![]() |
Re: VW Fest in Bucharest
imi anunt prezenta pe la 4 - 4:30 si sunt gata sa va ajut,daca e nevoie sa vin mai devreme just say ;-)
|
Re: VW Fest in Bucharest
voi fi shi eu prezent in jur d 4 jumate sa va ajut cu c pot.....dak e nevoie sa vin mai devreme, anuntzatzi ;)
|
Re: VW Fest in Bucharest
Quote:
|
Re: VW Fest in Bucharest
ms gaby b si cristi t :)
n vdm acolo baeti .. |
Re: VW Fest in Bucharest
distractie placuta !!! si cat mai multe vw-uri :D
faceti cat mai multe poze :D sa vedem si noi ce o fost :) apropo.. televiziunea nu o sa fie? :D |
Re: VW Fest in Bucharest
Quote:
ne vedem acolo... |
Re: VW Fest in Bucharest
frate ...deci la mine in dristor a fost muson ...sau uragan ...:(
|
Re: VW Fest in Bucharest
Cred ca am alest prost ziua
|
Re: VW Fest in Bucharest
lasa ma ca e bine ...mai este o ora si ...un pic
se si usuca pana atunci ;) la mine numai ploua si stau relativ aproape de polivalenta |
Re: VW Fest in Bucharest
stau la 600m de polivalenta.... si ploua:(..... e 15:56... mai se tine ceva ?
|
Re: VW Fest in Bucharest
se tine...
|
Re: VW Fest in Bucharest
a fost misto
mi-a placut ;) bv pt baietii care alergau pe acolo |
Re: VW Fest in Bucharest
Confirm...masini au fost...nu toate cele anuntate dar in mare cine trebuia sa fie si-a facut aparitia...cu Santos care dirija circulatia :lol: si tot dadea peste mine :) Silviu unde ai fost coae k nu te-am ginit?
|
Re: VW Fest in Bucharest
sper ca v`a palcut... prima editie a evenimentului Vw fest......
in primulr and multumesc celor care au venit din afara Dogarel - Cta Bogdan - Ploiesti si ZZ - Bacau.... dar si celor care au venit ..... din bucuresti si celor care ne`ua ajutat ra2 geroge gaby b si cristi .... dar si organizatorilor nadir skilzu santos voinea husky si mie :oops: :D in curand poze ! |
Re: VW Fest in Bucharest
placerea a fost de partea mea ;)....ne mai vdm shi la alte evenimente....:)...saloot :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:36. |
- Copyright 2026 4Tuning