![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
Ce frumos se vede din mers:lol::lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
fuck, ce bine arata :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
Iar ai taiat ma arcuri ? :| lepra de om ce esti :*
|
re: E46 - TM 77 EEE
Low but not slow!!!
Cum suna? :twisted: |
re: E46 - TM 77 EEE
19 neaparat caiuseee :-)
|
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
Te fac cu niste jante frumoase ?!?!
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Te-am vazut ieri pe la punctele cardinale imposibil de trecut cu vederea foarte low si cu o bara spate rosie:lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Dupa cum stau lucrurile in materie de E46 anul asta cred ca vor conta 2 exemplare , al lui Caius si KOX ... restu la gramada.
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
bine ca nu am montat si aripiile argintii... sa fie skittles :lol: @ antacebal ... sunt sigur ca mai sunt masini frumoase in tara ... o sa vedem la final ce o sa fie ... :) |
re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
masina asta o sa fie ... legen... wait for it...... daryyyyy!! legendary !! :lol:
pun si eu 2 poze cu fostele mele negrese ... :D de saptamana viitoare.. intra la pregatit si montat toate piesele si pe viitoarea negresa 8) |
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
o idee culoarea asta si cabrio= sex :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
P**** FRATE, f tare ..+1 !:twisted: |
re: E46 - TM 77 EEE
deja negrul e traditie la Caius !! ... mie nu imi place portocaliul ala sau ce e ....
|
re: E46 - TM 77 EEE
caius i-a pune o poza, sa vada baietii cum arata masina :))=)) fara jante, fara bara, fara praguri :)) =)) ia sa vedem
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:39. |
- Copyright 2026 4Tuning