Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

ovidiu89 01-03-11 19:34

re: E46 - TM 77 EEE
 
Ce frumos se vede din mers:lol::lol:

plictisit 01-03-11 20:58

re: E46 - TM 77 EEE
 
fuck, ce bine arata :D

sprinter 01-03-11 22:33

re: E46 - TM 77 EEE
 
Iar ai taiat ma arcuri ? :| lepra de om ce esti :*

P A K E 02-03-11 06:49

re: E46 - TM 77 EEE
 
Low but not slow!!!

Cum suna? :twisted:

laurentiu_tim 02-03-11 07:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
19 neaparat caiuseee :-)

brandex 02-03-11 10:59

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Te fac cu niste jante frumoase ?!?!

Caius TM 02-03-11 14:26

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by dr_pricop (Post 4133451)
Adevarat graiesti mister

da, sa vedem ce gasim ...

Quote:

Originally Posted by ovidiu89 (Post 4133460)
Ce frumos se vede din mers:lol::lol:

de la volan nu pot sa-mi dau seama ... unde ai vazut'o ?

Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 4133766)
fuck, ce bine arata :D

thx .. si mai am de lucru..

Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 4134184)
Iar ai taiat ma arcuri ? :| lepra de om ce esti :*

da paduche :D facem tuning...

Quote:

Originally Posted by P A K E (Post 4134637)
Low but not slow!!!
Cum suna? :twisted:

la cum horcaie acuma... e low & slow .. :p

Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4134667)
19 neaparat caiuseee :-)

da walker da da absolut .. sa vedem ce ajunge saptamana viitoare... :D

Quote:

Originally Posted by brandex (Post 4135207)
Te fac cu niste jante frumoase ?!?!

frumoase sunt.. nu stiu daca ma incadrez... :rolleyes2

ovidiu89 02-03-11 15:12

re: E46 - TM 77 EEE
 
Te-am vazut ieri pe la punctele cardinale imposibil de trecut cu vederea foarte low si cu o bara spate rosie:lol:

antacebal 02-03-11 16:49

re: E46 - TM 77 EEE
 
Dupa cum stau lucrurile in materie de E46 anul asta cred ca vor conta 2 exemplare , al lui Caius si KOX ... restu la gramada.

Caius TM 02-03-11 17:01

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by ovidiu89 (Post 4135998)
Te-am vazut ieri pe la punctele cardinale imposibil de trecut cu vederea foarte low si cu o bara spate rosie:lol:


bine ca nu am montat si aripiile argintii... sa fie skittles :lol:


@ antacebal ... sunt sigur ca mai sunt masini frumoase in tara ... o sa vedem la final ce o sa fie ... :)

Caius TM 03-03-11 07:55

re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
masina asta o sa fie ... legen... wait for it...... daryyyyy!! legendary !! :lol:

pun si eu 2 poze cu fostele mele negrese ... :D
de saptamana viitoare.. intra la pregatit si montat toate piesele si pe viitoarea negresa 8)

bcoupe 03-03-11 11:23

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
o idee culoarea asta si cabrio= sex :D

pandasxs 03-03-11 12:39

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by bcoupe (Post 4138507)
o idee culoarea asta si cabrio= sex :D


P**** FRATE, f tare ..+1 !:twisted:

crysty.bobok 03-03-11 14:57

re: E46 - TM 77 EEE
 
deja negrul e traditie la Caius !! ... mie nu imi place portocaliul ala sau ce e ....

TM 77 ADF 03-03-11 15:57

re: E46 - TM 77 EEE
 
caius i-a pune o poza, sa vada baietii cum arata masina :))=)) fara jante, fara bara, fara praguri :)) =)) ia sa vedem


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning