![]() |
Re: E46 - Stanced
Foarte misto pana acum !!!!
O faci tot gri ? |
Re: E46 - Stanced
Se prezinta foarte bine masina ,nu am nimic de comentat jantele dau foarte bine ,sunt generatie mai veche dar e ok .Asa e pe forum ,intotdeauna o sa primesti critici si aprecieri..unii nu au nici o legatura cu bmw-urile dar stiu sa se bage in seama ,pragurile custom dau mult mai bine decat cele stock.Legat de stock ,clean, body kit custom (ex .prior-design e92 look )..gusturile nu se discuta ,fiecare dupa buget .:!:
|
Re: E46 - Stanced
Interesante modificari ..mie imi place masina
O sa urmareesc topicul cu interes Numai bine! |
Re: E46 - Stanced
multa munca, timp, si bani! ti-a iesit ceva de vis! FELICITARI!
|
Re: E46 - Stanced
Da, asa e, mersi mult ! :)
|
Re: E46 - Stanced
2 Attachment(s)
Camber extrem
|
Re: E46 - Stanced
Quote:
bafta si Tupeu.. |
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
Re: E46 - Stanced
Ramane in stadiul asta sau e doar o gluma?:shock::shock::shock::shock:
|
Re: E46 - Stanced
serios...e prea exagerat........ nu merge....
|
Re: E46 - Stanced
Nici nu cred ca se poate circula cu ea asa :D Pentru poze insa.. super arata.
|
Re: E46 - Stanced
am vazut un mic video pe youtube daca imi aduc bine aminte, te-ai cam chinuit la o bordura banala pentru un logan;) dar nu conteaza asta oricum e belea rau masina sa ai multa parte de ea!
|
Re: E46 - Stanced
Mie imi place! Recomand sa mergi asa cu ea!!! Pana la urma viitorul masinii l-as vedea ca o masina de show.... asa ca GO FOR IT!!!
Big LIKE!!! :peace: |
Re: E46 - Stanced
3 Attachment(s)
A fost o joaca doar camber-ul respectiv :) nu am reusit sa scot roata (cricul era bagat prin spate si ridica bratul) am ridicat-o 2 mm sa bag alt cric sub prag
dupa camber-ul de pe fata, am reusit sa fac un camber decent si pe spate... |
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning