Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 ) (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/176082-intalniri-golf-club-golfurile-1-6-a.html)

grasuxxx 07-07-10 10:19

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
ba nene da mie nu imi spune nimeni nimic.....:(( dadeati si voi un buzz pe mess....:((

lalyro 07-07-10 11:31

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
scuze grasu nu a fost ceva anuntat, pur si simplu dupa ce l-am facut lowrider pe wly am zis ca daca tot ploua sa facem si noi ceva sa nu stam in casa ca pensionarii :P poate data viitoare facem un plan sa mergem mai multi

grasuxxx 07-07-10 13:44

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
poate vin si eu vineri la intanlire...:D

Zeta 07-07-10 23:16

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
da grasulexxx:-P poate mai aungi si tu pe la intalniri:D

grasuxxx 07-07-10 23:18

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
incerc bre dar sunt km in criza......:(

vali_iceman 08-07-10 15:41

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Nu de alta, dar ajung eu mai des ca tine. :D

Picinell 08-07-10 18:33

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
oficial am luat bacu :)))) vineri dau de baut la intalnireeeee :)))
app vedeti ca e ziua lu vali ( wyly ) sa nu uitati sa ii luati cadou :)))

vineri ora 20:00 in parcare la junior !!!

in caz de ploua mergem la afi la cotroceni nivel -1 zona mov ? si poate mergem si la carturi ;)

ionutz_njd 09-07-10 11:48

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Quote:

Originally Posted by Picinell (Post 3503115)
oficial am luat bacu :)))) vineri dau de baut la intalnireeeee :)))
app vedeti ca e ziua lu vali ( wyly ) sa nu uitati sa ii luati cadou :)))

vineri ora 20:00 in parcare la junior !!!

in caz de ploua mergem la afi la cotroceni nivel -1 zona mov ? si poate mergem si la carturi ;)

daca e asa vin si eu :)
daca mergem in caz ca ploua la afi :)

Zeta 09-07-10 12:19

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
vine si Zeeetaa:D8)

B 58 KTN 09-07-10 12:56

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Dupa cum v-am obisnuit..... P R E Z E N T !!! :D

vali_iceman 09-07-10 14:57

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
"Creca" vin si eu. :D

Picinell 09-07-10 18:37

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
ora 20:00 in parcare la AFI COTROCENI !!! nivel -1 zona roz ... une ne intalneam iarna .... ne vedem acolo :D ;)):* >:D<

Zeta 09-07-10 18:39

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
la afi sa fie atunci

lalyro 10-07-10 11:48

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
poze de aseara :)

http://picasaweb.google.com/10791703...OJunior090710#

RossiValent 10-07-10 11:56

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
mama ce de poze chiar ca ai spatiu


All times are GMT +2. The time now is 17:15.

- Copyright 2026 4Tuning