Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Fest in Bucharest (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/19375-vw-fest-bucharest.html)

Cristi T 15-07-06 11:05

Re: VW Fest in Bucharest
 
imi anunt prezenta pe la 4 - 4:30 si sunt gata sa va ajut,daca e nevoie sa vin mai devreme just say ;-)

Gaby B 15-07-06 11:16

Re: VW Fest in Bucharest
 
voi fi shi eu prezent in jur d 4 jumate sa va ajut cu c pot.....dak e nevoie sa vin mai devreme, anuntzatzi ;)

Nea Vizanu' 15-07-06 11:36

Re: VW Fest in Bucharest
 
Quote:

Originally Posted by Michael
pai spalam masina, luam si prelata ? :d

Pentru machinetta ta e suficienta o umbrela mai mare... Ne vedem acolo, nu?

EvLSant0S 15-07-06 12:52

Re: VW Fest in Bucharest
 
ms gaby b si cristi t :)

n vdm acolo baeti ..

N0S_eXpert 15-07-06 13:35

Re: VW Fest in Bucharest
 
distractie placuta !!! si cat mai multe vw-uri :D
faceti cat mai multe poze :D sa vedem si noi ce o fost :)
apropo.. televiziunea nu o sa fie? :D

Michael 15-07-06 13:56

Re: VW Fest in Bucharest
 
Quote:

Originally Posted by Nea Vizanu'
Pentru machinetta ta e suficienta o umbrela mai mare... Ne vedem acolo, nu?

ok imi i-au o umbrela mai mare :d
ne vedem acolo...

sil4tuning 15-07-06 14:27

Re: VW Fest in Bucharest
 
frate ...deci la mine in dristor a fost muson ...sau uragan ...:(

geo2002 15-07-06 14:43

Re: VW Fest in Bucharest
 
Cred ca am alest prost ziua

sil4tuning 15-07-06 14:48

Re: VW Fest in Bucharest
 
lasa ma ca e bine ...mai este o ora si ...un pic
se si usuca pana atunci ;)
la mine numai ploua si stau relativ aproape de polivalenta

Mishu-f 15-07-06 14:56

Re: VW Fest in Bucharest
 
stau la 600m de polivalenta.... si ploua:(..... e 15:56... mai se tine ceva ?

Michael 15-07-06 15:02

Re: VW Fest in Bucharest
 
se tine...

sil4tuning 15-07-06 18:47

Re: VW Fest in Bucharest
 
a fost misto
mi-a placut ;)
bv pt baietii care alergau pe acolo

SUN 15-07-06 19:02

Re: VW Fest in Bucharest
 
Confirm...masini au fost...nu toate cele anuntate dar in mare cine trebuia sa fie si-a facut aparitia...cu Santos care dirija circulatia :lol: si tot dadea peste mine :) Silviu unde ai fost coae k nu te-am ginit?

GolfuletzS 15-07-06 20:12

Re: VW Fest in Bucharest
 
sper ca v`a palcut... prima editie a evenimentului Vw fest......

in primulr and multumesc celor care au venit din afara Dogarel - Cta
Bogdan - Ploiesti si ZZ - Bacau.... dar si celor care au venit ..... din bucuresti si celor care ne`ua ajutat ra2 geroge gaby b si cristi ....

dar si organizatorilor nadir skilzu santos voinea husky si mie :oops: :D



in curand poze !

Gaby B 15-07-06 20:35

Re: VW Fest in Bucharest
 
placerea a fost de partea mea ;)....ne mai vdm shi la alte evenimente....:)...saloot :D


All times are GMT +2. The time now is 18:36.

- Copyright 2026 4Tuning