![]() |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
inca nu m'am hotarat ce o sa fac cu masina....cat despre lipsa de experienta....nu stiu cum ai ajuns u la o asemenea concluzie...da' nu e suparare la mine...dupa sarbatori sper sa se rezolve situatia
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
apropo...o fac verde cu 1 dunga roz
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Important ii ca ai reusit sa o faci cum trebuie...si Doamne fereste un eveniment neplacut!
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
Bafta Mihai !!! |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
mihaita ce zici de un alb perlat ... nu prea gasesti asa ceva pe BMW-uri uita-te cum arata B 14 BYE mi se pare :!: :!: :!: si bafta in contiunare cu pisi speram sa o readuci la viata :2gun: :peace:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
ba frate .... pare rau pt masina ta... si eu am patzit ceva de genul numai ca a mea este mai subtzire ... las ca ne descurcam noi vedem ce si cum facem si rezolva iar pt toti idiotii terminativa in plm cu culorile voastre omu are un necaz (nici macar nu va imaginatzi ce inseamna sa pui suflet intr-o masina si sa muncesti ca sclavu la si pt ea) si voi insistati cu niste culori!!!! vopseste-o frate cacanie si gata sau las-o in spritz si sa moara masa ai vazut masina aia ...... alooooo terminatzi ca ma facetzi sa-mi dau foc la misna dracu mai luatzi o portzie de nfs carbon cu damage off si gata lasati-ne!!!
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
mihaitza imi pare rau pt ce-ai patit sa stii k imi pare rau dar asta e
sincer sa-ti spun knd am vaz pozele cu masina asa busita am avut o mica durere d inima serios:sad: :D las k o faci u mult mai frumoasa dekt era |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
da...e usor sa faci o masina din vorbe...cand o sa scot masina din garaj o sa fac mai multe poze in care sa va dati seama cum e
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
lasa-i ma sa vorbeasca. sunt foarte multi care vorbesc dar habar nu au ce inseamna sa faci o masina de la cap surubel cu surubel.
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
sorry mihaita de commentul anterior dar am citit gresit am avut impresia k ai cam "indreptat tabla" vb aia las k tabla se indreapta noi sa fim sanatosi sa putem sa o facem... mult succes in continuare si sorry dak am deranjat cu commentul
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
am zis...la mine nu e cu suparare...La Multi Ani tuturor !!!
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
La Multi Ani si tie si bafta in continuare cu PISI ... !!!!!Sa auzim numai de bine de ea in 2007 ... MULT SUCCES ..:-)
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
La Multi Ani europenilorrrrrrrrrrrrrr
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
La multi ani si tie, speram sa fie piese mai ieftine pt masini :D
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
aaa....si cateva....poze daca s-ar putea :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 22:52. |
- Copyright 2026 4Tuning