Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

NXdev 01-03-11 23:53

Re: my tuning r5
 
ti-am trimit un mesaj privat ;)...

fazekasnfs 02-03-11 09:23

Re: my tuning r5
 
.... ok

fazekasnfs 02-03-11 18:15

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
nou amplificator

DaBotta 02-03-11 19:01

Re: my tuning r5
 
In sfarsit ceva bun si din partea ta

flaviuf 03-03-11 11:24

Re: my tuning r5
 
Am incercat sa urmaresc topicul. Am ajuns la urmatoarea concluzie: ori omu scrie la misto, ori e Fernando in spatele nick-ului.

fazekasnfs 03-03-11 16:28

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
......

graty 17 04-03-11 10:38

Re: my tuning r5
 
ti-ai usurat masina?

fazekasnfs 04-03-11 16:17

Re: my tuning r5
 
nu ,numa astept sa primesc adaptor pentru scaune sport.

Brian 04-03-11 17:38

Re: my tuning r5
 
O bagi la curse? Vezi ca intri la profi daca o usurezi.. :-)

DaBotta 04-03-11 19:02

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4142181)
nu ,numa astept sa primesc adaptor pentru scaune sport.

Apai ember asta nu mai ii treaba. Daca astepti dupa adaptoare inseamna ca nu mai ii TUNNING AT HOME :))))

renaulr5 05-03-11 17:11

Re: my tuning r5
 
da ce faci mai ii pui Roll Bar????:)):)):))

fazekasnfs 05-03-11 18:52

Re: my tuning r5
 
nu nu vreau sa pun Roll Bar ,numai nu am scaune acuma

Zam0ldac 05-03-11 23:56

Re: my tuning r5
 
Va roade invidia pe toti...:dribble:

cata_kevi 06-03-11 06:25

Re: my tuning r5
 
Aolooo ce e pe aici.. razboi in adevaratul sens al cuvantului.. sicner lasati l in pace nu am nimik cu el e treaba luince vrea sa ii faca masinii( sa isi bat ajoc de ea) doar uitati va ca masinile care merita""a fi in primele pagini sunt spre dezamagirea mea dupa acest Ou Kinder Dumnezeu stie ce vrea s aiasa din el din pacate) Il rog ceva pe proprietar, sper sanu ma injure iar daca o face sa fie sanatos:D vinde i masina cuiva care este pasionat de Tiuning:P si vei fi uimit cum acel cineva chiar este in stare sa aduca masina intr un stadiu la care tu nu poti ajunge...Pacat ,cum au spus si niste colegi de forum ca de asa masina tu iti bati joc si asa putine pe la noi...(CAT DESPRE LIMBA ROMANA,CRED CA ARE TASTATURA DE SILICON,CAUCIUC CUM VREA FIECARE SA INTELEAGA:))):)))...Acestea fiind spuse Spor la INVOLUTIE!:d

1300wtf 06-03-11 18:13

Re: my tuning r5
 
Daca la 19 ani nu avea bani,nu crezi ca mai bine o lasa stock si nu o facea asa 'dă' curse?


All times are GMT +2. The time now is 21:18.

- Copyright 2026 4Tuning