Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

SB09HMM 06-11-10 14:50

Re: E36 - M43B18
 
superb arata , daca nu te deranjeaza, poti sami dai un mesaj la cat te-a adus portbagajul .....inca odata , frumoasa masina

Neamtzu_e36 06-11-10 15:38

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3789355)
frumoasa ;)...

ms mult marian

Neamtzu_e36 06-11-10 15:39

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3789348)
si cateva poze....

ms mult pt poze au iesit super :D

Neamtzu_e36 06-11-10 15:40

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by rares22 (Post 3789616)
BRAVO DOMNU NEAMTU IMI PLACE CUM ARATA CHIAR TARE:D

si ursu arata bine asa ca eu zic sa te razgandesti cu vandutu :D

Neamtzu_e36 06-11-10 15:40

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by SB09HMM (Post 3789737)
superb arata , daca nu te deranjeaza, poti sami dai un mesaj la cat te-a adus portbagajul .....inca odata , frumoasa masina

ms mult domnu si a ta e frumoasa ;)
ai PM

FED express 06-11-10 15:40

Re: E36 - M43B18
 
superba:X:D
felicitari pentru masina si cati mai multi km fara probleme:!:
:arrow:bara fata va fi si ea vopsita in culoarea caroseriei:confused2:?:
bafta cu masina:!:

Neamtzu_e36 06-11-10 15:43

Re: E36 - M43B18
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by SB09HMM (Post 3789737)
superb arata , daca nu te deranjeaza, poti sami dai un mesaj la cat te-a adus portbagajul .....inca odata , frumoasa masina

ms mult domnu si a ta e frumoasa ;)
ai PM


Poze cu ce am mai facut azi la masina difuzor spate M si lama fata :D

alex.p7m 06-11-10 15:46

Re: E36 - M43B18
 
bahhh a iesit bine ... cei drept mie unu nu prea imi place buza aia pe fata care ai puso ... dar dak tie iti place e ok :D ... e doar parerea mea si o afirm deoarece buza e un fel de semicerc ... pe cand pisica e mai colturoasa de fel :))) dar oricum .. per total a iesit bine :> bft cu ea

zahharia 06-11-10 15:47

Re: E36 - M43B18
 
grava rau de tot, bv neamtzule

Neamtzu_e36 06-11-10 15:49

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 3789872)
superba:X:D
felicitari pentru masina si cati mai multi km fara probleme:!:
:arrow:bara fata va fi si ea vopsita in culoarea caroseriei:confused2:?:
bafta cu masina:!:

ms, o sa fie vopsita si bara fata dar in timp ,ms inca odata :D

Neamtzu_e36 06-11-10 15:49

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex.p7m (Post 3789888)
bahhh a iesit bine ... cei drept mie unu nu prea imi place buza aia pe fata care ai puso ... dar dak tie iti place e ok :D ... e doar parerea mea si o afirm deoarece buza e un fel de semicerc ... pe cand pisica e mai colturoasa de fel :))) dar oricum .. per total a iesit bine :> bft cu ea

ms,mie unu imi place cum da acum sa vedem cat rezista pana o sparg :lol:

Neamtzu_e36 06-11-10 15:50

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3789890)
grava rau de tot, bv neamtzule

ms si eu inca odata pt poze ;)

alex.p7m 06-11-10 15:52

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3789896)
ms,mie unu imi place cum da acum sa vedem cat rezista pana o sparg :lol:

iarna asta am auzit ca te bagi cu mn in brigada la astia la adp la dezapezire :))

Neamtzu_e36 06-11-10 15:54

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex.p7m (Post 3789901)
iarna asta am auzit ca te bagi cu mn in brigada la astia la adp la dezapezire :))

:lol::lol::lol: pai facem si noi un ban cinstit

Neamtzu_e36 06-11-10 16:29

Re: E36 - M43B18
 
3 Attachment(s)
Sper ca saptamana viitoare sa montez evacuarea si pragurile de M....Va URMA :lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning