Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

IS19CIP 12-05-11 07:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut MNZ Ieri prin Minerva :D

RazvanMRG 12-05-11 16:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
razvan si asa eram toti ingramaditi ca eram la cursul festiv si toti am iesit si intrat pe unde era aia verde

MihaiCsl 13-05-11 18:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi SerjanSRG :D

BoxeR.RGA 13-05-11 21:19

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi Mnezo pe Canta , era de vorba cu politia rutiera . Poate ne spui ce s-a intamplat..

jemis90 13-05-11 22:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi LCO in trecand prin fata la tribunal:-)

MnezO 13-05-11 23:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by BoxeR.RGA (Post 4323727)
Vazut azi Mnezo pe Canta , era de vorba cu politia rutiera . Poate ne spui ce s-a intamplat..

L-a deranjat pozitile mele galbene si m-a sfatuit sa le inlocuiesc cu leduri smd :P

CRyS` 14-05-11 09:48

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Sunt legale beculetele tale galbene de pozitii! Nu i-ai spus ca Loganul sau nu are un H4 pe dreapta? Si ca ar trebui sa si-l schimbe?

BoxeR.RGA 14-05-11 10:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4323910)
L-a deranjat pozitile mele galbene si m-a sfatuit sa le inlocuiesc cu leduri smd :P

Ok :lol:

@Crys. Daca ar fi dupa politia rutiera, te-ar lasa sa mergi fara un bec de far decat sa mergi cu o pozitie de alta culoare :|

vinyl 14-05-11 21:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
SKODA MRG,azi,pe la Moldova Mall..:???:

2slow4u 14-05-11 21:11

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Crys azi...salutare.

Iar cu BMA....la barfa :D

MnezO 14-05-11 21:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi a fost ziua intalnirilor cu membrii 4tuning, in ordinea intalnirii

- CrYs - la piata nicolina
- Cirinel - In Podu Iloaiei
- Mad Cow - Tg. frumos
- Potos - Pascani

Salutari la toti !

CRyS` 15-05-11 10:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Salutari Salutari ambelor broscutze :D Mnezo si 2slow4u! :D

mihayyy2000 15-05-11 12:39

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by polo6n (Post 4264889)
Mihai merg incet pana imi rezolv toti greierasii, am ft multi acum.

Se pot rezolva? fiind incepator (1 mea masina) nu stiam...

IS19CIP 16-05-11 14:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut ieri COPOU LCO si MRG Salut !

ocaruntu 16-05-11 19:29

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4328672)
Vazut ieri COPOU LCO si MRG Salut !

salut !
rescunosc ... sunt vinovat !


All times are GMT +2. The time now is 16:27.

- Copyright 2026 4Tuning