![]() |
Re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
Re: E36 318IS Slow Build
Quote:
Rog un moderator sa inchida threadul,o sa cer sa il deschida,cand am sa revin cu altceva :) |
Re: E36 318IS Slow Build
nu stiu daca facea sau nu 1000, dar masina aia chiar era buna pt o recarosare
a avut nr rosii de AG masina, alea s-au facut pt oras asa....actele erau drepte, intradevar la 700-750 E + inscrisa la BG , chiar se merita masina avand in vedere ca masina a trecut pe la niste colorati, chiar mergea f. bine, functiona tot pe ea, motorul....mai rar 1,6 sa mearga asa bine.....la tabla statea ff bine......avea decat un amortizor spate bulit si intradevar interiorul era jegos, dar se rezolva cu o spalare.... |
Re: E36 318IS Slow Build
Quote:
L.e : mai sti ceva de ea,pe unde a ajuns?:) |
Re: E36 318IS Slow Build
nu mai stiu nimic de ea......a plecat ea la vreo combinatie....cred ca s-a schimbat cu un audi "gogosar"alb pe BG....:rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:54. |
- Copyright 2026 4Tuning