Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

ReleaseD 10-12-08 16:24

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
nick maGnifiQue pe server PGL si la mixui en-gros in fiecare seara dupa 21:30 :D Channel pgl.ro @ mIRC on QuakeNet. :)

DTH 10-12-08 16:45

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
SERVER : pcp.gemenii.ro

mai multe detalii ( pm )

Hf ! 8)

NONE 10-12-08 16:59

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 1912799)
pcp.gemenii.ro ( aici sunt admin ) si garantez 100% fara ( lag,codati) etc


si daca mai vrei alte servere bune iti dau , imi lasi un pm ;) hf !

eu am ban ca am dat 5 head-uri cu Deagle consecutive :sad:
fara poze fara nimic :(
si Andy nu vrea sa scoata banul :twisted:

DTH 10-12-08 17:01

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by NONE (Post 1912825)
eu am ban ca am dat 5 head-uri cu Deagle consecutive :sad:
fara poze fara nimic :(
si Andy nu vrea sa scoata banul :twisted:



Ti s-au facut poze , nu ai predat pozele ;) ti-am mai zis chestia asta de 2 x , sti foarte bine ca nu e server de buti ...decat dimineata , dar seara ai vazut si tu ca intra numai adminii si cum jucam ;) si stii si tu cum joc eu , si nu eu ti-am facut pozele . BAN NU SE DA AIUREA ! nicciodata de cati ani e server-ul ;) , ss sau demon si dupaia se rezolva .

Daca ai pozele posteaza-le pe forum ;) !

TheFasterMan 10-12-08 17:03

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
eu joc de obicei pe ciufu3.zapto.org e un server foarte faini,fara codati,admini de treaba....sunete pe server...e foarte fain:D

dragos2900 12-12-08 21:50

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
care e faza cu pozele? daca iti face un admin poze....care e faza? :???:

keemo 12-12-08 23:39

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
intra adminul spectator , si face iti face screenshot`uri la "monitorul tau" , apoi te roaga sa ii dai pozele in format .bmp , pe care le gasesti in folderul /cstrike , dupa ce ii dai screenshot`urile , el isi da seama dak ai cheat`uri (coade ,etc ,etc )....
bafta !

dragos2900 13-12-08 14:16

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
cum isi da seama dupa niste poze daca ai coduri?

NONE 13-12-08 15:35

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dragos2900 (Post 1918607)
cum isi da seama dupa niste poze daca ai coduri?

pai sunt coduri in care vezi prin zid..iti face zidul transparent 50%...dar sunt multe coduri care nu isi da seama oricine :rolleyes2
mai sunt unii care le trucheaza in photoshop ...am prins si eu cativa :twisted:

dragos2900 14-12-08 21:54

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Pai de exemplu mi-a facut poza cand am inceput ...cand te da in baza....mi-a cerut pozele si mi-a dat ban....... ce isi dadea el seama din poza respectiva? ca nici arma nu imi luasem......:???:

NONE 15-12-08 01:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by dragos2900 (Post 1921098)
Pai de exemplu mi-a facut poza cand am inceput ...cand te da in baza....mi-a cerut pozele si mi-a dat ban....... ce isi dadea el seama din poza respectiva? ca nici arma nu imi luasem......:???:

nu conteaza dai ai arma sau nu...am pus o poza sa vezi
Wall - Vezi prin pereti
Aim - Se duce tinta automat la cap
Spin - Te īnvarti in loc
Speed - Ai viteza mult mai mare ca cea normala
Si sunt unele OGC-uri alea nu prea ies in poze...dar se duce tinta la piept fara sa isi dea vre-un admin seama...
PS: poza este luata dupa google...

sm01tomi 18-12-08 12:04

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
CAND NE ADUNAM PT UN CS COPII :>:>:> ce ziceti un mix cv :?::twisted::lol:

NONE 18-12-08 14:34

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sm01tomi (Post 1928399)
CAND NE ADUNAM PT UN CS COPII :>:>:> ce ziceti un mix cv :?::twisted::lol:

Al Qaeda prezent :D
doar spuneti cānd si unde...

sm01tomi 19-12-08 13:29

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
asa ma deci ne adunam 10 si gasim un server si dam live copii :P mai ziceti cine se baga ?:lol:

ReleaseD 19-12-08 16:21

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
si eu....


All times are GMT +2. The time now is 11:53.

- Copyright 2026 4Tuning