o sa cer sa il deschida,cand am sa revin cu altceva :)

jakal 17-04-12 14:05

Re: E36 318IS Slow Build
 
nu stiu daca facea sau nu 1000, dar masina aia chiar era buna pt o recarosare
a avut nr rosii de AG masina, alea s-au facut pt oras asa....actele erau drepte, intradevar la 700-750 E + inscrisa la BG , chiar se merita masina

avand in vedere ca masina a trecut pe la niste colorati, chiar mergea f. bine, functiona tot pe ea, motorul....mai rar 1,6 sa mearga asa bine.....la tabla statea ff bine......avea decat un amortizor spate bulit si intradevar interiorul era jegos, dar se rezolva cu o spalare....

DaNn.ZyX 17-04-12 14:13

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 4984596)
nu stiu daca facea sau nu 1000, dar masina aia chiar era buna pt o recarosare
a avut nr rosii de AG masina, alea s-au facut pt oras asa....actele erau drepte, intradevar la 700-750 E + inscrisa la BG , chiar se merita masina

avand in vedere ca masina a trecut pe la niste colorati, chiar mergea f. bine, functiona tot pe ea, motorul....mai rar 1,6 sa mearga asa bine.....la tabla statea ff bine......avea decat un amortizor spate bulit si intradevar interiorul era jegos, dar se rezolva cu o spalare....

Asa e tu sti cel mai bine care era treaba cu masina aia,dar eu cat am tinut-o la mine 3-4 zile am inspectat-o pe toate partile,nu am gasit nimic la ea sa nu fie in neregula in afara de amortizorul ala de care stiam si cateva julituri minore pe exterior,pe masina initial trebuia sa platesc 900 E mai exact 20 mil si 500 E din care am platit doar 20 mil,am primit 10 inapoi si acum astept ... :lol::lol::lol::lol:
L.e : mai sti ceva de ea,pe unde a ajuns?:)

jakal 17-04-12 17:33

Re: E36 318IS Slow Build
 
nu mai stiu nimic de ea......a plecat ea la vreo combinatie....cred ca s-a schimbat cu un audi "gogosar"alb pe BG....:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 03:54.

- Copyright 2026 4Tuning