![]() |
Re: E60 - 535d
aveti rabdare :D ! si cum a spus si cristi , nu avem drumuri asa de bune si nu merita investitia ! daca era doar o masina de show , mai merita o janta de 20 , dar ca masina de daily use nu are rost sa o chinuie ! 19 e ideal pentru e60 !
|
Re: E60 - 535d
o sa pun poze cu jantele pe forum la momentu potrivit !
pana atunci va tin in suspans :D:D:D |
Re: E60 - 535d
Salut , si tu ai o masina super misto si imi place, e sora mai mare la a mea, in rest aceiasi inima :P hehe ... Mersi mult pt invitatie, ce sa zic daca mai gasesc 2-3 insi de aici sa venim la tine la cj la expo cu mare placere iti onorez invitatia , mai rar ca tine ... Ciao si numai bine
|
Re: E60 - 535d
Quote:
Rautate de om ce esti :)))) |
Re: E60 - 535d
va astept pe toti care puteti veni la show la cluj!!!
si nu sunt rau >:P |
Re: E60 - 535d
foarte faina masina, la 18 ani una de asta, e ceva...
bravo tie... bafta cu ea |
Re: E60 - 535d
Quote:
Ce faci raule ? :D nu vii si la sibiu sa ne intalnim la expo ? ca e relativ aproape :P .... |
Re: E60 - 535d
cand e la sibiu ?
|
Re: E60 - 535d
Quote:
|
Re: E60 - 535d
baieti tuning show-ul de la cluj s-a amanat.deci cel mai probabil o sa fiu la sibiu.dar nu vreau sa zic 100%
|
Re: E60 - 535d
Imi place sa vad cum numarul posesorilor de 3.0d biturbo se mareste , sper ca in 2 luni aproximativ sa ma alatur si eu acestui grup , dar mai intai sa mi revin putin financiar dupa noua achizitie !
Cristi sa mi spui si mie ce firma sunt angel eyesurile pe care le ai pus pe masina ! |
Re: E60 - 535d
mie mi le'a adus un prieten de aici care se ocupa cu de astea si angel eyesurile si xenonu in proiectoare si lunga auxiliara pe led.3 mil paremise ca o fo angel eyesurile,ma refer becu din far nu desfacut faru si schimbat cu totu,decat becul
|
Re: E60 - 535d
Quote:
|
Re: E60 - 535d
o sa il intreb ce marca ii.a meu ii de 6000k.baiatu de 335d-ul.mergi la sibiu la show?daca mergi s'ar putea sa apar si eu.eu ma gandeam sa nu mai vin ca nu prea are rost.dar daca zici ca vi s'ar putea sa apar si eu.ai pus pachet-ul M si alea alea?
|
Re: E60 - 535d
o sa se aduna ceva lume la sibiu :twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:01. |
- Copyright 2026 4Tuning