Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

crysty.bobok 08-05-11 22:15

Re: E46 - Stanced
 
Foarte misto pana acum !!!!

O faci tot gri ?

kalugaru 10-05-11 18:37

Re: E46 - Stanced
 
Se prezinta foarte bine masina ,nu am nimic de comentat jantele dau foarte bine ,sunt generatie mai veche dar e ok .Asa e pe forum ,intotdeauna o sa primesti critici si aprecieri..unii nu au nici o legatura cu bmw-urile dar stiu sa se bage in seama ,pragurile custom dau mult mai bine decat cele stock.Legat de stock ,clean, body kit custom (ex .prior-design e92 look )..gusturile nu se discuta ,fiecare dupa buget .:!:

CatalinM6 10-05-11 18:44

Re: E46 - Stanced
 
Interesante modificari ..mie imi place masina
O sa urmareesc topicul cu interes
Numai bine!

bujuKYL 10-05-11 22:44

Re: E46 - Stanced
 
multa munca, timp, si bani! ti-a iesit ceva de vis! FELICITARI!

tupeu 12-05-11 19:49

Re: E46 - Stanced
 
Da, asa e, mersi mult ! :)

tupeu 20-05-11 20:56

Re: E46 - Stanced
 
2 Attachment(s)
Camber extrem

liviu tex 20-05-11 21:31

Re: E46 - Stanced
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4339855)
Camber extrem

:shock:te'ncadrezi linistit la cea mai cracanata masina!!:lol: ff tare!!

bafta si Tupeu..

crysty.bobok 20-05-11 22:03

Re: E46 - Stanced
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4339855)
Camber extrem

:shock: frumos .

Wilgax 20-05-11 23:30

Re: E46 - Stanced
 
Ramane in stadiul asta sau e doar o gluma?:shock::shock::shock::shock:

myky99 21-05-11 00:11

Re: E46 - Stanced
 
serios...e prea exagerat........ nu merge....

Nosfer 21-05-11 00:12

Re: E46 - Stanced
 
Nici nu cred ca se poate circula cu ea asa :D Pentru poze insa.. super arata.

bujuKYL 21-05-11 20:55

Re: E46 - Stanced
 
am vazut un mic video pe youtube daca imi aduc bine aminte, te-ai cam chinuit la o bordura banala pentru un logan;) dar nu conteaza asta oricum e belea rau masina sa ai multa parte de ea!

P A K E 22-05-11 09:19

Re: E46 - Stanced
 
Mie imi place! Recomand sa mergi asa cu ea!!! Pana la urma viitorul masinii l-as vedea ca o masina de show.... asa ca GO FOR IT!!!
Big LIKE!!! :peace:

tupeu 04-06-11 18:31

Re: E46 - Stanced
 
3 Attachment(s)
A fost o joaca doar camber-ul respectiv :) nu am reusit sa scot roata (cricul era bagat prin spate si ridica bratul) am ridicat-o 2 mm sa bag alt cric sub prag

dupa camber-ul de pe fata, am reusit sa fac un camber decent si pe spate...

crysty.bobok 04-06-11 18:42

Re: E46 - Stanced
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4374118)
A fost o joaca doar camber-ul respectiv :) nu am reusit sa scot roata (cricul era bagat prin spate si ridica bratul) am ridicat-o 2 mm sa bag alt cric sub prag

dupa camber-ul de pe fata, am reusit sa fac un camber decent si pe spate...

Deci o sa fie prea p**** masina !


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning