Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   o reuniune e36 pe 2011 cand ? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/232630-reuniune-e36-2011-a.html)

Lymbutza 06-06-11 16:54

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
si spritzu cine il da ???:lol::lol:

E sambata seara , doar nu stam iar la cico ?!

liviu tex 06-06-11 17:24

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 4378200)
si spritzu cine il da ???:lol::lol:

E sambata seara , doar nu stam iar la cico ?!

sharky'l da!:lol:

sambata asta o sa fie mai bine!! o sa fim zece!:shock::shock:

daca se face o data pe saptamana vom fi din ce in ce mai multi si sharky o sa intre'ncet in faliment!:-):-)

Lymbutza 06-06-11 17:35

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
incepem si facem cheta , cate 10 lei de caciula si ii dam la Benzina , sau face si el o investitie si trece pe GPL :lol:.

Claudia 06-06-11 18:25

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by JimGod (Post 4376825)
1.liviu
2.sharky
3. limba
4. eu
5. justin
6. claudia
7. jointu
8. baiatu cu 1.8is-ul de bg nu i-am retinut numele
9 si 10 giuliomak cu inca un prieten.

deci am fost 10 pisici....am stat frumos la terasa am baut am mancat am discutat ce putea fii mai frumos :D
ma impresionat liviu cu evacuarea lui cand ia dat in pasaj am crezut ca vine ceva grav din spate :)))
sambata viitoare ne intalnim la 19:00 sa vedem asa poate vine mai multa lume.o sa faca claudia un topic sticky la "seria 3" cu intalnirea saptamanala e36 sau ceva de genul....si o sa ne intalnim undeva in cetru...polivalenta sau nu stiu unde vrei si voi....
sharky saracu vine de la VL la intalniri si altii nu se misca 3-4km sa vina si sunt mari si tari pe forum pasionati si alte nebuneli...
a facut claudia cateva poze...asteptam sa le posteze.

11 si 12: au mai venit 2 baieti... Danezu si inca un prieten...
Baiatul cu ISul de BG e Alex.




https://s2.postimage.org/621pplic/Picture_001.jpg

https://s2.postimage.org/6250sahw/Picture_006.jpg

https://s2.postimage.org/626obmzo/Picture_013.jpg

https://s2.postimage.org/629zebz8/Picture_015.jpg

https://s2.postimage.org/62bmxoh0/Picture_018.jpg

https://s2.postimage.org/62gljpyc/Picture_021.jpg

https://s2.postimage.org/62jwmexw/Picture_023.jpg

https://s2.postimage.org/62lk5rfo/Picture_024.jpg

https://s2.postimage.org/62ov8gf8/Picture_025.jpg

https://s2.postimage.org/62ttuhwk/Picture_028.jpg

https://s2.postimage.org/62x4x6w4/Picture_029.jpg

https://s2.postimage.org/62ysgjdw/Picture_030.jpg

https://s2.postimage.org/630fzvvo/Picture_031.jpg

https://s2.postimage.org/633r2kv8/Picture_034.jpg

https://s2.postimage.org/635elxd0/Picture_035.jpg

https://s2.postimage.org/637259us/Picture_036.jpg

https://s2.postimage.org/638pomck/Picture_039.jpg

https://s2.postimage.org/63c0rbc4/Picture_040.jpg

https://s2.postimage.org/63fbu0bo/Picture_041.jpg

https://s2.postimage.org/63imwpb8/Picture_043.jpg

https://s2.postimage.org/63nliqsk/Picture_044.jpg

https://s2.postimage.org/63p923ac/Picture_045.jpg

https://s2.postimage.org/63qwlfs4/Picture_047.jpg

https://s2.postimage.org/63sk4s9w/Picture_051.jpg

https://s2.postimage.org/63u7o4ro/Picture_053.jpg

https://s2.postimage.org/640ttiqs/Picture_055.jpg

https://s2.postimage.org/6493i97o/Picture_056.jpg

https://s2.postimage.org/64e24ap0/Picture_058.jpg

https://s2.postimage.org/6202690k/Picture_060.jpg


https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...anala-e36.html

AsToR 06-06-11 21:00

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
RWD-ul arata exceptional, bravo jointule! Tre sa ma apuc si eu odata de a mea, ca imi plange sufletul:(

da_joint 06-06-11 22:18

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
mie imi place a lu jimgod - e hardcore masinuta aia si stand pe loc..cheala la interior, doar cu scaun sport ...in mers cred ca e deliciu...
claudia sa pui aparatu ala in dreptul rotilor cand pleci cu masina...iti dau cadou unu rusesc pe film de acum 20 de ani sigur ies mai bine pozele :))

JimGod 06-06-11 22:42

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
i-am pus si scaunul celalalt azi si centurile...pacat ca nu a apucat claudia sa o traga in poze sa am si eu 2-3 poze profi cu ea :( dar o sa aiba timp sambata sa ii faca.deja sau anuntat foarte multi pentru intalnirea de sambata acuma ramane sa vedem cati or sa vina :oops:

Yooo92 06-06-11 23:07

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Urmatoarea intalnire unde:D?

JimGod 06-06-11 23:11

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Sambata la Academia militara ora 19:00

https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...anala-e36.html

vimann 06-06-11 23:38

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Frumoase masini baieti :peace: (daca vin eu cu batrana mea,la cum arata, ma fac de rahat)

JimGod 06-06-11 23:53

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by vimann (Post 4379252)
Frumoase masini baieti :peace: (daca vin eu cu batrana mea,la cum arata, ma fac de rahat)

stai linistit ca nu vii la concurs de frumusete.este o "adunare" de pasionati.

Billy c25xe 07-06-11 15:36

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by vimann (Post 4379252)
Frumoase masini baieti :peace: (daca vin eu cu batrana mea,la cum arata, ma fac de rahat)

Nu ma intreci pe mine , stai linistit :))))

VoIcU_ViS 30-06-12 15:30

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
cineva azi ? as veni si eu chiar daca o sa ma fac de rusine :)))

da_joint 01-07-12 07:41

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by VoIcU_ViS (Post 5085329)
cineva azi ? as veni si eu chiar daca o sa ma fac de rusine :)))

:)) vezi ca ultima postare a fost acum un an

adi_mao 01-07-12 08:47

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by VoIcU_ViS (Post 5085329)
cineva azi ? as veni si eu chiar daca o sa ma fac de rusine :)))

https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...anala-e36.html


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning