Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

NXdev 30-10-10 13:38

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3769444)
Frumoase pozele' ;)

Multumim ...
Quote:

Originally Posted by Vera.Tygrutza (Post 3769608)
V-au iesit bn pozele..sorry ca nu am mai ajuns si pe la voi in vizita dar noi am fost la poligon...

Multumim ... asta e, poate data viitoare.


Cine nu aduce banii pentru parasolar+sticker pana vineri, probabil va fi exclus ...

Tyfu 30-10-10 14:32

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3769775)
Multumim ...

Multumim ... asta e, poate data viitoare.


Cine nu aduce banii pentru parasolar+sticker pana vineri, probabil va fi exclus ...

Marfa pozele.:). Bravos! Data viitoare vin si eu...fara debitmetru' dar vin :rolleyes2

Vera.Tygrutza 30-10-10 15:12

Re: DreamWorks
 
Cred ca vinerea viitoare o sa vin ca sa-l bat pe tyfu ca s-a luat de jantele mele =))

aleXpeed 30-10-10 19:37

Re: DreamWorks
 
Frumoase poze, voi mai trece la intalniri, m-am simtit bine, urata e a mea cu table:oops::lol:.

Razvane cauta si tu un set de jante d-astea de Opel pe 15" dar mai intai un set de arcuri sport si o rezolvi tu, dar dupa iarna cel mai bine:D.

Tweety_rzw 30-10-10 21:51

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by aleXpeed (Post 3770552)
Frumoase poze, voi mai trece la intalniri, m-am simtit bine, urata e a mea cu table:oops::lol:.

Razvane cauta si tu un set de jante d-astea de Opel pe 15" dar mai intai un set de arcuri sport si o rezolvi tu, dar dupa iarna cel mai bine:D.

Trec de iarna cu ce am şi după aceea vin jantele şi suspensia fi sigur de asta ! :D

Vera.Tygrutza 30-10-10 23:03

Re: DreamWorks
 
Jantele care le-am avut eu pe masina le vand... pe 15' de opel...4x100... uitati-va la album la mn ca sa le vedeti ca nu mai am poze in pc

NXdev 30-10-10 23:15

Re: DreamWorks
 
Offtopic....offtopic...nu vreau sa umplem paginile aiurea.Folositi p.m-ul.

Zeta 31-10-10 00:10

Re: DreamWorks
 
am trecut si eu pe la zona albastra vineri da nu am vazut pe nimeni :oops:

...cred ca aveam ochelarii aburiti..:twisted:

Alex30 31-10-10 00:24

Re: DreamWorks
 
E...se mai intampla. Mai dai o tura vinerea viitoare poate ne gasesti :-). Etaj -1 zona albastra...in caz ca nu ne vezi dai un burn si venim noi :D

Tweety_rzw 31-10-10 11:40

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3771265)
E...se mai intampla. Mai dai o tura vinerea viitoare poate ne gasesti :-). Etaj -1 zona albastra...in caz ca nu ne vezi dai un burn si venim noi :D

Bă eşti diliu?:)) Cum să dea burn mă?:lol::lol:

Alex30 31-10-10 12:15

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3772079)
Bă eşti diliu?:)) Cum să dea burn mă?:lol::lol:

Acum ti-ai dat seama? I'm a ZUZ , i'm crazy,diliu cum vrei tu :)). Era o mica gluma cu burn-u nu cred ca se da fata asa rau la Golfuletul ala. Noi am facut duet cu tobele alea,nu? Pai ori suntem golani ori nu mai suntem . Trebuia filmat ala...


Vineri speram ca ZUZ o sa vina putin schimbat la intalnire...nu intrebati ce ca nu se spune. O sa vedeti atunci. Asteptam cati mai multi vineri

bib_andrey 31-10-10 12:16

Re: DreamWorks
 
E plin de surprize ZUZ`u :twisted:

Tweety_rzw 31-10-10 21:32

Re: DreamWorks
 
Păi să te mai schimbi şi tu de caracter de haine :)) :P că ne-ai plictisit....joke...

Băiatu' ăsta chiar îi place ce face :X şi nu numai lui îi place ne satisface privirile tuturor cel puţin mie :X îmi place ceea ce văd bravo lui ! Bravo ZuZulică apreciez efortul tău şi ţine'o tot aşa şi să te ferească Dumnezeu de belele frăţică ! Te pup !

NXdev 31-10-10 21:54

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3771252)
am trecut si eu pe la zona albastra vineri da nu am vazut pe nimeni :oops:

...cred ca aveam ochelarii aburiti..:twisted:

Noi stam mai retrasi :">.Ma suni data viitoare daca vrei :D.
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3772151)
Acum ti-ai dat seama? I'm a ZUZ , i'm crazy,diliu cum vrei tu :)). Era o mica gluma cu burn-u nu cred ca se da fata asa rau la Golfuletul ala. Noi am facut duet cu tobele alea,nu? Pai ori suntem golani ori nu mai suntem . Trebuia filmat ala...


Vineri speram ca ZUZ o sa vina putin schimbat la intalnire...nu intrebati ce ca nu se spune. O sa vedeti atunci. Asteptam cati mai multi vineri

Zuz merge pe premiza...MAXIM !!!.O sa iasa ceva frumos din masina ;).

NXdev 31-10-10 22:53

Re: DreamWorks
 
Reactualizare membrii si posibili membrii ( da, suntem multi, stim...) :
1.Alex DEV : Nissan 100nx - 1.6
2.Tweety RZV : Corsa B - 1.2
3.99-SAA : Daewoo Tico - 0.8
4.Alex30 Zuz : Dacia Logan - 1.6
5.Iulian VRS : Bmw e36 - 1.6
6.Cimpy : Bmw e36 - 2.0 vanos
7.Florin : Bmw e30 cabrio - 1.8
8.Garcea : Bmw e34 - 3.5
9.PDV : Bmw e34 - 2.5
10.Adi RAM : Dacia Logan - 1.5 dci
................................
11.Iulian VRU : Opel Calibra - 2.0
12.Mihai KAP : Volkswagen Polo 6n - 1.0
13.Andrei ZAM : Fiat Stilo - 1.9
14.PIV : Opel Vectra - 2.5 V6
15.Light : Honda Civic Ek4 VTI - 1.6
16. xxx : xxx - xxx hp drag car

Dupa intalnirea de vineri 05.11.2010, o sa postam categoria la care fiecare membru se va incadra.Pana in primavara sper sa ne implinim atributile :D


All times are GMT +2. The time now is 13:53.

- Copyright 2026 4Tuning