![]() |
Re: B 64 M V P
cata nu neaparat sigur...am facut eu o proba cu 55 si cu 35 nu e diferenta mare....doar ca imi luam muult mai multe blituri....daca mergi mai mult in oras e de ajuns de 35...parerea mea
|
B 64 M V P
3 Attachment(s)
Funky Punky cu creasta :twisted: & modulul confort pentru geamul pasagerului ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Opaaaa:D!!
A primit arcuri sau era acolo groapa?:)))) |
B 64 M V P
3 Attachment(s)
offffffff :???: am uitat sa postez pozele cu arcurile montate????? da mister a primit si arcuriiii :rolleyes2, e low rider acum :D ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Ce arcuri ai mestere?
|
Re: B 64 M V P
Pai cele care o coboara cel mai mult, aproximativ 45 mm, H&R ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Arata bine..!respect
|
Re: B 64 M V P
Multumesc mult ! ! !
|
Re: B 64 M V P
app renunta la chestiile alea cromate de la geamuri.....nu le vad rost'...:)...im rest frumoasa masinuta....
|
Re: B 64 M V P
O sa renunt la ele, asta o sa fie sigur sebastien, dar sa vina vremea frumoasa ca nu prea am unde sa mesteresc la ea pe vremea asta. Multumesc pentru apreciere ! ! !
|
Re: B 64 M V P
update la MVP :
1)schimbat iluminat bord + toate butoanele 2)montat carenaje scaune cu suport buton incalzire scaune Poze curand ! ! ! |
B 64 M V P
9 Attachment(s)
Update :
- Jante TSW FREEZ 17" 7j - Butoane impuls geamuri fata - Antena Short :-P |
Re: B 64 M V P
Frumoase jantele hai sus cu ele
|
Re: B 64 M V P
Cum adica butoane impuls. ce diferenta sunt intre astea si cele normale?
|
Re: B 64 M V P
Quote:
Standard, trebuie sa tii degetul apasat pe buton pe toata durata ridicarii/coborarii geamului. Foarte enervant. |
| All times are GMT +2. The time now is 18:58. |
- Copyright 2026 4Tuning