![]() |
Re: my tuning r5
ti-am trimit un mesaj privat ;)...
|
Re: my tuning r5
.... ok
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
nou amplificator
|
Re: my tuning r5
In sfarsit ceva bun si din partea ta
|
Re: my tuning r5
Am incercat sa urmaresc topicul. Am ajuns la urmatoarea concluzie: ori omu scrie la misto, ori e Fernando in spatele nick-ului.
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
......
|
Re: my tuning r5
ti-ai usurat masina?
|
Re: my tuning r5
nu ,numa astept sa primesc adaptor pentru scaune sport.
|
Re: my tuning r5
O bagi la curse? Vezi ca intri la profi daca o usurezi.. :-)
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
da ce faci mai ii pui Roll Bar????:)):)):))
|
Re: my tuning r5
nu nu vreau sa pun Roll Bar ,numai nu am scaune acuma
|
Re: my tuning r5
Va roade invidia pe toti...:dribble:
|
Re: my tuning r5
Aolooo ce e pe aici.. razboi in adevaratul sens al cuvantului.. sicner lasati l in pace nu am nimik cu el e treaba luince vrea sa ii faca masinii( sa isi bat ajoc de ea) doar uitati va ca masinile care merita""a fi in primele pagini sunt spre dezamagirea mea dupa acest Ou Kinder Dumnezeu stie ce vrea s aiasa din el din pacate) Il rog ceva pe proprietar, sper sanu ma injure iar daca o face sa fie sanatos:D vinde i masina cuiva care este pasionat de Tiuning:P si vei fi uimit cum acel cineva chiar este in stare sa aduca masina intr un stadiu la care tu nu poti ajunge...Pacat ,cum au spus si niste colegi de forum ca de asa masina tu iti bati joc si asa putine pe la noi...(CAT DESPRE LIMBA ROMANA,CRED CA ARE TASTATURA DE SILICON,CAUCIUC CUM VREA FIECARE SA INTELEAGA:))):)))...Acestea fiind spuse Spor la INVOLUTIE!:d
|
Re: my tuning r5
Daca la 19 ani nu avea bani,nu crezi ca mai bine o lasa stock si nu o facea asa 'dă' curse?
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:18. |
- Copyright 2026 4Tuning