Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   E60 - 535d (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/174790-e60-535d.html)

DEVIL's Style 10-06-10 14:46

Re: E60 - 535d
 
aveti rabdare :D ! si cum a spus si cristi , nu avem drumuri asa de bune si nu merita investitia ! daca era doar o masina de show , mai merita o janta de 20 , dar ca masina de daily use nu are rost sa o chinuie ! 19 e ideal pentru e60 !

cristi_tecar_30 10-06-10 16:31

Re: E60 - 535d
 
o sa pun poze cu jantele pe forum la momentu potrivit !
pana atunci va tin in suspans :D:D:D

Ricardinho 11-06-10 00:07

Re: E60 - 535d
 
Salut , si tu ai o masina super misto si imi place, e sora mai mare la a mea, in rest aceiasi inima :P hehe ... Mersi mult pt invitatie, ce sa zic daca mai gasesc 2-3 insi de aici sa venim la tine la cj la expo cu mare placere iti onorez invitatia , mai rar ca tine ... Ciao si numai bine

DEVIL's Style 11-06-10 04:00

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3431600)
o sa pun poze cu jantele pe forum la momentu potrivit !
pana atunci va tin in suspans :D:D:D


Rautate de om ce esti :))))

cristi_tecar_30 11-06-10 21:35

Re: E60 - 535d
 
va astept pe toti care puteti veni la show la cluj!!!
si nu sunt rau >:P

ZaNe94 15-06-10 23:11

Re: E60 - 535d
 
foarte faina masina, la 18 ani una de asta, e ceva...
bravo tie... bafta cu ea

Ricardinho 21-06-10 12:39

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3434415)
va astept pe toti care puteti veni la show la cluj!!!
si nu sunt rau >:P


Ce faci raule ? :D nu vii si la sibiu sa ne intalnim la expo ? ca e relativ aproape :P ....

BMnWA 21-06-10 15:03

Re: E60 - 535d
 
cand e la sibiu ?

haralex 21-06-10 17:39

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by BMnWA (Post 3458018)
cand e la sibiu ?

26-27 Iunie -> https://forum.4tuning.ro/331-sibiu/19...un-2010-a.html

cristi_tecar_30 22-06-10 22:37

Re: E60 - 535d
 
baieti tuning show-ul de la cluj s-a amanat.deci cel mai probabil o sa fiu la sibiu.dar nu vreau sa zic 100%

DEVIL's Style 22-06-10 22:58

Re: E60 - 535d
 
Imi place sa vad cum numarul posesorilor de 3.0d biturbo se mareste , sper ca in 2 luni aproximativ sa ma alatur si eu acestui grup , dar mai intai sa mi revin putin financiar dupa noua achizitie !

Cristi sa mi spui si mie ce firma sunt angel eyesurile pe care le ai pus pe masina !

cristi_tecar_30 22-06-10 23:00

Re: E60 - 535d
 
mie mi le'a adus un prieten de aici care se ocupa cu de astea si angel eyesurile si xenonu in proiectoare si lunga auxiliara pe led.3 mil paremise ca o fo angel eyesurile,ma refer becu din far nu desfacut faru si schimbat cu totu,decat becul

DEVIL's Style 22-06-10 23:02

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3462127)
mie mi le'a adus un prieten de aici care se ocupa cu de astea si angel eyesurile si xenonu in proiectoare si lunga auxiliara pe led.3 mil paremise ca o fo angel eyesurile,ma refer becu din far nu desfacut faru si schimbat cu totu,decat becul

Stiu e vorba de acel led marker ! ma intereseaza firma , ca sa stiu ce caut ! normal eu caut sa fie un maxim 6500k , ca in afara tarii e jale cu politia stradala si omologarile !

cristi_tecar_30 23-06-10 10:58

Re: E60 - 535d
 
o sa il intreb ce marca ii.a meu ii de 6000k.baiatu de 335d-ul.mergi la sibiu la show?daca mergi s'ar putea sa apar si eu.eu ma gandeam sa nu mai vin ca nu prea are rost.dar daca zici ca vi s'ar putea sa apar si eu.ai pus pachet-ul M si alea alea?

BMnWA 23-06-10 18:27

Re: E60 - 535d
 
o sa se aduna ceva lume la sibiu :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning