![]() |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Si eu sunt curios...
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Spune-le tuturor Alex. Nu tine lumea in suspans. Eu ma gandesc la ceva, da' nu spun.:lol:
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
3 Attachment(s)
Salut,
Am de mult în plan să modific un Bentley și am ales Continental Supersports fiind unul dintre cele mai frumoase Bentley-uri și ușor de modificat + că mai am unul stock pe alb. Am început prin a da roțile vechi jos cu tot cu discuri și a umbla la suspensie. Macheta a primit numere britanice preferențiale. Pasul următor este să îi pun un set de jante BBS RS-GT de 20inch făcute în totalitate din aluminium care au gume cu profil mic. 1 - Attachment 2584292 2 - Attachment 2584293 3 - Attachment 2584294 |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Arata bine,de unde le-ai achizitionat ??
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
10 Attachment(s)
Cam asta este rezultatul.
Cum mulți mi-au zis că această machetă/mașină este superbă și stock, am decis să mă opresc aici cu modificările. |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
E superba,ce modificari ai vrea sa-i mai faci?
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Quote:
Quote:
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Quote:
Quote:
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
1 Attachment(s)
Quote:
Quote:
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
A iesit super, felicitari!
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Faina treaba.Ii sta bine de tot !
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
1 Attachment(s)
Quote:
Quote:
Și o poză în care se vede mult mai bine cum se așează jantele pe el. 8) |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
9 Attachment(s)
O schimbare de plan, am văzut niște BBS RS-GT pe culoare Frozen White și am zis să le fac și eu la fel.
Vreau să îi mulțumesc lui bmwh548 pentru sfaturile date despre vopsire care m-au ajutat enorm. Mai jos pun niște poze din timpul lucrului și curând o să urmeze câteva la lumina naturală unde se va observa cel mai bine culoarea și cum e aplicată vopseaua. :D |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
a iesit foarte agresiva, imi place foarte mult! Sooper!
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Pana la urma ai dat primer?
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:03. |
- Copyright 2026 4Tuning